Skip to main content

Mastenca Dosky sa inšpirovať vašej kuchyne design

 14 Mastencová Dosky sa inšpirovať vašej kuchyne design

Ak hľadáte pre pracovnú plochu s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý je 100 percent žiaruvzdorné vašej kuchyne zvážiť mastenca pultu.

Čo robí soapstone nenáročné na údržbu materiál na? Na rozdiel od iných typov kamenných povrchov, ako je žula alebo mramor, mastenec nepotrebuje tmelom, pretože je neporézny, takže je odolný proti škvrnám, nehovoriac prirodzene antimikrobiálne. Milujete povrchy, ktoré sa vyvíjajú krásnu patinu s vekom? Potom soapstone nesklame. Postupom času sa jeho antracitovo šedej povrch zoxiduje čo je tmavšia. Kým soapstone nebude čip alebo crack ľahko môže vyvíjať drobné jamky a škrabance v pracovitý kuchyniach, ktoré môžu byť obrúsených preč, alebo vľavo, aby prispeli k jeho prírodné krásy.

Ktoré vám pomôžu určiť, či je kameň materiál je vhodný pre vašu kuchyňu, pozrite sa na tieto soapstone predajný pult nápady.

Kombinujú mramor a Mastencové Dosky

Kombinujú mramor a Mastencové Dosky

Ak sa nemôžete rozhodnúť medzi mramorovými alebo mastenca dosky, táto kuchyňa ponúka šikovné riešenie. Brooke Wagner Konštrukcia z Corona Del Mar, California kombinuje oba druhy kameňa v tomto modernom varení priestoru. Počítadlo soapstone okolo kachlí je vyhradené pre potravinársky prípravka zatiaľ čo mramoru pultu je primárne používaný pre ľahké kuchynské úlohy, ako je umývanie zeleniny alebo podávanie jedál.

Dramatické Mastencová Dosky

Dramatické Mastencová Dosky

Zatiaľ čo mnoho z mastenca dosky nanesie na Pinterest z Instagram javí ako jedna plná farba, materiál možno nájsť aj s žíl alebo nápadnými pruhy v zelená, čierna, žltá, modrá, hnedá alebo biela, ako je uvedené v tejto kuchyni Ben Herzog Architect z Brooklynu, New York.

Dokonca aj zástera prednej drez s Drainboard je odolný mastenec. Pridanie do varného priestoru v vinobranie-inšpiroval kúzlo, sú skrinky maľované retro odtieň mäty zelenej.

Statku kuchyne s mastenca Dosky

Statku kuchyne s mastenca Dosky

Mastenec dosky požičať kontrast k tomuto ostrý a biele kuchyne v Indiana statku zrekonštruovanom Leo vzory, s interiéru firmy nachádzajúcej sa v Chicagu, Illinois. Prispievanie k varného priestoru je Americana atmosférou sú vinobranie-inšpiroval príslušenstvo vrátane osvetlenia.

Dub Skrine spárovaný s mastenca Dosky

 Dub Skrine spárovaný s mastenca Dosky

V tradičnej kuchyni preplnený dubových skríň, mastencová dosky pridať rustikálny nádych, ktorý sa cíti modernejšie než klasický. Whitten Architects z Portlandu, Maine, vybral kameň povrch koordinovať s nerezovými spotrebičmi.

Soapstone doska v luxusnom Kitchen

 Soapstone doska v luxusnom Kitchen

Žilnatý mastenec countertop je nádherný kontrapunkt v tejto očarujúce, tradičné kuchyni pri návrhár interiérov Meg Lonergan so sídlom v Houstone, Texas. Pridanie do luxusného atmosférou varného priestoru sú gombíky zlaté skriňu a rozsah tyrkysová.

Kuchyňa Island sa Mastencové pult

 Kuchyňa Island sa Mastencové pult

Ak potrebujete vytvoriť ďalšie pracovná plocha v kuchyni zvážiť pridanie kuchynský ostrovček s mastenca pult. Odtiaľ Alice Lane Interior Design zo Salt Lake City, Utah robí len to s voľne stojace variante, že slúži ako jedálenský stôl.

Pewter Šedá Soapstone Pultová

 Pewter Šedá Soapstone Pultová

Nájdete soapstone dosky v širokom rozsahu šedých tónov, ako je tento chladnom napríklad cínovej nájdené v dome Frank Shirley architektov so sídlom v Cambridge, Massachusetts. Viery z tmavo šedej a bielej pridať masívne dávku vizuálneho záujmu povrchu kameňa.

Black and White Kitchen preteká vidieckom štýle

 Black and White Kitchen preteká vidieckom štýle

Fanúšikovia moderným vidieckym štýlom, budú milovať túto čiernej a bielej kuchyne od Whitten architektov so sídlom v Portlande, Maine. Tieto dosky pozdĺž stien sú trvanlivé mastenec, ktorý, ako sme už vysvetlili postaviť proti teplu a škvrny takže je ideálna pracovná plocha pre zaneprázdnených varenie priestor. Za pop naopak kuchynský ostrovček má zafarbené drevo topper.

Bright Yellow Kitchen S mastenca a Butcher Block Dosky

 Bright Yellow Kitchen S mastenca a Butcher Block Dosky

Takmer čierne mastenec dosky so zodpovedajúcimi backsplashes pridať nápadný kontrast k tomuto slnečným kuchyne Heide Hendricks interiérového dizajnu so sídlom v East Hartford, Connecticut. Pridanie ešte praktickú funkciu tohto žiarivo žlté varného priestoru je kuchynský ostrovček zakončená javor mäsiar bloku predajný pult.

Charcoal Gray and Blue Soapstone Rovná Požičiava rustikálny šarm

 Charcoal Gray and Blue Soapstone Rovná Požičiava rustikálny šarm

Mastenec countertop môžete posypať na nejakom rustikálnom k ​​súčasnému varenie priestoru. Tu je jeden z našich najobľúbenejších príkladov vytvorených JAS Design-Build, vnútorné dizajnovú firmou so sídlom v Seattli, Washington. Krásna antracitovo šedej a modrej mastenec pult prepožičiava starý-time štýlu country na modernej kuchyni farmy.

To Blogger Loves Mastencové Dosky

Pre objektívne stanovisko k mastenca dosky, sme sa obrátili na Joan, blogger domácich kutilov za stránok z lásky k domu. Miluje kameň, ktorý jej inštalovaný svoj vlastný priestor varenia. Dodáva, aj keď je nízke nároky na údržbu materiál na to ešte vyžaduje trochu súťažných láskyplnú starostlivosť, aby vyzerala čo najlepšie. Napríklad jej pracovná doska má niekoľko malých zárezy okolo okrajov umývačkou a drezom spôsobené búchanie objekty. Hovorí, aby mu zabránil deje vo vašej domácnosti byť trochu na pamäti, keď je čas, aby umyť hrnce a panvice.

Ako Fake vzhľadu mastenca

 Ako Fake vzhľadu mastenca

Ak je skutočná mastenec doska je mimo svojej cenovej kategórii, stále sa môžete dostať vzhľad s Formica laminát. Tu, Colleen, dekor blogger za Lemon bodliaka, šiel so vzorom s názvom Soapstone Sequoia. Hovorí, že jej nové počítadlá laminátové vyzerať rovnako krásne ako skutočná vec. Colleen ponúka tento tip: Najlepšie typ umývadlo kombinovať s laminátom je drop-in, ako je znázornené. Na rozdiel od undermount drezu, bude chrániť investície vykonané v laminátu s rohmi, ktoré ponúkajú ochranu pred vodou.

Kombinovať chladná Mastencová Dosky s teplým Wood Akcenty

 Kombinovať chladná Mastencová Dosky s teplým Wood Akcenty

V tomto domácku kuchyni u Raušer dizajnu so sídlom v texaskom Austine, pulty z mastenca sú kombinované s sekanie stanicou mäsiar bloku. Sme radi, ako to varná plocha kombinuje vlastnosti v studených farbách, ako sú dosky a modré skrinky s teplými drevenými akcentmi vrátane kuchynského stola a parketové podlahy.

Polovici storočia inšpirovaný kuchyne s Mastencové pult

 Polovici storočia inšpirovaný kuchyne s Mastencové pult

Polovici storočia moderný domov zrekonštruovaný Annie Hall Interiéry z Cambridge, Massachusetts dostane zbrusu nový priestor na varenie, ktoré sú v kroku s domácim historickom štýle. Turquoise stolárstva a teplé drevené steny sú klasickým midcentury combo. Bumerang štýlu kuchynský ostrovček s mastenca pultu je kývnutie k tradičnému tvaru obličky konferenčný stolík, ktorý je ikonou polovici storočia dekor.

You may also like