Skip to main content

Mastku Desky se inspirovat vaší kuchyně design

 14 Mastková Desky se inspirovat vaší kuchyně design

Pokud hledáte pro pracovní plochu s nízkými nároky na údržbu, který je 100 procent žáruvzdorné vaší kuchyně zvážit mastku pultu.

Co dělá soapstone nenáročné na údržbu materiál na? Na rozdíl od jiných typů kamenných povrchů, jako je žula nebo mramor, mastek nepotřebuje tmelem, protože je neporézní, takže je odolný proti skvrnám, nemluvě přirozeně antimikrobiální. Milujete povrchy, které se vyvíjejí krásnou patinu s věkem? Pak soapstone nezklame. Postupem času se jeho antracitově šedé povrch zoxiduje což je tmavší. Zatímco soapstone nebude čip nebo crack snadno může vyvíjet drobné důlky a škrábance v pracovitý kuchyních, které mohou být obroušených pryč, nebo vlevo, aby přispěly k jeho přírodní krásy.

Které vám pomohou určit, zda je kámen materiál je vhodný pro vaši kuchyni, podívejte se na tyto soapstone prodejní pult nápady.

Kombinují mramor a Mastková Desky

Kombinují mramor a Mastková Desky

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi mramorovými nebo mastku desky, tato kuchyně nabízí chytré řešení. Brooke Wagner Konstrukce z Corona Del Mar, California kombinuje oba druhy kamene v tomto moderním vaření prostoru. Počítadlo soapstone kolem kamen je vyhrazeno pro potravinářský přípravka zatímco mramoru pultu je primárně používán pro lehké kuchyňské úkoly, jako je mytí zeleniny nebo podávání jídel.

Dramatické Mastková Desky

Dramatické Mastková Desky

Zatímco mnoho z mastku desky nanese na Pinterest z Instagram jeví jako jedna plná barva, materiál lze nalézt také s žil nebo nápadnými pruhy v zelená, černá, žlutá, modrá, hnědá nebo bílá, jak je uvedeno v této kuchyni Ben Herzog Architect z Brooklynu, New York.

Dokonce i zástěra přední dřez s Drainboard je odolný mastek. Přidání do varného prostoru v vinobraní-inspiroval kouzlo, jsou skříňky malované retro odstín máty zelené.

Statku kuchyně s mastku Desky

Statku kuchyně s mastku Desky

Mastek desky půjčit kontrast k tomuto ostrý a bílé kuchyně v Indiana statku zrekonstruovaném Leo vzory, s interiéru firmy nacházející se v Chicagu, Illinois. Přispívání k varného prostoru je Americana atmosférou jsou vinobraní-inspiroval příslušenství včetně osvětlení.

Dub Skříně spárován s mastku Desky

 Dub Skříně spárován s mastku Desky

V tradiční kuchyni přeplněný dubových skříní, mastková desky přidat rustikální nádech, který se cítí modernější než klasický. Whitten Architects z Portlandu, Maine, vybral kámen povrch koordinovat s nerezovými spotřebiči.

Soapstone deska v luxusním Kitchen

 Soapstone deska v luxusním Kitchen

Žilnatý mastek countertop je nádherný kontrapunkt v této okouzlující, tradiční kuchyni u návrhář interiérů Meg Lonergan se sídlem v Houstonu, Texas. Přidání do luxusního atmosférou varného prostoru jsou knoflíky zlaté skříň a rozsah tyrkysová.

Kuchyně Island se Mastková pult

 Kuchyně Island se Mastková pult

Pokud potřebujete vytvořit další pracovní plocha v kuchyni zvážit přidání kuchyňský ostrůvek s mastku pult. Odtud Alice Lane Interior Design ze Salt Lake City, Utah dělá jen to s volně stojící variantě, že slouží jako jídelní stůl.

Pewter Šedá Soapstone Pultová

 Pewter Šedá Soapstone Pultová

Najdete soapstone desky v širokém rozsahu šedých tónů, jako je tento chladném například cínové nalezené v domě Frank Shirley architektů se sídlem v Cambridge, Massachusetts. Víry z tmavě šedé a bílé přidat masivní dávku vizuálního zájmu povrchu kamene.

Black and White Kitchen přetéká venkovském stylu

 Black and White Kitchen přetéká venkovském stylu

Fanoušci moderním venkovským stylem, budou milovat tuto černé a bílé kuchyně od Whitten architektů se sídlem v Portlandu, Maine. Tyto desky podél stěn jsou trvanlivé mastek, který, jak jsme již vysvětlili postavit proti teplu a skvrny takže je ideální pracovní plocha pro zaneprázdněné vaření prostor. Za pop naopak kuchyňský ostrůvek má obarvené dřevo topper.

Bright Yellow Kitchen S mastku a Butcher Block Desky

 Bright Yellow Kitchen S mastku a Butcher Block Desky

Téměř černé mastek desky s odpovídajícími backsplashes přidat nápadný kontrast k tomuto slunečním kuchyně Heide Hendricks interiérového designu se sídlem v East Hartford, Connecticut. Přidání ještě praktickou funkci tohoto zářivě žluté varného prostoru je kuchyňský ostrůvek zakončena javor řezník bloku prodejní pult.

Charcoal Gray and Blue Soapstone Pultová Půjčuje rustikální šarm

 Charcoal Gray and Blue Soapstone Pultová Půjčuje rustikální šarm

Mastek countertop můžete posypat na nějakém rustikálním k současnému vaření prostoru. Zde je jeden z našich nejoblíbenějších příkladů vytvořených JAS Design-Build, vnitřní designovou firmou se sídlem v Seattlu, Washington. Krásná antracitově šedé a modré mastek pult propůjčuje starý-timey stylu country na moderní kuchyni farmy.

To Blogger Loves Mastková Desky

Pro objektivní stanovisko k mastku desky, jsme se obrátili na Joan, blogger domácí kutily za stránek z lásky k domu. Miluje kámen, který jí instalovaný svůj vlastní prostor vaření. Dodává, i když je nízké nároky na údržbu materiál na to ještě vyžaduje trochu zadávací láskyplnou péči, aby vypadala co nejlépe. Například její pracovní deska má několik malých zářezy kolem okrajů myčkou a dřezem způsobené bouchání objekty. Říká, aby mu zabránil děje ve vaší domácnosti být trochu na paměti, když je čas, aby umýt hrnce a pánve.

Jak Fake vzhledu mastku

 Jak Fake vzhledu mastku

Je-li skutečná mastek deska je mimo své cenové kategorii, stále se můžete dostat vzhled s Formica laminát. Tady, Colleen, dekor blogger za Lemon bodláku, šel se vzorem s názvem Soapstone Sequoia. Říká, že její nové čítače laminátové vypadat stejně krásné jako skutečná věc. Colleen nabízí tento tip: Nejlepší typ umyvadlo kombinovat s laminátem je drop-in, jak je znázorněno. Na rozdíl od undermount dřezu, bude chránit investice provedené v laminátu s rohy, které nabízejí ochranu před vodou.

Kombinovat chladná Mastková Desky s teplým Wood Akcenty

 Kombinovat chladná Mastková Desky s teplým Wood Akcenty

V tomto domáckou kuchyni u Raušer designu se sídlem v texaském Austinu, pulty z mastku jsou kombinovány s sekání stanicí řezník bloku. Jsme rádi, jak to varná plocha kombinuje vlastnosti ve studených barvách, jako jsou desky a modré skříňky s teplými dřevěnými akcenty včetně kuchyňského stolu a parketové podlahy.

Polovině století inspirovaný kuchyně s Mastková pult

 Polovině století inspirovaný kuchyně s Mastková pult

Polovině století moderní domov zrekonstruován Annie Hall Interiéry z Cambridge, Massachusetts dostane zbrusu nový prostor na vaření, které jsou v kroku s domácím historickém stylu. Turquoise truhlářství a teplé dřevěné stěny jsou klasickým midcentury combo. Bumerang stylu kuchyňský ostrůvek s mastku pultu je kývnutí k tradičnímu tvaru ledviny konferenční stolek, který je ikonou polovině století dekor.

You may also like