Skip to main content

Merdiven Altında Yani Space Yaratıcı Fikirler

Küçük bir ev olarak, minik yatak odası her santimetrekaresi sayımları, minik banyolar için koridorları daraltmak için. Bu da size depolama seçenekleri ile çok yaratıcı almak zorunda olacağı anlamına gelir.

Ama korku sizdedir asla şans. senin merdiven altında mevcut biraz boşluk varsa, sadece orada dokunulmadan oturmak zorunda değildir. Böyle depolama sorunlarının hafiflemesine veya ek oturma oluştururken o boşlukla yapabileceği şeyler, bol vardır. Gerçekten cesur hissediyorsanız Veya, hatta bir şarap mahzeni yükleyebilirsiniz.

senin merdiven altında bu alan artık ihmal oturup izin vermeyin. Ya kendiniz kadar bir şey ayarlamak veya özel yerleşik ins oluşturmak için bir tasarımcı kiralayabilirsiniz. Bu 10 tasarımcıları ve ev sahibi kendi düşünme kapakları koymak ve altında bu rastgele noktalar ile yaratıcı var kendi evinde çalışmak için bu alanı koymak için ilham hissetmeye hazır merdiven-olsun.

Bir Bahçe oluşturun

Birkaç düşük ışıklı houseplants varsa, bitki seven Tribe ve Us Kate burada yaptığı gibi, sağ merdiven altında onlar için rahat bir küçük kuytu oluşturabilirsiniz. Yerleşik raf, o mini yeşil cennete rastgele nokta dönüm, sepet ve kitaplar gibi dekoratif öğeler arasında onu bitkilerde wove ile başlayarak.

Kitaplık birleştirin

Yerleşik raf merdiven altında olanlar boşluklu kullanışlı olduğunda bu başka örneğidir. Regan Baker Design ekibi karışık küçük, dekoratif objelerle yemek odasına bitişik ve oh-so-şık merdiven altında etkileyici bir kütüphane oluşturduk. Eğer bir kutu içinde oturan kitapların bir hazine varsa, bu onlara spot vermek için harika bir yoldur.

Islak Bar kurun

Eğer eğlendirmek zaman, karışımlar zanaat veya bir şişe şarap açık çatlamak yandan ıslak bar olması kullanışlı olabilir. Cortney Bishop Design tarafından tasarlanan bu ıslak bar, sağ oturma odasının kapalı elverişli bir arkadaş kokteyl saatleri ve akşam yemeği partileri için hazır duruyor.

Organize alın

o zeki depolama geldiğinde merdiven altında Bu mevki, ev işletilen bir seçenektir. Bu şartları saklamak için sofistike bir şekilde içine nokta dönüştürerek, bazı basit kabini veya çekmeceleri yüklemeden kadar kolay. John Bynum Özel Homes pet gerekir gerekenler için depolama gibi merdiven altında bu alanı kullanılır.

Bir Workspace kurma

@thislittlehouseofours Melissa onu merdiven altında bu boşluk baktı ve şık bir çalışma alanı oluşturmak için bir fırsat gördü. Uzayda kolayca uyan bir masa ile, minimum düzeyde tutun, ve isterseniz, bir adım daha ileri sürebilir ve Melissa burada yaptığımız gibi aynı zamanda bir okuma köşesi oluşturmak.

Dekoratif Nesneleri Display

Eğer size yakın ve sevgili dekoratif öğeler gösterebileceğiniz bir nokta isterdim ama sen alan üzerine kısa iseniz, merdiven altında bu alana daha bak. Bazı raf Construct ve sevgili dekora vitrin. Bu durumda, beyaz dekor fotoğrafçı Madeline Tolle tarafından yakalanan bir boşlukta siyah raf karşı güzelce juxtaposes.

Mağaza Şarap

Bu nasıl biraz lüks için mi? Eğer bir şarap meraklı iseniz bir konuşma olacağından emin düz görünürde, şarap koleksiyonu görebilirsiniz, bu altı-merdiven Sözleşme Geliştirme A.Ş. tarafından oluşturulan şarap mağara yükleyin cam ilham almak için emin konuklarınızın marş.

Bazı uyuyup

Eğer gerçekten küçük bir evde yaşayan bittiğinde, hatta küçücük bir ev belki de uzayın her lokma değerlidir. alan çalışma alanı olarak kullanılıyor değilken, kabine açılır ve bir katlanabilir yatak sağlamaktadır: Bu Genel Kurul bu özel uzay çözümü öylesine ustaca olmasının nedeni bu. Bu çalışma projeler arasında yer ZZZ Şimdi birkaç almama gerek, özellikle de son derece uygundur.

Bir Çocuk Köşesi Craft


@ For.the.love.of.greige ait Lorna bu fikri çok parlak olmasının nedeni olan çocuk oyuncakları ve diğer temel saklamak için yeterli alan bulmak zor olabilir. Kızının oyun odası ihtiyaçları ile merdiven altında onu alan doldurdu, kitaplar, doldurulmuş hayvanlar ve diğer öğeleri gibi düzgünce bidonları içine koy.

Bir Çamaşır Uzay Construct

Bunun yerine çamaşırhaneye bütün bir oda tahsis, neden sadece merdiven altında koydu? Brickhouse Mutfak ve Hamamları tarafından hazırlanmış özel yapım yuva kullanarak, çamaşır makinesi ve kurutma bir den veya bir ofise o çamaşır odasını açmak kullanabilirsiniz ev sahiplerine anlamına gelen bu boşluk, mükemmel şekilde uyacak. Şimdi bu akıllı tasarım.

You may also like