Skip to main content

Moderns Twist uz Timeless krāsu shēmu: Vannas zilā un dzeltenā

Redoing vannas šad un tad nav patīkams uzdevums, un lielākā daļa no mums nav naudas vai laika, lai nokļūt bieži renovācijas. Tieši tāpēc izvēloties vannas krāsu shēmu, kas kalpo jums vairs nav tikai “jaunāko tendenci pilsētā” ir gudrs un praktiska izvēle. Tomēr ir dažas krāsas, kas šķiet mūžīgas un moderns un vienkārši atsakās iet no stilā. Un šodien mēs apskatīt vienu šādu drošu, stilīgu un atjaunojošu krāsu kombināciju, kas atdzīvināt jūsu vannas istabu, bet vienmēr paliekot būtiski – zilā un dzeltenā krāsā.

Lieliska eklektisks rūpniecības istaba ar drosmīgu sešstūra flīzes un vanna dzeltens

Zilā un dzeltenā vannas istabas ir daudz vairāk jautrības nekā vairāk konservatīvu ones tikai zilā un baltā krāsā. Tā ir krāsu palete aizgūts no dabas (iedomājieties saullēktu skaidrā vasaras dienā, varbūt kā jūs veikt krāšņs skats uz okeānu!), Un klātbūtne dzeltenā piebilst spilgtumu un svaigumu pat visvairāk pieticīgs vannas istabā. Meklējot ka perfektu līdzsvaru starp atviegloti un valdzinošs, šīs vannas istabas dažādos toņos zilā un dzeltenā iedvesmos jūs, lai aptvertu šo žirgts Duo.

Izpētiet Shades un stili

Ir daudz stilu, ka jūs varat aptvertu kā jūs dot vannas istabā zilu un dzeltenu makeover. Par starteri, ir aizvien populārs pludmales stilā ar daudziem piekrastes quirks un navigācijas informāciju. Tā vietā, lai tikai iet uz leju uzvarēts sarkanā, baltā un zilā ceļu, aizstās bezgaumīgs reds ar patīkamu dzeltenajā modes unikālu un elegants vannas istaba. Tiem, kas meklē nomierinošu mūsdienīga vannas istaba ar spa stila gaisotni, gaismas toņos aqua un tirkīza apvienojumā ar padomiem maigu dzeltenajā var iegūt darbu veic. Vai nav ierobežot sevi tikai viena “debesis zilas” un “silta dzeltena”, un izpētīt daudzas nianses šo divu dinamisku krāsām.

Zilgani pelēka aizvieto tradicionālos toņos zils zils šajā mūsdienu vannas istabā

Aqua un dzeltenā pievienot smalkas krāsu ar modernu vannas

Rustic vannas istaba ar clawfoot vannu dzeltenā un tualetes zilā krāsā

Flīžu sienas ienest dažādos toņos dzeltenā un zilā vannas istabā

Ever-Present akcentus!

Joprojām uztrauc pievienojot dzeltenas uz jūsu esošo vannas zilā un baltā krāsā? Kāpēc ne sākt ar bērnu soļiem, iekļaujot vienkāršas, tomēr efektīvas dzelteniem akcentiem izmantojot dvieļi, sānu galds blakus vannu, dušas sola vai pat tikai kādu sienas māksla? Tiem, kas meklē vairāk krāsu, var arī vērsties pie vannu vai izlietni dzeltenā krāsā, lai nodrošinātu, ka jums labāku līdzsvaru starp divām dominējošajām nokrāsas. Vienmēr atkārtot akcenta krāsu (neatkarīgi no tā, dzeltenā vai zilā krāsā) visā vannas modes smalkāku izskatu.

Krāšņs dzeltenas un tirkīza pludmales stila vannas istabā

Zilā un baltā istaba ar izlietni dzeltenu

Iluminators vannas nozog parādīt šajā jūras tēmu vannas istabā

Drosmīgāk Blend

Mēs jau izrādīti vannas, kurā smalks izmantošana zilā un dzeltenā padara iespaidīgu paziņojumu. Bet varbūt tas ir tikai nav jūsu stils, un jūs, iespējams, vēlaties vairāk ekstravagants vannas ar eklektisks spožumu vai Bohēmijas skaistumu. Dziļāka toņos zilā un dzeltenā krāsā ar glossier apdari var pagriezt šķietami parastu vannas istabu dramatisks un krāšņi telpas, kas būs apžilbināt jūs ar savu unikalitāti un enerģiju. Jo tumšāka ir divas krāsas, jo lielāks vizuālo kontrastu piedāvājumu. Protams, tas nav izskatās, ka darbojas arī nepilnīgi, mūsdienu vannas, bet ne visi ir bail iet treknrakstā!

Pasakains eklektisks vannas istaba ar tumši zilu un žirgts dzeltena ar dušas telpu

Brašs pulveris istaba spilgti zilā un domuzīme zelta

Dzeltenā un zilā izveidot krāsains un mūsdienu bērnu istaba

Exquisite strukturālās Flair

Ah, vilinājums Vidusjūras vannas! Stili, piemēram, Toskānas un Marokas ir lieliska vannas drapēti dzeltenā un zilā krāsā, un jūs varat tonizēs gan krāsu un modeli šajās enerģisks iestatījumiem. Rakstainie flīzes zilā, Venēcijas sienu dzeltenas un mājienu zelta ap vannas iedomība un spoguli izveidot pārpilns un eksotisko aizbēgt, ka jums patiks, lai gados. Tas ir šajās vannas ka dzeltenā un zilā darbojas kā saikne starp mūsdienu un klasisko, jo tās saistīt Vidusjūras fonu ar modernu apdari, lai sniegtu labāko no abām pasaulēm.

Krāsains vannas istaba ar mājīgu lauku apelāciju

Vidusjūras stils vannas istaba ar greznu dizainu un splah zila

Modern Vidusjūras vannas istaba ar kravu krāsu un modeli

Textured sienas dzeltenas dot siltumu Vidusjūras stila vannas istabā

 

You may also like