Skip to main content

Na 4 Chyby Most společný obývací pokoj (a jak je vyřešit)

V těchto dnech, v obývacím pokoji je jednou z nejdůležitějších místností v domě – a také živnou půdou pro některé z nejvážnějších interiérového designu chyb. Naštěstí, zda je problém pohovky obložení stěn nebo ignorování estetiky ve prospěch přísného funkčnosti, většina z těchto problémů jsou také poměrně snadnou opravu.

Pokud si myslíte, že můžete být vinen z jednoho nebo dvou chyb obývací pokoj, pokračujte ve čtení. Ukážeme vám, jak rozpoznat problém na straně vysvětlit, proč to nefunguje, a naučí vás, jak provést nezbytné změny, aby svůj návrh na další úroveň. Někdy malé vylepšení dělají rozdíl.

nedorozumění podíl

Podíl je jedním z klíčových prvků interiéru. V podstatě, toto pojetí se scvrkává na způsobu, jakým předměty v místnosti se vztahují k sobě navzájem. V ideálním případě by každá složka místnosti se liší tvarem a velikostí, aby věci vizuálně zajímavé, přesto se spojily, aby se prostor cítí správně sjednocena.

K tomu, většina designérů využít zlatého řezu. Tato rovnice říká, že nábytek opatření jsou nejvíce esteticky při uchovávání do poměru 2: 3. Pořídíte snímek výše jako příklad. Určitě jste si všimli, že je k dispozici konferenční stolek, který je dvě třetiny celé délce pohovky a pohovkou, která je dvě třetiny šířky oblasti koberec. Mají za cíl odrážet tyto proporce ve vlastním designem.

Pravděpodobně nebude mít vypuknout žádné pravítka vytáhnout tento vzhled off. Použijte své vnímání najít správné proporce. Jak si uspořádat svůj prostor, věnujte pozornost tomu, jak se tyto set-up se budete cítit. Pokud se něco cítí „off“, pohrajte si s uspořádáním, dokud budete cítit jako doma. V tom okamžiku budou vaše proporce pravděpodobně v pořádku.

Telefonování v rozvržení

Všichni jsme viděli obývací pokoj nebo dva, kdy je veškerý nábytek tlačen ke zdi, takže jeden jeskyni prostor ve středu místnosti. I když to zpočátku může zdát jako skvělý způsob, jak v místnosti cítit větší, ale v konečném důsledku ponechává prostor pocit z rovnováhy. To také výrazně omezuje množství využitelného prostoru.

V tomto případě, spíše než s použitím stěn jako průvodce, vaším cílem by mělo být vytvoření zřetelné seskupení s nábytkem. Začněte tím, že si vybere ohniskový bod pro místnosti – jako je krb, některé vestavěnými spotřebiči, nebo dokonce značnou televizní obrazovky – a vytvořit si uspořádání kolem tohoto bodu.

Většina návrhů obývací pokoj se točí kolem tohoto hlavního uskupení. Nicméně to neznamená, že to musí být jen jeden. Máte-li dostatek prostoru vytvořit prostor, který má sekundární funkce – jako čtení koutem nebo psacím stolem – uspořádat tyto položky v seskupení samy o sobě. Důležité je, že každý kus nábytku se cítí, jako by to byla záměrně umístěna spolupracovat s ostatními předměty v místnosti.

Zanedbávají svůj vrstvení

V těchto dnech, obývací pokoje jsou některé z nejvíce používaných míst v našich domovech. Jsou kam jdeme na kick zpět, relaxovat a odpočinout si po dlouhém dni. Nicméně, jak tyto prostory staly stále více „žil-in,“ že jsem také obětí upřednostnění funkce nad formou do té míry, že prostor nakonec cítí neúplná.

Je-li váš prostor chybí, že estetický nádech, efektivní vrstvení je klíčem k přinášet to zpět k životu. Kompletní konstrukce se skládá z kombinace těchto prvků:

  • Tapety:  Paint, tapety
  • Podlahové krytiny:  Dřevo, koberec, vinyl
  • Nábytek :  postele, židle, stoly
  • Textil :  polštáře, deky, koberečky, lůžkoviny
  • Osvětlení : stropní svítidla, stolní lampy, okolní funkce
  • Tapet:  fotografie, kresby, zrcadla
  • Dekor položky:  Květiny, konferenční stolek knihy, tchotchkes

Nejlepším řešením je, aby se rozhlédl po místnosti a provést inventuru veškerých vrstev chybí v návrhu. Potom, v průběhu doby, snažit se je zařadit. Jak budete přidávat položky, určitě si vyberete položky, které přicházejí v různých tvarů, velikostí a textur, takže budete také výhodu dalšího vizuálního zájmu.

Zapomínají na jednotu

Někdy naše obývací pokoje se může stát kolekce designových prvků, které jsme shromážděných v průběhu let, spíše než jeden, konečný styl prohlášení. Ať už je to výsledek kombinace domácnosti nebo několik tahů, náznak jednoty je obvykle vše, co je zapotřebí, aby vytáhnout i ty eklektický design v kombinaci.

V tomto případě je barva je vaše tajná zbraň. Vezměte druhý se podívat na fotografii výše, a všimněte si, jak drtivá většina kusů spadají do stejné palety barev. Dokonce i když nejste fanoušek odpovídající, že hodně, přidáním několika koordinační odstínů může pomoci vytáhnout společný pokoj. Nedojde-li barvu, můžete také použít vzor nebo texturu vytvořit společný nit.

Nyní, že utrácíme zvyšující se množství časů v našich obývacích pokojích, jejich návrh přijal vyšší úroveň důležitosti. S tím na mysli, jsme přesvědčeni, že je čas překonat některé z faux pas, které trápí tyto prostory po mnoho let. Máme nastínil některé z nejčastějších chyb, obývací pokoj a jak je opravit. Přečtěte si je znovu a vzít zájem oko podle svých interiérů. Někdy několik malých změn, jsou vše, co je potřeba k úplnému osvěžit svůj vzhled.

You may also like