Skip to main content

Ne zaman, nerede ve nasıl Geniş Wall Art Kullanılır

Sanat galerileri küçük sanat eserleri çok düzenlemek için harika bir yoldur. Eğer sergilemek istediğiniz büyük duvar sanatı varsa Ama, tasarım ilkeleri, farklı bir dizi ile gitmek gerekecek.

büyük duvar sanatı asmak için birçok nedeni vardır; belki bir şeyler kendiniz boyalı veya seyahat ederken özel bir parça satın aldı. Ayrıca minimalizm vurgulamak eğilimindedir daha modern bir tarz yönünde gidiyor olabilir. Büyük duvar sanat küçük alanlarda optimize etmek için şaşırtıcı bir şekilde mükemmel bir yöntemdir. birkaç büyük unsurlara odaklanarak, daha açık ve daha az karmaşık görünümlü boşluk bırakın.

büyük duvar sanatı kullanmayı ne zaman, nasıl ve nerede hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

büyük duvar sanat için oldukça büyük boş duvar alanı için bak

İlk adım sanatı desteklemek için yeterince büyük bir duvar alanı için bakmaktır. Yani aşağı alarak sanatını mevcut veya raflardan ve mobilya yeniden düzenlenmesi anlamına gelebilir. Muhtemel alanlarda pencereler arasında minimalist şöminenin veya alanlar üzerinde oturma odası ya da yatak odasında, uzayda duvarları vardır. Ayrıca entryways vurgulu duvarlar veya boşluk deneyebilirsiniz.

daha boş bir duvar alanı hayırlıdır. sanat bu diğer unsurlarla rekabet etmek zorundadır, çünkü büyük bir pencere yanında veya süslü şöminenin üzerinde büyük bir sanat hakkı birleştiren sanat kendisinden dikkatini düşmesine yol açabilir.

sanat çevresinde yer Yerleştir

Etrafında mobilya düzenleyerek büyük duvar ve sanat bir odak noktası olun. Yukarıdaki fotoğraf sanat etrafında bir U-şeklinde mobilya sağlayabilir gösterir. Bu sanat minimalist şöminenin üzerinde asılı olan mekanlarda özellikle iyi çalışır.

Ayrıca duvar sanatı doğru bir kanepe işaret veya yüz sandalye düzenlemek olabilir. Başka bir seçenek aralarında duvar sanatı ile birbirinden odanın sandalye ve kanepeler yerleştirmektir. duvar sanatı bir yatak odasında ise yatak o bakacak şekilde, yatağın üzerine yerleştirin.

Tek bir parça yukarı kırarak yaratıcı olun

Büyük duvar sanatı ya bir çerçevedeki bir resim olmak zorunda değildir. Yukarıdaki fotoğraf tek parça birkaç farklı tuval yayılabilir gösterir. Bu gerçekten büyük bir duvar kapsayacak şekilde çalışıyorsanız iyi tarzıdır. Tek parça bir bütün farklı bir tasarıma almaya birden fazla çerçeve tuvaller birçok doldurabilir.

Böyle Yaratıcı görünüyor da bir boşluk görsel ilgi ekleyin. Bu yöntemle, içinden gözetleme için duvarın rengini sağlayan odaya bir daha uyumlu bir görünüm verir. çeşitli parçalar halinde teknikte tek parça kırma da taşımak için sanat kolaylaştırır.

Üç boyutlu gitmeye korkmayın

Üç boyutlu sanat bir odada yaratıcılık ifade etmenin başka bir yoludur. çok katmanlı bir tuval, vurgu duvar veya duvar sopa herhangi çeşitli sanat eseri olarak boyutlu paneller için gidin. doku görsel çekicilik ekler ve sanat genellikle büyük duvar teknikte amacıdır bir odak noktası, yardımcı olur.

Yukarıdaki fotoğrafta, bir nötr renk düzeni ile bir odada renkli bir parça odak noktası haline sanatı nasıl yardımcı görmek kolaydır. siyah ve beyaz üç boyutlu duvar sanatı bir sade tasarım olmasına rağmen ahşap lambri veya renkli boya gibi bir fonunda yerleştirilmiş ise, bu da pop.

çizdiğiniz parçaları arayın

İyi bir yolu uzayda bir odak noktası görsel sizi çekiyor sanatı bulmak olduğunu büyük duvar sanat yapmak. Yukarıdaki fotoğraf iyi bir örnektir: mesafeye uzanan halat köprünün atış izleyin ve köprü lider nerede görecek göz davet eder. Ayrıca geometrik optik yanılsama, doğa yakın çekimler ya size yardımcı olamaz ama bakıyorum olamaz görüntülerinin başka tür sanatını deneyebilirsiniz. (Aramaya devam etmek gerek sadece sonuçta iyi sanatın tanımı olabilir.)

You may also like