Skip to main content

Obývací pokoj nápady – The Ultimate Resource Guide design

Jakmile jste uvnitř vašich dveří, první místnost vaši hosté a rodinní příslušníci jsou pravděpodobně narazí je váš obývací pokoj. Hostitelem setkání ve vašem obývacím pokoji, občerstvení na gauči při sledování televize, poslech děti cvičit na hudební nástroje, a jen obecně viset v tomto multifunkčním prostoru. Tak, jak si navrhnout obývací pokoj lze nastavit design cit pro celý váš domov. Můžete také změnit svůj obývací pokoj dekor v různých ročních obdobích pro různé svátky a období.

Vzhledem k tomu, budete trávit tolik času ve svých obytných prostor, fyzické a vizuální komfort je důležitá. Nemusíte dělat kompromisy na styl a dekor ve prospěch pohodlí, nicméně. Ve skutečnosti, můžete vyplnit váš obývací pokoj s nábytkem, který je stejně funkční jako je to krásné. Stejně tak si můžete vybrat přízvuk kousky a podlahové krytiny, které se mohou pochlubit také pohodlí a použitelnost.

Dalším důležitým aspektem je třeba zvážit při navrhování obytného prostoru je trvanlivost. Vzhledem k vysoké návštěvnosti váš obývací pokoj bude pravděpodobně zkušenosti, stojí za to strávit trochu více na vyšší kvality nábytku a podlahových zařízení realizovat rozšířené použití a nevyžadují neustálé opravy, renovaci nebo čištění. Vyberte si tkaniny, které jsou jak příjemné a trvanlivé. Kromě toho si vybrat barvy, které přechod dobře, když se vydáte nové položky výzdoby v každé sezóně.

Rozsáhlejší projekty přestavby obývací pokoj může zahrnovat strukturální změny. Ty mohou zahrnovat změnu okna a dveře, nahradí stěny stropními trámy vytvořit otevřený koncept a přebroušení nebo výměnou krby. Pokud váš projekt zahrnuje tyto změny do hloubky, budete muset vyhledejte místní stavební předpisy a umožňující požadavky. Změny, které obsahují elektrické nebo instalatérské práce může vyžadovat práci s profesionální licencovanou pod zvláštním povolením. Pokud vaše interiérové ​​změny ovlivnit vaše vnější design, také poradit se svým majitelů domů sdružení, aby zajistily jste ubytováni v rámci předpisů.

Bez ohledu na to, jak mnoho způsobů, jak budete používat svůj prostor, nebo kolikrát každý rok měnit z vašeho tchotchkes naleznete obývací pokoj nápady ve sbírce inspirace kusů jsme shromáždili a sdíleny níže. Z ultra-formální k ultra-pohodlné, váš obývací pokoj se může stát prázdné břidlice, na kterém jste představit vašeho domova designu.

Obývací pokoj středobodem Myšlenky

Stejně jako u všech unikátně zařízených pokojů ve vaší domácnosti, budete chtít mít kontaktní místo pro váš obývací pokoj. To ústředním bodem je místo, kde jsou vaše oči okamžitě vyvodit, když vstoupíte do místnosti. Bez ohniska, váš pokoj může cítit jako ohromující mix zdobení témat, z nichž každý soutěží s další pozornost.

Ozdobu je skvělý způsob, jak vytvořit kontaktní místo ve vašem obývacím pokoji. Obývací pokoj Centrální bod myšlenky mohou zahrnovat květinové vzory, propracovaný designový kousek jako monogramem nebo ohromující krb. Vaše vlastní nábytek může být skvělý způsob, jak vytvořit váš obývací pokoj vrchol. Klasické designy obvykle umístit pohovky či křesla podél stěn, vytváří prázdný prostor ve středu místnosti. Místo toho můžete vystředit jej sedacího nábytku vytvořit tak velký vizuální a útulné konverzační oblast. Nebojte se úhlů, a to buď, když jste uspořádat nábytek. Často umístěním čelí kusy na diagonále může změnit celkový dojem z vašeho obývacího pokoje.

Malé nápady Obývací pokoj

Maximalizovat váš obytný prostor s minimalistickým designem, chytré kusy výzdoby, které tvoří malý prostor cítit větší nebo kousky, které slouží více účelům. Pokud jde o malé nápady obývacím pokojem, společným tématem je to, že méně je někdy více, a to jak v barvách, které si vyberete pro vaše stěny a nábytek, který vyplňuje prostor. Nadrozměrné nábytek může již tak malé místnosti cítit ještě víc stísněný a změnit prostor se spoustou možností k prostoru, který se nemůže dočkat ukončit. Stejně tak příliš zářivé malířské barvy mohou vaše zdi vypadají, jako by se zavírají ve svém pokoji.

Namísto toho usilovat o lehký a vzdušný pocit, s menším nebo jemnější vypadající nábytek, a zdůraznit světlo a světlé přes neutrální odstíny, spousta denního světla a zrcadel vytvořit iluzi větší prostor. Proutí nebo viktoriánské éry dřevěný nábytek můžete okamžitě otevřít malý prostor. Lehké blues a žloutne mohou způsobit stísněný prostor zdát větší a méně bric-a-brac na svých stolech a stěnách lze vytvořit přehledné a pohostinné design.

Obývací pokoj zdobení nápady

Můžete si vybrat mezi jedním ze dvou myšlenkových směrů pro obývací pokoj zdobení nápady – různé kousky, které všechny odrážejí jeden jednotný motiv nebo jednoduchý design, který může být kulisou pro výzdobu kusů reprezentujících mnoho stylů. Chcete-li začít s návrhem vašeho obývacího pokoje předělat, doslova začít od základů. Pokud váš obývací pokoj je součástí mnohem většího otevřený koncept prostoru uvnitř vašeho domova, můžete si vybrat jiný typ podlahy, jako je oblast koberec, aby vyrazil na obytný prostor. Na druhé straně tohoto návrhu, pokud máte malý obývací pokoj, sjednocení podlahy a okolních oblastí může vést k pocitu mnohem větší prostor.

Kromě typu podlahy, můžete změnit až na styl a barvu podlahy vytvářet různé cítí. Živý geometrický design je skvělý doplněk k modernistického prostoru, zatímco přebroušení dřevěné podlahy může harken zpět na historické domova minulosti. Můžete použít doplňkové odstíny mezi svými podlah a stěn pro vytvoření celkové barevné palety.

Obývací pokoj Paint Myšlenky

Plechovka barvy je jedním z nejjednodušších, nejrychlejších a nejméně nákladné způsoby, jak zcela změnit vzhled vašeho obývacího pokoje. Dvě velké obývací pokoj malovat nápady zahrnují přidání přízvuk zeď a přidá texturu stěnách. Pokud váš obývací pokoj postrádá ohnisko, nebo chcete-li dále zdůraznit ústřední místo, přízvuk stěna může být zaměřeno na konkrétní odstín, nebo můžete použít doplňkovou konstrukci jako proužky nebo dva odstíny jsou od sebe odděleny židle železnici. V malé místnosti, která jasné tón může přemoci, stále můžete začlenit svůj oblíbený odstín na jednu stěnu, zatímco ostatní se mohou pochlubit více neutrální barvu. Pokud vaše dekor kusy lze nejlépe popsat jako eklektický, přízvuk zeď můžete vyzvednout na společném odstínu a aby každá položka pop.

Texturované zdi jsou také skvělý způsob, jak změnit dojem z vašeho obývacího pokoje. Můžete použít buď vizuálně nebo fyzickou strukturu splnit tuto myšlenku. S vizuální texturování Vaše stěna může mají peří design s kontrastní barvou na hlavní zdi barvy. Tento typ konstrukce je ještě byt proti zdi a často volal faux malování. Fyzického texturování, váš konečný návrh může zahrnovat vzhled sádrokartonu, vířivý efekt, středomořské nebo španělský nůž textury, nebo téměř jakýkoli jiný textury vaše mysl dokáže představit. Jakmile vyberete celkový design svého pokoje, texturisační vaše stěny je skvělý způsob, jak ukázat, že off.

Inspirace

Pokud jste snaží najít nejlepší nápady obývací pokoj aktualizovat svůj domov, použijte naše obrovská knihovna designových inspirací, jak začít. Pro eklektické sbírky, četl o vytvoření jedinečné vinobraní pocit. Když je čas, aby vymalovat před vánočními svátky, použijte naše vánoční nápady pro inspiraci. Pokud nemůžete přijít na to, kde je TV by měla být umístěna, máme radu o to taky. A nezapomeňte zkontrolovat naše infographic, která poskytuje vodítko, kterým se nábytek maximalizovat výsledky. Když budete trávit více času promyšleně plánovat mimo svůj návrh, bude váš obývací pokoj se stal úžasně příjemný prostor, který chcete, aby byl.

You may also like