Skip to main content

Obývací pokoje nápady pro rezervace Lovers

Přes žijící v tomto digitálním věku eReaders, nic se nevyrovná věkové starou zkušenost listoval aktuálních stránek, zaujal ve známém vůni papíru a inkoustu. Domácí knihovny a čtení kouty stále udržují svou popularitu, protože jako lidské bytosti jsme jen rádi, aby se mezi těmito papírovými břehu poznání, dobrodružství a romantiky.

Velké domácí knihovna přes vícero stěn může cítit jako velké objetí kolem jeho obyvatele a pojme celý život čtení, které umožňuje vlastníkovi, aby se ponořit do minulosti kapes informací; projevem jejich učení a zkoumání. Takže, pojďme prozkoumat různé styly obytných místnostech pro milovníky knih …

Obývací pokoje nápady pro rezervace Lovers

Ideální místo pro instalaci zejména tyčící knihovny v obývacím prostorem otevřený koncept má být kolem schodiště. Rostoucí běhounů poskytují perfektní výstup na vrchol stromu poznání, umožňující zastavení na každé police podél cesty. Pokud váš schodiště doma je více tradiční odrůdy a prostor je za vysokou cenu, pak byste mohli ještě využít nevyužitý prostor pod ním pro vaše knižního fondu. Nádherný Eames tvarované překližky židle hraje roli přízvuku židlí zde.

Naše obývací pokoje jsou hotové relaxační místo, v němž se místnost s dobrou knihou na konci dlouhého dne, nebo přes líné víkendu. Pohybem pohovku jen nepatrně od stěny, směrem do středu místnosti, dostatek prostoru mohou být vytvořeny pro instalaci sady regálů za ním. Úzký kniha police nezpůsobí velké odčítání podlahové plochy z místnosti. Můžete zjemnit vzhled s umístěním některých okrasných listnatých vnitřní pokojové rostliny představuje přidanou zájmu a liší výšky.

Do knihovny mohou být dokonce postavena na vlastní zakázku podle návrhu odborníků. Dalo by se vytvořit prostorový zvuk, ve kterém k zavěšení televizoru, protože když budete hotovi s čtení. Nezapomeňte instalovat knihovníci žebřík pro ty vysoké skvrny na sadu unikátních nástěnných polic příliš.

Tyto tři postery, namontované v přední části knihovny, rozbít banku knih a vytvořit hloubku displeje. Zkuste visí vlastní sbírku uměleckých tisků na vnějších okrajích polic na nový vzhled. Tato možnost také umožňuje pro Vás těšit svou galerii, aniž by byla ohrožena na úložný prostor, protože stále můžete pojmout mnoho knih za milovaného díla.

Mnoho lidí si může myslet, že prostě nemají prostor v obývacím pokoji pro velké domácí knihovny, ale zkuste s ohledem na každý dostupný prostor. Podívejte se ve svislém směru, a nezapomeňte, že úzké mezery mezi věcmi, jako jsou okna, může poskytnout dostatek kniha úložného prostoru.

Na míru knihovna lze zabudovat přímo do okapu, skvělá volba, pokud žijete v zkosený. Strategicky umístěné stolní lampy vytvářet různé spoty pro čtení.

Pokud nemáte náhradní hotovost na zakázku knihovně pak existuje mnoho skvělých plovoucí nebo volně stojících možnosti, jako jsou tyto IKEA ty zdobících skandinávské obývací pokoje.

Máte-li trochu pevné DIY znalosti můžete dokonce nainstalovat sami, aby se vešly nepoužívané nepříjemné místo ve vaší domácnosti.

Tento výškový knihovna dává velkou hloubku, zájem a teplo pro dlouhé bledě místnosti. Knihy vytvořit krásný celovečerní stěny, stejně jako vzorované tapety nebo dřevěné obložení mohl udělat, a zároveň má navíc tu výhodu, že jsou užitečné.

Knihovničky Je také možné vytvořit praktický a atraktivní plovoucí dělící stěnu do části až mimořádně dlouhé místnosti, zónování jednu oblast od další.

V tomto obývacím pokoji knihovně vidíme artefakty a cenil upomínky zasypával knihovnu rozbít moře knih.

Tmavě šedá policový systém vytváří sofistikovaný vzhled.

Clever LED osvětlení může změnit vzhled vaší knihovny regálového uspořádání.

Ty by mohly vybrat jen své ozdobné předměty z vašeho domácího knihovny zdi. Tento displej je vkusné kombinace skleněné karafy, vázy, složité a geometrických soch.

You may also like