Skip to main content

Obývacie izby nápady pre rezervácie Lovers

Cez žijúci v tomto digitálnom veku eReaders, nič sa nevyrovná vekovej starou skúsenosť listoval aktuálnych stránok, zaujal v známom vôni papiera a atramentu. Domáce knižnice a čítanie kúty stále udržujú svoju popularitu, pretože ako ľudské bytosti sme len radi, aby sa medzi týmito papierovými brehu poznanie, dobrodružstvo a romantiky.

Veľké domáce knižnica cez viacero stien môže cítiť ako veľké objatie okolo jeho obyvateľov a pojme celý život čítanie, ktoré umožňuje vlastníkovi, aby sa ponoriť do minulosti vreciek informácií; prejavom ich učenie a skúmanie. Takže, poďme preskúmať rôzne štýly obytných miestnostiach pre milovníkov kníh …

Obývacie izby nápady pre rezervácie Lovers

Ideálne miesto pre inštaláciu najmä týčiace knižnice v obývacej priestorom otvorený koncept má byť okolo schodiska. Rastúce behúňov poskytujú perfektné výstup na vrchol stromu poznania, umožňujúce zastavenie na každej police pozdĺž cesty. Ak váš schodisko doma je viac tradičné odrody a priestor je za vysokú cenu, potom by ste mohli ešte využiť nevyužitý priestor pod ním pre vaše knižného fondu. Nádherný Eames tvarované preglejky stoličky hrá úlohu prízvuku stoličiek tu.

Naše obývacie izby sú hotové relaxačné miesto, v ktorom sa miestnosť s dobrou knihou na konci dlhého dňa, alebo cez lenivé víkendu. Pohybom pohovku len nepatrne od steny, smerom do stredu miestnosti, dostatok priestoru môžu byť vytvorené pre inštaláciu sady regálov za ním. Úzky kniha police nespôsobí veľké odčítanie podlahovej plochy z miestnosti. Môžete zjemniť vzhľad s umiestnením niektorých okrasných listnatých vnútorné izbové rastliny predstavuje pridanú záujmu a líšia výšky.

Do knižnice môžu byť dokonca postavená na vlastné zákazku podľa návrhu odborníkov. Dalo by sa vytvoriť priestorový zvuk, v ktorom k zaveseniu televízoru, pretože keď budete hotoví s čítanie. Nezabudnite inštalovať knihovníci rebrík pre tie vysoké škvrny na sadu unikátnych nástenných políc príliš.

Tieto tri postery, namontované v prednej časti knižnice, rozbiť banku kníh a vytvoriť hĺbku displeja. Skúste visí vlastnú zbierku umeleckých výtlačkov na vonkajších okrajoch políc na nový vzhľad. Táto možnosť tiež umožňuje pre Vás tešiť svoju galériu, bez ohrozenia na úložný priestor, pretože stále môžete pojať veľa kníh za milovaného diela.

Mnoho ľudí si môže myslieť, že jednoducho nemajú priestor v obývacej izbe pre veľké domáce knižnice, ale skúste s ohľadom na každý dostupný priestor. Pozrite sa vo zvislom smere, a nezabudnite, že úzke medzery medzi vecami, ako sú okná, môže poskytnúť dostatok kniha úložného priestoru.

Na mieru knižnica možno zabudovať priamo do odkvapu, skvelá voľba, ak žijete v skosený. Strategicky umiestnené stolové lampy vytvárať rôzne spoty pre čítanie.

Ak nemáte náhradné hotovosť na zákazku knižnici potom existuje veľa skvelých plávajúce alebo voľne stojacich možnosti, ako sú tieto IKEA tie zdobiacich škandinávske obývacie izby.

Ak máte trochu pevnej DIY znalosti môžete dokonca nainštalovať sami, aby sa zmestili nepoužívané nepríjemné miesto vo vašej domácnosti.

Tento výškový knižnica dáva veľkú hĺbku, záujem a teplo pre dlhé bledo miestnosti. Knihy vytvoriť krásny celovečerný steny, rovnako ako vzorované tapety alebo drevené obloženie mohol urobiť, a zároveň má navyše tú výhodu, že sú užitočné.

Knihovničky Je tiež možné vytvoriť praktický a atraktívny plávajúce deliacu stenu do časti až mimoriadne dlhé miestnosti, zónovania jednu oblasť od ďalšie.

V tomto obývacej izbe knižnici vidíme artefakty a cenil upomienky zasypával knižnicu rozbiť more kníh.

Tmavo šedá policový systém vytvára sofistikovaný vzhľad.

Clever LED osvetlenie môže zmeniť vzhľad vašej knižnice regálového usporiadania.

Tie by mohli vybrať len svoje ozdobné predmety z vášho domáceho knižnice múru. Tento displej je vkusné kombinácia sklenené karafy, vázy, zložité a geometrických sôch.

You may also like