Skip to main content

Obývačka nápady – The Ultimate Resource Guide dizajn

Akonáhle ste vo vnútri vašich dverí, prvá miestnosť vaši hostia a rodinní príslušníci sú pravdepodobne narazí je váš obývacia izba. Hostiteľom stretnutia vo vašom obývacej izbe, občerstvenie na gauči pri sledovaní televízie, počúvanie deti cvičiť na hudobné nástroje, a len všeobecne visieť v tomto multifunkčnom priestore. Tak, ako si navrhnúť obývacia izba možné nastaviť dizajn cit pre celý váš domov. Môžete tiež zmeniť svoj obývacia izba dekor v rôznych ročných obdobiach pre rôzne sviatky a obdobie.

Vzhľadom k tomu, budete tráviť toľko času vo svojich obytných priestorov, fyzické a vizuálny komfort je dôležitá. Nemusíte robiť kompromisy na štýl a dekor v prospech pohodlie, však. V skutočnosti, môžete vyplniť váš obývacia izba s nábytkom, ktorý je rovnako funkčný ako je to krásne. Rovnako tak si môžete vybrať prízvuk kúsky a podlahové krytiny, ktoré sa môžu pochváliť aj pohodlie a použiteľnosť.

Ďalším dôležitým aspektom je potrebné zvážiť pri navrhovaní obytného priestoru je trvanlivosť. Vzhľadom k vysokej návštevnosti váš obývacia izba bude pravdepodobne skúsenosti, stojí za to stráviť trochu viac na vyššej kvality nábytku a podlahových zariadení realizovať rozšírené použitie a nevyžadujú neustále opravy, renováciu alebo čistenie. Vyberte si tkaniny, ktoré sú ako príjemné a trvanlivé. Okrem toho si vybrať farby, ktoré prechod dobre, keď sa vydáte nové položky výzdoby v každej sezóne.

Rozsiahlejšie projekty prestavby obývačka môže zahŕňať štrukturálne zmeny. Tie môžu zahŕňať zmenu okná a dvere, nahradí steny trámamy vytvoriť otvorený koncept a prebrúsenie alebo výmenou krby. Ak váš projekt zahŕňa tieto zmeny do hĺbky, budete musieť vyhľadajte miestne stavebné predpisy a umožňujúce požiadavky. Zmeny, ktoré obsahujú elektrické alebo inštalatérske práce môže vyžadovať prácu s profesionálne licencovanú pod zvláštnym povolením. Ak vaše interiérové ​​zmeny ovplyvniť vaše vonkajší dizajn, tiež poradiť so svojim majiteľov domov združenia, aby zabezpečili ste ubytovaní v rámci predpisov.

Bez ohľadu na to, ako veľa spôsobov, ako budete používať svoj priestor, alebo koľkokrát každý rok meniť z vášho tchotchkes nájdete obývacia izba nápady v zbierke inšpirácie kusov sme zhromaždili a zdieľané nižšie. Z ultra-formálne k ultra-pohodlné, váš obývacia izba sa môže stať prázdne bridlice, na ktorom ste predstaviť vášho domova designu.

Obývačka stredobodom Myšlienky

Rovnako ako u všetkých unikátne zariadených izieb vo vašej domácnosti, budete chcieť mať kontaktné miesto pre váš obývacia izba. To ústredným bodom je miesto, kde sú vaše oči okamžite vyvodiť, keď vstúpite do miestnosti. Bez ohniská, váš pokoj môže cítiť ako ohromujúci mix zdobenie tém, z ktorých každý súťaží s ďalšou pozornosť.

Ozdobu je skvelý spôsob, ako vytvoriť kontaktné miesto vo vašej obývačke. Obývačka Centrálne bod myšlienky môžu zahŕňať kvetinové vzory, prepracovaný dizajnový kúsok ako monogramom alebo ohromujúci krb. Vaše vlastné nábytok môže byť skvelý spôsob, ako vytvoriť váš obývacia izba vrchol. Klasické designy zvyčajne umiestniť pohovky či kresla pozdĺž stien, vytvára prázdny priestor v strede miestnosti. Namiesto toho môžete vystrediť ho sedacieho nábytku vytvoriť tak veľký vizuálny a útulné konverzačné oblasť. Nebojte sa uhlov, a to buď, keď ste usporiadať nábytok. Často umiestnením čelí kusy na diagonále môže zmeniť celkový dojem z vašej obývačky.

Malé nápady Obývačka

Maximalizovať váš obytný priestor s minimalistickým dizajnom, chytré kusy výzdoby, ktoré tvoria malý priestor cítiť väčšie alebo kúsky, ktoré slúžia viac účely. Pokiaľ ide o malé nápady obývacou izbou, spoločnou témou je to, že menej je niekedy viac, a to ako vo farbách, ktoré si vyberiete pre vaše steny a nábytok, ktorý vypĺňa priestor. Nadrozmerné nábytok môže už tak malé miestnosti cítiť ešte viac stiesnený a zmeniť priestor s množstvom možností k priestoru, ktorý sa nemôže dočkať ukončiť. Rovnako tak príliš žiarivé maliarske farby môžu vaše steny vyzerajú, ako by sa zatvárajú vo svojej izbe.

Namiesto toho usilovať o ľahký a vzdušný pocit, s menším alebo jemnejší vyzerajúce nábytok, a zdôrazniť svetlo a svetlé cez neutrálne odtiene, veľa denného svetla a zrkadiel vytvoriť ilúziu väčší priestor. Prútie alebo viktoriánskej éry drevený nábytok môžete okamžite otvoriť malý priestor. Ľahké blues a žltne môžu spôsobiť stiesnený priestor zdať väčšie a menej bric-a-brac na svojich stoloch a stenách možno vytvoriť prehľadné a pohostinné dizajn.

Obývacia izba zdobenie nápady

Môžete si vybrať medzi jedným z dvoch myšlienkových smerov pre obývačku zdobenie nápady – rôzne kúsky, ktoré všetky odrážajú jeden národný motív alebo jednoduchý dizajn, ktorý môže byť kulisou pre výzdobu kusov reprezentujúcich mnoho štýlov. Ak chcete začať s návrhom vašej obývačky prerobiť, doslova začať od základov. Ak váš obývacia izba je súčasťou oveľa väčšieho otvorený koncept priestoru vnútri vášho domova, môžete si vybrať iný typ podlahy, ako je oblasť koberec, aby vyrazil na obytný priestor. Na druhej strane tohto návrhu, ak máte malý obývacia izba, zjednotenie podlahy a okolitých oblastí môže viesť k pocitu oveľa väčší priestor.

Okrem typu podlahy, môžete zmeniť až na štýl a farbu podlahy vytvárať rôzne cíti. Živý geometrický dizajn je skvelý doplnok k modernistického priestoru, zatiaľ čo prebrúsenie drevenej podlahy môže harken späť na historické domova minulosti. Môžete použiť doplnkové odtiene medzi svojimi podláh a stien pre vytvorenie celkové farebné palety.

Obývačka Paint Myšlienky

Plechovka farby je jedným z najjednoduchších, najrýchlejších a najmenej nákladné spôsoby, ako úplne zmeniť vzhľad vašej obývačky. Dve veľké obývačka maľovať nápady zahŕňajú pridanie prízvuk múr a pridá textúru stenách. Ak váš obývacia izba postráda ohnisko, alebo ak chcete ďalej zdôrazniť ústredné miesto, prízvuk stena môže byť zamerané na konkrétne odtieň, alebo môžete použiť doplnkovú konštrukciu ako prúžky alebo dva odtiene sú od seba oddelené stoličky železnici. V malej miestnosti, ktorá jasné tón môže premôcť, stále môžete začleniť svoj obľúbený odtieň na jednu stenu, zatiaľ čo ostatní sa môžu pochváliť viac neutrálnu farbu. Ak vaše dekor kusy dá najlepšie opísať ako eklektický, prízvuk múr môžete vyzdvihnúť na spoločnom odtieňa a aby každá položka pop.

Textúrované múru sú tiež skvelý spôsob, ako zmeniť dojem z vašej obývačky. Môžete použiť buď vizuálne alebo fyzickú štruktúru splniť túto myšlienku. S vizuálne textúrovanie Vaša stena môže majú perie dizajn s kontrastnou farbou na hlavnej stene farby. Tento typ konštrukcie je ešte byt proti múru a často volal faux maľovanie. Fyzického textúrovanie, váš konečný návrh môže zahŕňať vzhľad sadrokartónu, vírivý efekt, stredomorské alebo španielsky nôž textúry, alebo takmer akýkoľvek iný textúry vaša myseľ dokáže predstaviť. Akonáhle vyberiete celkový dizajn svojej izby, texturisační vaše steny je skvelý spôsob, ako ukázať, že off.

inšpirácie

Ak ste snaží nájsť najlepšie nápady obývačka aktualizovať svoj domov, použite naše obrovská knižnica dizajnových inšpiráciou, ako začať. Pre eklektické zbierky, čítal o vytvorenie jedinečnej vinobranie pocit. Keď je čas, aby vymaľovať pred vianočnými sviatkami, použite naše vianočné nápady pre inšpiráciu. Ak nemôžete prísť na to, kde je TV by mala byť umiestnená, máme radu o to taky. A nezabudnite skontrolovať naše infographic, ktorá poskytuje vodítko, ktorým sa nábytok maximalizovať výsledky. Keď budete tráviť viac času premyslene plánovať mimo svoj návrh, bude váš obývacia izba sa stal úžasne príjemný priestor, ktorý chcete, aby bol.

You may also like