Skip to main content

Odalar Kitap Severler İçin Fikirler Tasarım Yaşam

eReaders bu dijital çağda yaşayan rağmen, hiçbir şey kağıt ve mürekkep tanıdık kokusu içinde büyüledi gerçek sayfaların karıştırırken yaş eski deneyime, kıyaslanamaz. olarak insanoğlu sadece bilgi, macera ve romantizm bu kağıt bankalara arasında olmak seviyorum çünkü Ev kütüphaneleri ve okuma köşe hala popülerliğini tutun.

Birden duvarları ileri uzanan bir büyük ev kütüphane içinde oturanın etrafında büyük bir kucaklama gibi hissedebilirsiniz ve sahibi bilgilerinin geçmiş cebine defterleri sağlayan okuma bir ömür tutabilir; Onların öğrenme ve keşif bir tezahürü. Yani, kitap severler için oturma odaları çeşitli stilleri inceleyelim …

Odalar Kitap Severler İçin Fikirler Tasarım Yaşam

Açık plan yaşam alanında özellikle yükselen kütüphane kurmak için mükemmel bir yer bir merdiven etrafında olmak zorunda. Yükselen basamakları yol boyunca her rafta durur sağlayan bilgi ağacının üstüne mükemmel tırmanış sağlarlar. evde merdiven daha geleneksel çeşitli ve alanın dar ise, o hala kitap koleksiyonu için onun altında kullanılmayan alanı kullanmak olabilir. enfes Eames kalıplı kontrplak sandalye burada vurgu sandalye rol oynamaktadır.

Bizim oturma odalarında hangi uzun bir günün sonunda iyi bir kitap ile salona veya tembel hafta sonu bir hazır dinlenme nokta vardır. Odanın ortasına doğru, sadece biraz uzakta duvar kanepe hareket ettirerek, geniş alan arkasında raflardan setinin montajı için oluşturulabilir. Dar kitap raflar odasından zemin alanı büyük çıkarma neden olmaz. Sen ekledi ilgi açılımı bazı dekoratif yapraklı iç mekan ev bitkilerinin yerleştirme ile göz yumuşatmak ve yükseklikleri farklı olmasına.

Bir kitaplık bile uzmanlar tarafından kendi ısmarlama tasarım için inşa edilebilir. Size okuma ile bitince için, TV’nizi asmak için hangi bir çevre oluşturabilir. Çok eşsiz duvar rafları sizin sette bu yüksek noktalar için bir kütüphaneciler merdiveni yüklemek unutmayın.

kitaplık önünde monte Bu üç resim baskıları, kitapların banka kırmaya ve ekrana derinlik oluşturun. yeni bir görünüm için raf dış kenarlarında sanat baskılar kendi koleksiyonunuzu asılı deneyin. Hala sevgili sanat arkasına kitapların çoğunu evi olabilir gibi, depolama alanı ödün vermeden galeri zevk için bu seçenek de sağlar.

Birçok insan sadece bir büyük ev kütüphanesi için kendi oturma odasında alana sahip ama her tek kullanılabilir alan dikkate kalkma düşünebilir. dikey bakın ve şeyler arasındaki dar boşluklar, pencere gibi, geniş bir kitap depolama alanı sağlayabilir unutmayın.

Bir ısmarlama kitaplık doğru saçak, büyük bir seçenek Eğer eğimli tavan altında yaşıyorlarsa içine inşa edilebilir. Stratejik olarak yerleştirilmiş masa lambaları okuma için çeşitli noktalar oluşturun.

Eğer bir ısmarlama kitaplık için yedek nakit yoksa o zaman İskandinav oturma odaları süsleyen bu IKEA olanlar gibi birçok büyük kayan veya müstakil seçenekler vardır.

Eğer katı DIY bilgisi biraz varsa bile evinizdeki kullanılmayan bir garip alana sığacak şekilde kendi yükleyebilir.

Bu yükselen kitaplık uzun soluk odaya büyük bir derinlik, ilgi ve sıcaklık verir. kitaplar sadece desenli duvar kağıdı veya ayrıca yararlı olmanın yararı sahip iken, yapabilir ahşap paneller gibi güzel bir özellik duvar oluşturmak.

Bir kitaplık da sonraki itibaren bir bölgeyi imar, bölüm yukarı Özellikle uzun oda için kullanışlı ve çekici yüzen bölen bir duvar oluşturabilir.

Bu oturma odası kütüphanesinde kitapların deniz kırmak için kitaplık serpilmiş durumdaki eserler ve değerli keepsakes görüyoruz.

Koyu gri raf sistemi sofistike bir görünüm yaratır.

Zeki LED aydınlatma Kitaplık raf düzenlemesi görünümünü değiştirebilir.

Kendi ana kütüphane duvarından sadece dekoratif öğeleri almak olabilir. Bu ekran camı sürahiler ve karmaşık vazolar ve geometrik heykeller zevkli bir kombinasyonudur.

You may also like