Skip to main content

Oturma Odanızda için Yaratıcılık getir 11 Çevre Dostu Duvar Üniteleri

Mükemmel bir oturma odası tasarımı bütün biçim, işlev ve zor ‘o’ faktörü arasındaki ideal bir denge bulmaktır. Doğru tonları seçme ve dekoratif parçalar hepsi önemli bir parçasıdır iken, karışıklık gizlenebilen ve yardımcı raflar ve dolaplar eğlence ihtiyaçları da mutlak bir zorunluluktur tüm için mükemmel bir merkez oluşturmanızı. Zarif, çevre dostu mobilyalar ve kompozisyon özgürlüğü sunan uyarlanabilir duvar ünitelerinin trendi bir araya getiren, B_Green Günü Sistemi Alf Grubundan sonsuza oturma odanızın havasını değiştirmek için söz! Benzersiz hazırlanmış ‘Eko Wood’ bu çok özel birimler uzaya doku ve desen hem ekleyin.

Oturma Odanızda için Yaratıcılık getir 11 Çevre Dostu Duvar Üniteleri

Son birkaç ayda bir tasarımcı haline ev sahibi açmak ve onu kendi seçtiği hemen hemen her kompozisyonu hokkabaz olanak veren bazı çarpıcı modüler duvar üniteleri ve şık oturma odası ekranların bir varış gördük. B_Green tabanlarından, düz kulpsuz depolama birimleri ve gibi özel taşlarla bu yeniliğin trendi ve özelleştirilmiş dekor çözümleri devam YEDİNCİ . Bu bireysel modüller düşük dolapları, yığılmış raflar, muhteşem kitaplıklar ve açık ve kapalı raflar çeşitli birleştirmek duvar sistemleri modaya kombine edilebilir.

kitaplık ve eğlence konsolları ile Uyarlanabilir salon duvar üniteleri

Muhteşem aydınlatma showstopper içine duvara monte raf döner

Muhteşem eko ​​ahşap şık ve sürdürülebilir depolama rafları şekiller

Birden fazla yedi tane şık bileşim şekillendirmek için kullanılan

Açık ve kapalı duvar üniteleri ve bazlar eğlence ünitesi ve gündüz sistemini şekillendiren

Akıllı B_Green salon birimleri kompozisyon özgürlüğü sunuyoruz

Basit, düz çizgiler, temiz tasarımı ve kulpsuz cephede birimlerinin her sayıda oturma odaları kucaklamak gibi görünüyor şık ve çağdaş bir tarz ile mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Çok yönlü sistem ayrıca sunulan dikey boşluk tam olarak faydalanmak için izin verir ve hatta açık plan yaşam alanında çeşitli alanlar arasındaki tasarım tutarlılık olmasını sağlamak için mutfağa bu birimlerin birkaç taşıyabilir. Kusursuz bir ev şekillendirmeye arayanlar için mükemmel bir seçim!

Alf Güzel ve ergonomik oturma odası gün sistemi

oturma odasında gri ve yeşil zarif kullanımı

Narin desen ve dokusal güzelliği duvar ünitelerinin itiraz geliştirmek

Sıcak pembe yaratıcı oturma odası duvar ünitesi canlandıran

You may also like