Skip to main content

Pokój dzienny Design Ideas dla Zarezerwuj Lovers

Pomimo życia w tym cyfrowym wieku eReaders, nic nie porównuje do starości doświadczenie kartkując rzeczywistych stron, zachwycił w znanym zapachem papieru i atramentu. biblioteki domu i czytanie zakątki nadal utrzymuje swoją popularność jako istoty ludzkie, ponieważ po prostu uwielbiam być wśród tych banków papierowych wiedzy, przygody i romansu.

Duża biblioteka dom obejmujących wiele ścian może poczuć się jak wielki uścisk wokół jego mieszkańca i może pomieścić całe życie czytania, która pozwala właścicielowi zagłębić się w ostatnich kieszeniach informacji; przejawem ich nauki i eksploracji. Więc przyjrzyjmy się różnych stylów salonach dla miłośników książek …

Pokój dzienny Design Ideas dla Zarezerwuj Lovers

To idealne miejsce do zainstalowania szczególnie górujący bibliotekę w salonie otwartą ma być wokół klatki schodowej. Rosnące bieżniki zapewniają idealne wspiąć się na szczyt drzewa poznania, dzięki czemu zatrzymuje się na każdej półce wzdłuż drogi. Jeśli schody w domu jest bardziej tradycyjnej odmiany i przestrzeń jest na wagę złota, a następnie można jeszcze wykorzystać wolne miejsce pod nim dla swojego księgozbioru. Znakomity Eames formowane sklejka Krzesło odgrywa rolę krzeseł akcent tutaj.

Nasze salony są gotowe miejscem relaksu, w którym do salonu z dobrą książką na koniec długiego dnia, lub na leniwy weekend. Przesuwając kanapę po prostu nieco z dala od ściany, w kierunku środka pomieszczenia, dużo miejsca mogą być tworzone na montaż zestawu półkach za nim. Regał wąski książka nie spowoduje ogromny odejmowanie powierzchni z pokoju. Można złagodzić wygląd z umieszczenia niektórych ozdobnych liściastych roślin domowych wnętrzach stoi za dodatkową zainteresowania oraz różnią wysokości.

Regał może być nawet zbudowany na swój zamówienie według projektu specjalistów. Można utworzyć przestrzenny, w którym do powieszenia telewizora, bo kiedy skończysz czytanie. Nie zapomnij zainstalować na swoim zestawem unikalnych półek ściennych też do bibliotekarzy drabinę dla tych wysokich miejscach.

Te trzy reprodukcje, zamontowane w przedniej części regału, rozbić bank książek i stworzyć głębię wyświetlaczu. Spróbuj wiszące własną kolekcję druków sztuki na zewnętrznych krawędziach półek na nowy wygląd. Opcja ta pozwala również, aby cieszyć się swoją galerię, bez narażania na przestrzeni magazynowej, a nadal można pomieścić wiele swoich książek za ukochanego dzieła sztuki.

Wiele osób może pomyśleć, że oni po prostu nie mają miejsca w salonie dla dużej biblioteki głównej, ale spróbuj biorąc pod uwagę każdą dostępną przestrzeń. Spójrz w pionie i nie zapomnij, że wąskie szczeliny między rzeczami, jak okna, może zapewnić wystarczającą ilość miejsca do przechowywania książka.

Specjalnie zaprojektowana regał może być wbudowany w okapie, świetnym rozwiązaniem, jeśli żyjesz pod mansardowy. Strategicznie rozmieszczone lampy stołowe tworzenia różnych miejsc do czytania.

Jeśli nie ma wolnych środków pieniężnych na zamówienie regał następnie istnieje wiele wspaniałych pływające lub wolnostojące te opcje, takie jak te zdobiące IKEA skandynawskie pokoje dzienne.

Jeśli masz trochę solidnej wiedzy DIY można nawet zainstalować własne dopasować nieużywany niewygodne miejsca w domu.

Ten wysoki regał daje wielką głębię, odsetki i ciepło do długiej blado pokoju. Książki stworzyć piękny funkcji ściany, tak jak wzorzystą tapetą lub boazerią może zrobić, a jednocześnie posiadające dodatkową zaletę, że jest przydatny.

Regał może również utworzyć poręczne i atrakcyjne pływający oddzielającą ścianę do sekcji się szczególnie długo pokojowej zagospodarowania jeden obszar od następnego.

W tej żywej biblioteki pokojowej widzimy artefakty oraz cenne pamiątki przyprawiając regał aby rozbić morze książek.

Ciemny szary system regałów tworzy wyrafinowany wygląd.

Clever oświetlenie LED może zmienić wygląd swojej biblioteki regałów aranżacji.

Można wybierać tylko swoje dekoracyjne elementy z biblioteki ścianie domu. Ten ekran jest gustowny połączenie karafek szklanych, wazonów, skomplikowane i rzeźby geometrycznych.

You may also like