Skip to main content

Pomysły Living Room – The Ultimate Resource Guide Projektowanie

Raz wewnątrz drzwi, pierwszy pokój goście i członkowie rodziny mogą się spotkać jest twój salon. Host spotkania w salonie, przekąskę na kanapie podczas oglądania telewizji, słuchania dzieci ćwiczyć na instrumentach muzycznych, i ogólnie spędzać czas w tej wielofunkcyjnej przestrzeni. Sposób zaprojektowania salonu można ustawić atmosferę projektu dla całego domu. Można również zmienić wystrój salonu w różnych porach roku dla różnych świąt i pory roku.

Ponieważ spędzasz tak dużo czasu w pomieszczeniach mieszkalnych, komfort fizyczny i wizualny jest bardzo ważne. Nie masz do kompromisu w sprawie stylu i na rzecz komfortu, jednak. W rzeczywistości, można wypełnić swój salon z meblami, który jest tak funkcjonalny jak to jest piękne. Podobnie, można wybrać kawałki akcent i wykładzin podłogowych, które również pochwalić komfort i użyteczność.

Innym ważnym aspektem do rozważenia przy projektowaniu przestrzeni życiowej jest trwałość. Ze względu na wysoką ruchu w salonie najprawdopodobniej doświadczenie, warto poświęcić nieco więcej o wyższej jakości meble i podłogi meble do realizacji dłuższym użytkowaniu i nie wymagają stałej naprawy, regeneracji lub czyszczenia. Wybierz tkaniny, które są zarówno przyjemne i trwałe. Ponadto, wybierz kolory, które przejście dobrze, gdy określone nowe elementy wystrój każdego sezonu.

Bardziej rozbudowane projekty przebudowy salon mogą obejmować zmiany strukturalne. Mogą one obejmować zmianę okien i drzwi, zastępując ściany z belek stropowych, aby stworzyć otwartą koncepcję i refacing lub zastąpienie kominki. Jeśli projekt zawiera te zmiany pogłębione, trzeba badać lokalnych przepisów budowlanych i wymagań pozwoleń. Zmiany, które obejmują prace elektryczne lub hydrauliką może wymagać pracy z licencją zawodowej w specjalnych zezwoleń. Jeśli Twoje wnętrze zmiany wpłynąć na wygląd zewnętrzny, a także skontaktować się z stowarzyszenia właścicieli domów, aby upewnić się, że przebywają w granicach przepisów.

Bez względu na to jak wiele sposobów korzystania z miejsca lub ile razy w roku zmienić swoje tchotchkes można znaleźć żywe idee pokój w kolekcji sztuk inspiracji zebraliśmy i wspólne poniżej. Z ultra-formalne do ultra-wygodne, pokój dzienny może stać się czystej karty, na którym przedstawisz projekt swojego domu.

Salon centralnym Pomysły

Podobnie jak w przypadku wszystkich unikalnie zaprojektowane pomieszczeń w domu, będziemy chcieli, aby mieć punkt odniesienia dla Twojego salonu. Ten punkt centralny jest gdzie twoje oczy są natychmiast wyciągnąć po wejściu do pokoju. Bez centralnego punktu, pokój może poczuć się jak przytłaczającą mieszanką motywów zdobiących każdy konkuruje z następnego za uwagę.

Centralnym jest to świetny sposób, aby utworzyć punkt centralny w swoim salonie. Salon centerpiece pomysły mogą zawierać kwiatowe wzory, skomplikowany kawałek projektowania jak monogramem lub przepięknym kominkiem. Własne meble mogą być świetnym sposobem, aby utworzyć centralny salonu. Klasyczne wzory zazwyczaj umieścić sofy i fotele wzdłuż ścian, tworząc pustą przestrzeń w środku pokoju. Zamiast tego można wyśrodkować meble wypoczynkową tworzyć zarówno świetny wizualny i przytulną część konwersacji. Nie bój kątów, albo, kiedy zorganizować mebli. Często zdarza się, umieszczając elementy stojące na przekątnej może zmienić całą atmosferę salonie.

Małe Pomysły Pokój dzienny

Zmaksymalizować przestrzeń życiową z minimalistycznych wzorów, sprytnych fragmenty wystroju, które czynią niewielką przestrzeń czuć większe lub kawałki, które służą różnym celom. Jeśli chodzi o małe pomysłów salonie, wspólnym tematem jest to, że mniej znaczy więcej, zarówno w kolorach do wyboru dla ścian i mebli, który wypełnia przestrzeń. Oversized meble mogą zrób już mały pokój wydaje się jeszcze bardziej ciasne, i zmianę miejsca z dużym potencjałem do miejsca, które nie może się doczekać, aby wyjść. Podobnie zbyt żywe kolory farb mogą sprawić, że ściany wyglądają tak, jakby zostały zbliża się do swojego pokoju.

Zamiast dążyć do lekki i przewiewny czuć, z mniejszym lub bardziej delikatnym wyglądzie mebli, i podkreślają jasne światło i przez neutralnych odcieniach, dużo naturalnego światła i lusterka stworzyć iluzję większej przestrzeni. Wiklinowy lub epoki wiktoriańskiej drewniane meble mogą natychmiast otworzyć małą przestrzeń. Lekkie błękity i żółcie można dokonać ciasnej przestrzeni wydają się większe i mniejsze bric-a-brac na swoich stołach i ścianach mogą tworzyć czytelne i gościnna design.

Living Room dekorowanie pomysły

Można wybierać między jednym z dwóch szkół myślenia do salonu dekoracji pomysłów – różnych elementów, które wszystkie odzwierciedlają jeden zunifikowany tematu lub prostą konstrukcję, która może być tłem dla elementów dekoracyjnych reprezentujących wiele stylów. Aby rozpocząć projektowania przebudowy salonu, dosłownie zacząć od podstaw. Jeśli salon jest częścią znacznie większej przestrzeni otwartej koncepcji w swoim domu, można wybrać inny rodzaj podłogi, niczym dywan obszar, aby wyruszył salonie. Z drugiej strony tego projektu, jeśli masz mały pokój dzienny, ujednolicenie podłogi z okolic może prowadzić do czuć znacznie większej przestrzeni.

Oprócz rodzaju podłogi, można zmienić się styl i kolor podłogi do tworzenia różnych czuje. Żywy geometryczny wzór jest doskonałym dodatkiem do modernistycznej przestrzeni, podczas gdy Refinished parkiety może wysłuchajcie powrotem do przeszłości zabytkowym domu w. Można użyć odcieni uzupełniających pomiędzy swoimi podłogi i ściany, aby stworzyć ogólną paletę kolorów.

Salon malowania Pomysły

Puszka farby jest jednym z najprostszych, najszybszych i najtańszych sposobów, aby całkowicie zmienić wygląd swojego salonu. Dwa wielkie salon farb pomysły to dodanie ścianę akcent i dodanie tekstury do ściany. Jeśli salon brakuje punktu kontaktowego, albo jeśli chcesz jeszcze bardziej podkreślić punkt centralny, ścianę akcent można podkreślić konkretny odcień, lub można użyć uzupełniającą konstrukcję jak paski lub dwóch odcieniach oddzielonych szynie krzesełkowego. W małym pokoju, jasny odcień może przytłoczyć, nadal można włączyć swój ulubiony odcień na jednej ścianie, podczas gdy inni oferują bardziej neutralny kolor. Jeśli twoje kawałki wystrój można najlepiej opisać jako eklektyczny, ścianę akcent może odebrać na wspólnym odcieniu i uczynić każdy pop elementu.

Ściany teksturowane są również doskonałym sposobem, aby zmienić atmosferę salonie. Można użyć tekstury zarówno wizualne lub fizyczne w celu wypełnienia tego pomysłu. Z teksturowania wizualnej ścianie mogą posiadać konstrukcję pióro z kontrastującym farby do głównego koloru ściany. Ten typ konstrukcji jest nadal płasko na ścianie i często zwany faux malarstwa. Fizycznego teksturowania twój ostateczny projekt może obejmować spojrzenie na ścianie tynk, efekt zawirowania, śródziemnomorską lub hiszpańskiego noża tekstury lub prawie każdej innej tekstury twój umysł może sobie wyobrazić. Po odbiór ogólny wygląd swojego pokoju, w teksturowanie swoich ścian to świetny sposób, aby pokazać je.

Inspiracja

Jeśli masz trudności ze znalezieniem najlepsze pomysły salon aby aktualizować swój dom, należy nasza ogromna biblioteka inspiracji projektowych, aby zacząć. Dla zbiorów liczne przeczytasz tworząc niepowtarzalny rocznika czuć. Kiedy nadszedł czas, aby odmalować w okresie świątecznym, skorzystać z naszych pomysłów Boże Narodzenie projektowania inspiracji. Jeżeli nie możesz dowiedzieć się, gdzie należy umieścić telewizor, mamy informacje na ten temat zbyt. I nie zapomnij sprawdzić nasze infographic który dostarcza wskazówek na układanie mebli w celu maksymalizacji wyników. Kiedy spędzasz więcej czasu starannie planuje swój projekt, Twój salon stanie się cudownie przyjazna przestrzeń chcesz go mieć.

You may also like