Skip to main content

Pre Tipy pre výber artwork pre váš domov

 Pre Tipy pre výber artwork pre váš domov

Jedným z najčastejšie kladených otázok dizajnéri je: “Ako môžem vybrať ten správny umelecké diela?”. Existuje niekoľko rád, aby sa ubezpečil, vybrať ten správny kus pre konkrétny priestor. Kresba je to, čo pomáha definovať osobnosť majiteľa domu a jeho priestorov. To je užitočné pri viazaní určitej kúsky dohromady a vytvoriť postavu v domove. Najlepšia vec, o umení je, že je to investícia si môžete vziať so sebou, ako budete pohybovať, a môže dokonca rastú v hodnote v priebehu času. To tiež nevyžaduje vziať si druhú hypotéku; môžete stráviť ako málo alebo toľko, koľko chcete.

pre kuchyňu

Jedným z najčastejšie zabudnutá miestností z hľadiska umeleckých diel je kuchynská linka. V kuchyni je často označovaný ako “srdce domova”, a v mnohých prípadoch najpoužívanejší miestnosti v dome. Niet pochýb o tom, art treba tu zahrnuté. Dosky alebo priestor nad skriňou sú perfektné domovy pre umenie. K udržaniu umenia v detailoch, prikloní k menšie kúsky, ktoré dopĺňajú, a nie premôcť, priestor. Máme tendenciu ísť s humornými alebo viacerými sociálnych výtlačkov, ktoré nás úsmev, a aby rana jednoduchšie!

do spálne

V spálni je ústup, miesto pre relaxáciu a umelecké diela by mala odrážať. Najlepšie steny pre techniky v spálni sú priamo nad posteľou, alebo na stene oproti posteli. zmenšenej kusy veľké sú najlepšie a mali by byť zavesené vo výške očí. Pozrite sa na abstraktné kúsky s upokojujúcimi farbami alebo tóny. Ak ste na fotografiu, krajiny alebo desaturated fotky fungujú najlepšie. Udržujte rámy minimálna – galéria rám alebo plátna výborne fungujú rovnako. Tu sa chceme zamerať na umelecké dielo samotné, a nie toľko svojho plavidla.

úradu

Či už pracujete z domu alebo v kancelárii, umenie je to skvelý spôsob, ako prispôsobiť svoj priestor a udržať si inšpiroval. Náš obľúbený spôsob, ako to urobiť, je tým, že vytvorí rotujúce galérii. Ak chcete začať, budete potrebovať dlhý plávajúci rímsu police inštalovaný prednostne cez svoje pracovné alebo sa mu blíži. Krása je to, že je to jediná vec, ktorú budete musieť zavesiť! Ďalšia je tá zábavná časť, môžete si vybrať sortiment umeleckých diel, ktorá vás inšpiruje. Si predstaviť náladu dosku svojho druhu, pozitívnych obrazov alebo diela umelcov, ktorí sa inšpirujú vás sú dobrým miestom pre začiatok. Ak chcete do úvahy rôzne veľkosti rovnako, veľké a malé, takže možnosti sú nekonečné. Môžete mať všetky v obdobných rámcov pre minimalistický vzhľad alebo všetkých rôznych rámov pridať nejaký charakter. Tieto kusy môžu otočiť alebo aktualizované, kedykoľvek budete nudiť, nevyžadujú žiadne klince.

pre kúpeľni

V kúpeľni je ďalšia miestnosť, ktorá sa často dostane prehliada s umením. Predloha si vyberiete by mal ísť s atmosférou kúpeľne. Napríklad, ak je to prášok izbu v hlavnej úrovni, mali by ste sa držať viac zábavy a svetlé kúsky. Ak je to majster kúpeľ, ísť s viacerými pokojný a upokojujúce kusov. Kúpeľňa art vyzerá skvele v pároch, chceme zvoliť sadu dvoch buď naskladané alebo vedľa seba. Môžu byť dva rovnaké abstraktné kúsky s jedným prevrátený na bok, alebo dva rôzne kusy, ktoré idú s rovnakým témou. Pevné miesta pre tieto kusy skončia na záchode, nad vaňou (ak máte to šťastie, že jeden), alebo cez uterák / župan háčikov.

Pre obývačka

Najzábavnejšie izba vyzdobiť s umením, a väčšina časov, najviac zastrašujúce je obývacia izba. Väčšina z nás cíti veľký tlak tu, pretože sa jedná o miestnosť väčšina z vašich hostí uvidí a tráviť čas v. Výber správneho kus je elementárny v provokujúce konverzácie a nastavenie náladu či atmosféru priestoru. Môžete sa rozhodnúť pre jeden vo veľkom meradle kus alebo veľké galériu múru. Niekedy je potrebné myslieť mimo rám. Art nemusí byť kus tlače alebo plátno, niekedy to môže trvať ďalšie formy. Či už je to meradlo replika americkej vlajky alebo Stag rohy veľké, pozrieť sa za hranice 2D obraz a nájdete jedinečný kus, ktorý vám najlepšie zodpovedá.

You may also like