Skip to main content

Pro Tipy pro výběr artwork pro váš domov

 Pro Tipy pro výběr artwork pro váš domov

Jedním z nejčastěji kladených otázek designéři je: „Jak mohu vybrat ten správný umělecká díla?“. Existuje několik rad, aby se ujistil, vybrat ten správný kus pro konkrétní prostor. Kresba je to, co pomáhá definovat osobnost majitele domu a jeho prostor. To je užitečné při vázání určité kousky dohromady a vytvořit postavu v domově. Nejlepší věc, o umění je, že je to investice si můžete vzít s sebou, jak budete pohybovat, a může dokonce rostou v hodnotě v průběhu času. To také nevyžaduje vzít si druhou hypotéku; můžete strávit jak málo nebo tolik, kolik chcete.

Pro kuchyni

Jedním z nejčastěji zapomenuta místností z hlediska uměleckých děl je kuchyňská linka. V kuchyni je často označován jako „srdce domova“, a v mnoha případech nejpoužívanější místnosti v domě. Není pochyb o tom, art třeba zde zahrnuty. Desky nebo prostor nad skříní jsou perfektní domovy pro umění. K udržení umění v detailech, přikloní k menší kousky, které doplňují, a ne přemoci, prostor. Máme tendenci jít s legračními nebo více sociálních výtisků, které nás úsměv, a aby rána jednodušší!

Do ložnice

V ložnici je ústup, místo pro relaxaci a umělecká díla by měla odrážet. Nejlepší stěny pro techniky v ložnici jsou přímo nad postelí, nebo na stěně naproti posteli. zmenšené kusy velké jsou nejlepší a měly by být zavěšeny ve výšce očí. Podívejte se na abstraktní kousky s uklidňujícími barvami nebo tóny. Pokud jste na fotografii, krajiny nebo desaturated fotky fungují nejlépe. Udržujte rámy minimální – galerie rám nebo plátna výborně fungují stejně. Zde se chceme zaměřit na umělecké dílo samotné, a ne tolik svého plavidla.

Úřadu

Ať už pracujete z domova nebo v kanceláři, umění je to skvělý způsob, jak přizpůsobit svůj prostor a udržet si inspiroval. Náš oblíbený způsob, jak to udělat, je tím, že vytvoří rotující galerii. Chcete-li začít, budete potřebovat dlouhý plovoucí římsu police instalován přednostně přes své pracovní nebo se mu blíží. Krása je to, že je to jediná věc, kterou budete muset pověsit! Další je ta zábavná část, můžete si vybrat sortiment uměleckých děl, která vás inspiruje. Si představit náladu desku svého druhu, pozitivních obrazů nebo díla umělců, kteří se inspirují vás jsou dobrým místem pro začátek. Chcete-li v úvahu různé velikosti stejně, velké a malé, takže možnosti jsou nekonečné. Můžete mít všechny v obdobných rámců pro minimalistický vzhled nebo všech různých rámů přidat nějaký charakter. Tyto kusy mohou být otočena nebo aktualizovány, kdykoli budete nudit, nevyžadují žádné hřebíky.

Pro koupelně

V koupelně je další místnost, která se často dostane opomíjen s uměním. Předloha si vyberete by měl jít s atmosférou koupelny. Například, pokud je to prášek pokoj v hlavní úrovni, měli byste se držet více zábavy a světlé kousky. Pokud je to mistr koupel, jít s více klidný a uklidňující kusů. Koupelna art vypadá skvěle v párech, chceme zvolit sadu dvou buď naskládané nebo vedle sebe. Mohou být dva stejné abstraktní kousky s jedním převrácený na bok, nebo dva různé kusy, které jdou se stejným tématem. Pevné místa pro tyto kusy skončí na záchodě, nad vanou (pokud máte to štěstí, že jeden), nebo přes ručník / župan háčků.

Pro obývací pokoj

Nejzábavnější pokoj vyzdobit s uměním, a většina časů, nejvíce zastrašující je obývací pokoj. Většina z nás cítí velký tlak tady, protože se jedná o místnost většina z vašich hostů uvidí a trávit čas v. Výběr správného kus je elementární v provokující konverzace a nastavení náladu či atmosféru prostoru. Můžete se rozhodnout pro jeden ve velkém měřítku kus nebo velké galerii zdi. Někdy je třeba myslet mimo rám. Art nemusí být kus tisku nebo plátno, někdy to může trvat další formy. Ať už je to měřítko replika americké vlajky nebo Stag rohy velké, podívat se za hranice 2D obraz a najdete jedinečný kus, který vám nejlépe odpovídá.

You may also like