Skip to main content

Sabuntaşı tezgahı Mutfağını Tasarım Inspire

 14 Sabuntaşı tezgahı Mutfağını Tasarım Inspire

Eğer bir az bakım gerektiren çalışma yüzeyine arıyorsanız mutfak için yüzde 100 ısıya dayanıklı bir soapstone tezgah düşünün.

Ne soapstone az bakım gerektiren bir malzeme yapar? Bu gözeneksiz olduğu granit veya mermer gibi taş yüzeylerin diğer türlerinden farklı olarak, soapstone antimikrobiyal doğal söz karşı dayanıklı olmayan leke yapan bir sızdırmazlık maddesi gerek yoktur. Eğer yaşla birlikte güzel bir patina geliştirmek yüzeyleri seviyor musunuz? Sonra soapstone hayal kırıklığına uğratmayacak. Zamanla onun kömür grisi yüzeyi koyu hale okside olur. soapstone çip veya kolayca çatlak etmese de, uzak buffed veya doğal güzelliği katkıda bırakılabilir çalışkan mutfaklarda ince çöküntü ve çizikleri gelişebilir.

Bu soapstone tezgah fikirleri inceleyerek size taş malzeme mutfağınızda için uygun olup olmadığını belirlemek yardımcı olmak.

Mermer ve Soapstone tezgahı birleştirin

Mermer ve Soapstone tezgahı birleştirin

Eğer mermer veya soapstone tezgahı arasında karar veremez, bu mutfak akıllı bir çözüm sunar. Corona Del Mar dışında Brooke Wagner Tasarım, Kaliforniya bu çağdaş pişirme uzayda taşın her iki türdeki birleştirir. mermer tezgah esas sebzeler yıkama ya da yemek hizmet gibi hafif mutfak işleri için kullanılır ise ocak çevresinde soapstone karşı gıda hazırlık için ayrılır.

Dramatik Soapstone tezgahı

Dramatik Soapstone tezgahı

Instagram Pinterest lekeli birçok soapstone tezgah biri düz renk gibi görünen iken Ben Herzog Mimar tarafından bu mutfakta görüldüğü gibi, malzeme aynı zamanda, yeşil, siyah, sarı, mavi, kahverengi veya beyaz damarlar veya çarpıcı çizgiler bulunabilir Brooklyn, New York’tan.

drainboard ile bile önlük ön lavabo dayanıklı soapstone olduğunu. Pişirme mekanın vintage esintili çekicilik ekleme, dolaplar nane yeşili retro gölge boyanmıştır.

Sabuntaşı tezgahı ile Çiftlik Evi Mutfak

Sabuntaşı tezgahı ile Çiftlik Evi Mutfak

Soapstone tezgahı Leo Tasarımlar, Chicago, Illinois bulunan bir iç tasarım firması tarafından yenilenmiş bir Indiana çiftlik gevrek, beyaz mutfağa kontrastı katmaktadır. Pişirme mekânın Amerikan vibe katkıda üstten aydınlatma dahil vintage esintili armatürleri bulunmaktadır.

Meşe Dolaplar Soapstone tezgahı ile Eşli

 Meşe Dolaplar Soapstone tezgahı ile Eşli

meşe dolapları dolu bir geleneksel mutfak takoz olarak, sabuntaşı tezgah klasik daha modern hisseden bir rustik dokunuş ekleyin. Whitten Mimarlar Portland, Maine dışına, paslanmaz çelik aletleri ile koordine etmek taş yüzeyi aldı.

Bir Lüks Mutfakta Soapstone Tezgah

 Bir Lüks Mutfakta Soapstone Tezgah

Bir damarlı soapstone tezgah Houston, Teksas merkezli iç mimar Meg Lonergan tarafından bu göz alıcı, geleneksel mutfakta muhteşem bir kontrpuan olduğunu. Pişirme mekanın lüks vibe ekleme altın kabine düğmeleri ve turkuaz aralığı vardır.

Soapstone Tezgah ile Mutfak Adası

 Soapstone Tezgah ile Mutfak Adası

Eğer oluşturmanız gerekiyorsa mutfağınızda ek bir çalışma yüzeyi soapstone tezgah ile mutfak ada eklemeyi düşünün. Burada, Salt Lake City dışına Alice Lane İç Tasarım, Utah sadece bir yemek masası olarak da ayaklı seçeneği ile yapar.

Pewter Gri Soapstone Tezgah

 Pewter Gri Soapstone Tezgah

Sen, Cambridge, Massachusetts merkezli Frank Shirley Architects tarafından bir evde bulunan bu serin kalaylı örnekteki gibi gri tonların çok çeşitli soapstone döşeme bulacaksınız. koyu gri ve beyaz Swirls taş yüzeyine görsel ilgi büyük dozda ekleyin.

Rustik Style ile Siyah ve Beyaz Mutfak dolu

 Rustik Style ile Siyah ve Beyaz Mutfak dolu

Modern çiftlik tarzı Fanlar Portland, Maine merkezli Whitten Architects tarafından bu siyah ve beyaz mutfak seveceksiniz. duvarları boyunca tezgahı zaten meşgul pişirme alanları için ideal bir çalışma yüzeyi yapma ısı ve lekelere ayağa açıklandığı gibi dayanıklı soapstone vardır. Buna bir pop için, mutfak ada bir lekeli ahşap topper sahiptir.

Sabuntaşı ve Butcher Block tezgahı ile Parlak Sarı Mutfak

 Sabuntaşı ve Butcher Block tezgahı ile Parlak Sarı Mutfak

Neredeyse eşleşen backsplashes siyah soapstone tezgah East Hartford, Connecticut merkezli Heide Hendricks İç Mimarlık tarafından bu sunshiny mutfağa çarpıcı bir kontrast eklemek. Bu, parlak san bir pişirme alanı için daha pratik bir fonksiyon eklenmesi mutfak ada akçaağaç kasap blok tezgah taçlandırılmış.

Kömür Gri ve Mavi Soapstone Tezgah Rustik Charm KrediBÜKREŞ

 Kömür Gri ve Mavi Soapstone Tezgah Rustik Charm KrediBÜKREŞ

Bir soapstone tezgah çağdaş pişirme alanı için bazı rustik karakterine serpebilirsiniz. İşte JAS Tasarım-Build’a, Seattle, Washington merkezli bir iç tasarım firması tarafından yaratılan bizim favori örneklerinden biridir. Güzel bir kömür gri ve mavi soapstone sayaç bu modern çiftlik mutfağa eski film country tarzını verir.

Bu Blogger Soapstone tezgahı Loves

soapstone tezgahı üzerinde nesnel bir görüş için, Joan, bir House For Love sitenin arkasında ev geliştirme blogger döndü. O kendi pişirme alanı yüklü taş, sever. o hala en iyi görünümlü tutmak için biraz hassas seven bakım gerektiren bir düşük bakım malzemesi iken O ekler. Örneğin, onun tezgah bulaşık kenarlarındaki birkaç küçük çizikleri vardır ve nesneleri vurarak kaynaklanan lavabo. O kap kacak yıkamak için zamanı geldiğinde biraz dikkatli olmak evinizdeki tekrarlanmasını önlemek için söylüyor.

Nasıl Sahte soapstone Look için

 Nasıl Sahte soapstone Look için

Gerçek bir soapstone tezgah senin fiyat aralığında dışındaysa, yine Formica laminat ile görünüm elde edebilirsiniz. Burada, Colleen, Limon Thistle’ın arkasında dekor blogger, Soapstone Sequoia adlı bir desenle gitti. Ona yeni laminat sayaçları gerçek şey olarak güzel görünüyorsun diyor. Colleen bu ipucunu sunuyor: gösterildiği gibi laminat ile birleştirmek için lavabonun iyi tipi açılan içindedir. Bir undermount lavabo aksine, bu sudan koruma sağlamaz köşeli laminat yapılan yatırımı koruyacak.

Sıcak Ahşap desenli Serin Soapstone tezgahı birleştirin

 Sıcak Ahşap desenli Serin Soapstone tezgahı birleştirin

Austin, Teksas merkezli Rauser Design tarafından bu ev gibi mutfakta, sabuntaşı sayaçları kasap blok kesme istasyonu ile birleştirilir. Bu pişirme alanı mutfak masa ve parke zemin gibi sıcak ahşap desenli mutfak tezgahı ve mavi dolapları gibi soğuk renkler özelliklerini bir araya seviyorum.

Midcentury bir Soapstone Tezgah ile Kitchen Inspired

 Midcentury bir Soapstone Tezgah ile Kitchen Inspired

Cambridge dışına Annie Hall Interiors tarafından yenilenmiş bir yüzyılın modern ev, Massachusetts ev kullanıcısı tarihi tarzı ile adımda bir şaplak yeni pişirme alanı alır. Turkuaz dolap ve sıcak ahşap duvarlar klasik onlar-si olmak açılan bulunmaktadır. Bir soapstone tezgah bumerang tarzı mutfak ada onlar-si dekorun bir simgedir geleneksel böbrek şeklindeki sehpa, bir selam olduğunu.

You may also like