Skip to main content

Şaşırtıcı Sunroom Dekor Fikirler Kişisel Space Parlaklaştırmak için

Eğer, elbiselerini kalkmasına bir elbise atmak ve bu harika ısınma ışınları kıvrılıp isteği uyandıran bir radyant ve davetkar sunroom hakkında bir şey var. Eğer güneşli ilham arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Size büyük güneş gıpta verecektir porches inç ekranlı görüntülerini görmek için okumaya devam edin.

Işık In Let

Arteferro dekor bu orman esinlenen sunroom gibi, mükemmel üç sezon uzay tüm açılardan ışığın maksimum miktarda sağlar. Bu tasarımcı yaptığı gibi resmi bir yemek odası olarak kullanabilirsiniz ya da ikinci bir yaşam alanı yaratmak olsun, büyük bir güneşli kolayca evinizde en çok sevilen oda haline gelebilir.

Bir Rahat Space En İyi Şekilde

Curbly bu güneşli küçük olmasına rağmen, her inç arkadaşlarıyla akşam kokteyller için mükemmel kuytu oluştururken, verimli kullanılır. bambu mobilya ve aksesuarları, modern henüz adı bağbozumu hissediyorum sağlamak ve Loveseat sadece doğru uyuyor. Zaten evinizde bir sunroom yoksa, bu sevimli şirin ama odalı büyük bir küçük katkının eklemek için çok yer gerekmez kanıtlıyor.

Shed-Torna-Kış odası

Eğer bir parlayan sunroom istiyorsunuz, ancak pahalı bir ek oluşturmak için para yok? White Buffalo Şekillendirme Co. Bu şık güneşli bir kez kullanılmayan, pis kulübe-ama yeni bir hayat verilmiş bulunuyor. Ekran panelleri ile siding yerine ve taze bir kat boya ekleyerek, bu kez çirkin kulübe gün boyu takılmak isterdim bir yer haline dönüştürülmüştür. Bazı dize ışıkları ve birkaç taze bitkiler ekleyin ve bu mükemmel arka bahçesinde vaha haline gelir.

Siyah ve beyaz

Bir Beautiful Mess görülen bu çarpıcı güneşli iki temel renkler gerçekten yumruk paketi olabilir kanıtlıyor. gevşemek için sakinleştirici, havadar bir yerde sağlarken bu üç sezon oda şık New York cafe anımsatır. Houseplants harika görünüyorsun kalmaz, genellikle ışık mükemmel miktarını alarak sunrooms gelişirler.

Akışına bırak


senin güneşli kesintisiz oluşturarak, daha Evinizin oturma odasının bir uzantısı gibi hissederse akışını-olarak Lavin Bu odada bulunanların görülen Label-bu gerçekten de uzay genişletmek ve ev daha büyük hissettirecek. Geniş kemer kapıları uzay ferah olmasını sağlayacak ve asılı bambu salıncak mükemmel kaprisli (ama modern) dokunmatik sağlar.

Bir Açık Şömine deneyin

Eğer sunroom dışarı daha birkaç ay almak için bir yol istiyor musunuz? kış ayları boyunca ayakta sunroom tutabilir şömine: Nellie bellie gelen bu eğlenceli uzay biri çarpıcı özelliği vardır. Bir güneşli şömine tek sürece bir elbise ve kabarık bir çift terlik ile yaranma umursamıyorum olarak dört sezon içine üç sezon odası açabilirsiniz ekleme.

Ofisini taşı “Dış”

Eğer evden çalışabileceği bir iş bulacak kadar şanslı mısın? Böyle Pembe Pagoda’ya bu şık mekan olarak bir ofis sunroom oluşturma o uzun çalışma günleri çok daha keyifli yapabilir. Rahat bir masa sandalye ve güvenilir Wi-Fi size tekrar işe gitmek için yola istemiyorum sağlayacak bir ev ofis oluşturmak için gereken tüm vardır.

Bir Güneşli Çal Yeri

İçinde çok fazla zaman geçiriyor çocuklarınız endişe duyuyor musunuz? Evler arasında Walk Bu oyun odası çocuklar tüm yıl oynamak için mükemmel bir güneşli alan yaratılmıştır şık ve işlevseldir.

Bir Hamak ekle

En iyi sunrooms birlikte açık havada hem iç mekanlarda en iyi ve getirmek ve bir hamak-olarak Tumblr Little Corner bu alanda görülen ile daha onları karıştırmak için iyi bir yol yoktur. Sen yardım ancak tatile bir hamak uzandı dakika konum gibi hissediyorum, neden kapalı biri işin içine dahil ve o rahat duygu her zaman bir doz alamıyorum?

Bir Beyaz Palet

Eğer güneşli evinizin bir uzantısı gibi hissettirmek istiyorsanız, homebunch bu tamamen beyaz renk düzeni şık, oturma odası gibi hissediyorum vardır. Bir tek renkli beyaz oda Şekillendirici bir uzay açık ve havadar hissetmenize yardımcı ve hemen hemen her sunroom uygun olmalıdır yönlülük yüksek seviyede sunuyor olabilir.

Porches İş, Too

Bir güneşli tipik pencereleri veya ekranları olsa da, her Girl bu rahat sundurma akıllı tasarımı ile, hatta bir ön sundurma ekstra bir oda gibi hissedebilirsiniz kanıtlıyor. atmak yastık ile özenle dekore sehpa ve Loveseat bu sundurma oturma odası benzeri bir his verir. daha da fazla sundurma fikirler arıyorsanız, dışarıda başka yaşam alanı yaratmak için sonsuz yolu vardır.

Bitki Crazy Go

En iyi sunrooms yeşillik sadece doğru miktarda var. SF Girl Bu görünüm eşsiz ve göz alıcı iç mekan bitkileri ile dolu ve bir orman gibi hissediyorum sunmaktadır. Büyük bir sunroom size hala unsurlar sizi korurken dışında olma duygusu verir ve bu bitki dolu güneşli mükemmel stressiz vaha.

Mini Kütüphane ekle

Öğleden sonra ışığın mükemmel miktarını sağlayan bir güneşli içeride nihai okuma-kuytu bir potansiyele sahiptir ve BOLIG bu odada küçük yerleşik kütüphane içerir. Bir ev kütüphane oluşturmak için mükemmel mekan arıyorsanız, sizin güneşli bir karanlık, tozlu çalışmaya serinletici bir alternatif sunuyor.

Başka Misafir Alan Oluştur

Eğer konuk alan üzerine kısa iseniz, Savvy Home Bu güneşli arkadaşlarınızı ve ailenizi karşılamak yardımcı olmak için harika bir yoldur. Size gerektiğinde her bir misafir yatağına dönüşür yerleşik bir pencere koltuk vardır. Ve yıldızların altında bir yaz gece geçirmek ne konuk istemez ki? Sadece karartma perdeleri sağlamak emin olun ve size misafir kalmak yaygara edilecektir bir multiuse alana sahip.

sera Kış odası

Sommarbacka tarafından sunroom tüm en iyi şekilde bir seranın anımsatır. Eğer tamamlanmamış bir sunroom varsa, favori bitkilerin tümü için bir ev haline dönüştürmek bir hamak ya da şezlong, ve işte performans yakaladınız stiline çaba düşük ve büyük olduğunu rustik üç sezon oda var ekleyin.

Bir Vintage Rug ekle

En iyi güneşli görünüyor bazıları gerçekten alanını tamamlar çarpıcı kilim sayılabilir. Stüdyo McGee gelen bu ofis alanı bitmiş ve iyi tanımlanmış hissettiren bir Türk kilimi sahiptir. Orada sizin sunroom için bir halı ekleyerek gelince sonsuz seçenek vardır ve bu o soğuk sabahları rahat bir iniş takımını sağlamak yardımcı olabilir.

You may also like