Skip to main content

Sukurti Perfect Home Office 8 žingsniai

Jūsų namuose yra jūsų pilis, tačiau ji taip pat gali būti centrinis štabų jūsų verslui, ar darbovietėje, jei jūs dažnai duoti darbo namo. Jeigu pastarasis, jūs negalite turėti daug įvesties dėl savo darbo vietos biure (arba kabina) išvaizdą. Tačiau, kaip karaliaus ar karalienės savo pilį, galite sukurti ir papuošti savo namų biurą savo tikslius reikalavimus. Tai yra keletas patarimų nepamiršti, kaip jums sukurti tobulas namų biure.

atidžiai pasirinkti

Renkantis savo namų biuro vietą, apsvarstyti triukšmo ir eismo veiksnius. Pavyzdžiui, jei biuras yra šalia gatvės, galima išgirsti žmonės vaikščioti ir / ar važiuojant. Be to, mano, kad į jūsų namus srautą. Jei planuojate dirbti jūsų biure, kai šeimos poilsio namuose, įdėti jį uždaryti į virtuvę, vonios ar šeimos kambarys tai galite turėti daug lankytojų ar jums gali būti lengvai atitraukė netoliese garsų.

Kita vertus, jei turite mažų vaikų, tai gali būti geriausia vieta biure gana arti jų žaidimų kambarys, todėl jūs galite stebėti savo veiklą.

Apsvarstykite minimalistinio požiūrio

Justinas Klosky, generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų OKS patirtis (Organizuoti & Sukurti drausmė), sako: “tendencijos ateina ir išeina – bet nesvarbu Pantone spalva Metų, mano amžinai mėgstamiausia tendencija yra minimalus estetiškas. Išlaikyti savo vietos ant stalo valyti mažai, ne blaško paliečia asmenybės čia arba ten daro skirtumą produktyvumo ir padeda išlaikyti galvą aišku. “

Tiesą sakant, Mariko Baerg, maklerio ne Bridgewell Real Estate Group “Vankuveryje, sako, kad ji mato tendenciją šį metodą. “Yra perėjimas prie minimalistinio erdvę su mažai netvarkos ir sutelkti dėmesį tik į esmę. Nešiojamuosius, bevielis Spausdintuvai / skeneriai, stalo ir spintos”

Cut laidus (arba bent jau juos paslėpti)

Belaidžiai spausdintuvai ir skeneriai yra vienas iš būdų palaikyti tuos laidus iš mano ir sumažinti užkliuvimo virš jų galimybes. Klosky taip pat rekomenduoja dviejų-in-One “nešiojamąjį kompiuterį suporuotas su belaidžio įkrovimo kilimėlis, belaidė klaviatūra ir Thunderbolt dokus, jei jums reikia dvigubą ekranus. Tačiau, jei jūs neturite bevielės įrangos, Klosky sako galite paslėpti 99 procentų savo laidus nuo to nemato. “Galite tai padaryti su crafty Combo PVC vamzdyno, velcro ir pašto ryšius prijungti maitinimo šaltinius pagal stalai ir iš akių.”

Venkite popieriaus griozdai

Ar jums tikrai reikia saugoti visus tuos dokumentus? Klosky pataria skaitytojams eiti kompiuterizuotos. “Sudie rolodex ir planuotojas – iki Skaitmenizavimo savo adresų knygą ir išlaikyti savo kalendorių internete, jūsų tinklas yra tiesiog po ranka, ar kelyje arba kol jūs dirbate iš namų,” sako jis. “Skaitmeninimas taip pat leidžia jums nuskaityti ir kapoti dokumentus perdirbimo, užkirsti kelią toliau naudoti popieriaus ir planetos išsaugojimo”.

eiti žalia

Darbas namuose yra geriau, nei yra tvankus biurų pastatą, bet jūs vis dar patalpoje. Tačiau, žaluma gali padėti jums atnešti lauke viduje. “Augalų, pavyzdžiui, atneša santūri gyvybės šaltinis ir spalva bet kurioje patalpoje, sako Klosky.

Baerg sutinka, kad tai yra tendencija ji matome namų biurams. “Augalai arba žalia sienų akcentai tampa vis populiaresni, nes mes paprastai žiūri kompiuterių ekranais ar mūsų mobiliuosius telefonus, ir turintys, kad žalia aspektas yra lengva ir akis ir padeda mums jaustis labiau susijusi su gamta,” sako ji.

Tegul šviesos

Tyrimai rodo, kad žmonės, dirbantys natūralios šviesos yra našesnė, įsisavinti daugiau vitamino D, geriau miegoti naktį ir turi mažiau akių problemas. Šviesa taip pat gali pagerinti jūsų nuotaiką. Ir jei jums reikia dar viena priežastis, įdėti savo buveinę vietą, kuri leidžia jums pasinaudoti natūralios šviesos, kad tai: Naudojant natūralią šviesą gali sumažinti jūsų elektros sąskaitą.

Įsilieti

Jei jūsų biure yra matomas iš kitų patalpų namuose, apsvarstyti, kaip ji dera su gretimų teritorijų. Stiliaus pasirinkimas ir spalvų turėtų papildyti, o ne Avarija. Nuotraukoje aukščiau, Home Office yra architektūros detales nerasta visoje house.However, jei galite uždaryti duris į Jūsų biurą, ten daugiau laisvės savo dizaino ir dekoravimo pasirinkimų.

Pridėti įkvėpimo

Nors Klosky rekomenduoja minimalistinio požiūrio, jis sako, kad turėtų būti dėl asmeninių daiktų vieta. Kartais, rodyti savo mėgstamus dalykus gali suteikti įkvėpimo ir sukelti savo geriausius darbus. Pavyzdžiui, jei esate menininkas, rodyti kai savo meno kūrinius. Jei esate buhalteris, bet jums patinka keliauja į egzotinių vietų, nuolat suvenyrus arti. Jie gali įkvėpti jus nuolat dirbame, todėl jūs galite išlaikyti savo dabartinį gyvenimo būdą.

You may also like