Skip to main content

Tiny 18 m² byt nabízí studentské bydlení s Prostorově Savvy Ease

Pokud jste již dříve slyšeli, pak je to dobrý důvod – prostor se stále více stává prémie v moderním světě. Ve světě kolejích a univerzitní bydlení, je to ještě víc. Transformaci bývalé administrativní budovy do studentské bytové jednotky je dost těžké, jak to je. Ale mají k tomu, že zatímco péče o prostorových omezení a maximalizace efektivity je ještě obtížnější. Je to náročný úkol, který Studio typu Standard táhne pryč, takže elegantně s inteligentní a stylový Hermes City Plaza studentské bydlení v Rotterdamu.

Space důvtipný žák byt design s patrová

Každá z těchto bytových jednotek není nic víc než jen 18 metrů čtverečních velký a poskytnout všechny nezbytné jednotky a služby v této malé oblasti znamená maximální vertikální prostor v nabídce. V podkroví lůžko nad kuchyní a sociálním zařízením na zadním konci bytu je zde vrcholem s malým obývacím koutem a brilantní jídelně vedle nich. Každý malý roh byla využita až po jílec s účinnými pracovními stanicemi a pohodlnými pohovkami vyplňování špatně přístupných oblastech. Velká okna, aby v dostatečné větrání, zatímco chytré úložné prostory přidat další vrstvu prostor zdatné dobra.

Schodiště do podkroví lůžko byl obrácený do skladovacích jednotek, jakož i kuchyň a koupelna vedle něj jsou oba kompaktní a pohádkově osvětlené Bambus je používán sporadicky, zatímco bílé pozadí nabízí monochromatický kulisu, která dělá pryč s nějakým vizuálním fragmentace.

Tiny jídelna mezi malým obývacím prostorem koutem a kuchyní

18 m2 byt v bílé barvě s designem Prostorově úsporný

Ergonomické rohová pracoviště na malém bytě

Každý malý roh bytu je maximalizována na rukojeti

Hermes City Plaza studentské bydlení Rotterdam

Vzhledem k tomu, dům nabízí žádný prostor pro umyvadlo a dřez v kuchyni, a to jak byly důmyslně kombinovat. Dřez je rozdělen plovoucího panelu, která je na jedné straně je umyvadlo se zrcadlem. A na druhé straně, to je dřez v kuchyni s praktickým tabuli.

Ultra drobná kuchyň a koupelna vedle sebe

Box styl schodiště s integrovaným skladováním

Půdorys studentské bydlení Hermes City Plaza

You may also like