Skip to main content

Trendikas Twist ajatu värviskeem: Vannitoad sinine ja kollane

Tee uuesti vannituba iga nüüd ja siis ei ole meeldiv ülesanne, ja enamik meist ei ole raha või aega sattuda sagedased renoveerimistöid. See on täpselt, miks valida vannituba värvilahendused , mis teenindab teid kaugemale lihtsalt “uusim trend linna” on tark ja praktiline valik. Ometi on mõned värvid, mis tunduvad ajatu ja trendikas ja lihtsalt keelduvad minna välja stiilis. Ja täna me võtame pilk üks selline ohutu, stiilne ja noorendava värvikombinatsiooni, mis taaselustada oma vannituba samas alati viibib asjakohase – sinine ja kollane.

Uimastamine eklektiline tööstus vannituba julge kuusnurkne plaadid ja vann kollane

Sinine ja kollane vannituba on palju lõbusam kui konservatiivsemad need vaid sinine ja valge. See on värvipalett laenatud milline (kujutada päikesetõusu selgel suvepäeval, võibolla kui te võtate gorgeous vaade ookeanile!), Ja olemasolu kollane lisab heleduse ja värskust ka kõige vähenõudlik vannituba. Leides, et täiuslik tasakaal lõõgastavat ja vaimustav, need vannituba eri tooni sinine ja kollane inspireerib sind omaks seda reibas duo.

Tutvu Shades ja stiilid

Seal on palju stiile, mida saab omaks kui sa annad vannituba sinine ja kollane makeover. For starterid, on üha populaarsem rand stiilis koos paljude rannikualade quirks meremiili üksikasju. Selle asemel, et lihtsalt läheb alla pekstud punane, valge ja sinine rada, asendada kirev punased meeldiva kollane mood ainulaadne ja stiilne vannituba. Neile, kes otsivad rahustav kaasaegne vannituba koos spa-stiilis õhkkond, kerge tooni aqua ja türkiissinine koos lõhnas maheda kollase saavad tööd teha. Ärge piirduda ennast lihtsalt üks “taevasinine” ja “soe kollane”, ja uurida palju toone nende kahe dünaamilise värve.

Sinakashall asendab traditsioonilise sinised toonid sinine selles tänapäeva vannituba

Aqua ja kollane lisada peen värvi stiilne vannituba

Rustik vannituba clawfoot vanniga kollane ja edevus sinisega

Plaaditud seinad tuua eri tooni kollane ja sinine vannituppa

Igikestvatele Rõhud!

Ikka mures lisades kollase oma olemasolevaid vannituba sinine ja valge? Miks mitte alustada beebi samme, lisades lihtsa, kuid tõhus kollase aktsendid kasutades rätikud, külg tabeli kõrval vann, dušš pink või isegi lihtsalt tükk seina art? Need, kes otsivad rohkem värvi saab pöörduda ka vann või valamu kollane tagada, et te leida parem tasakaal nende kahe vahel valitsev toonid. Alati korrata aktsentvärv (olgu see kollane või sinine) kogu vannituba mood üksikasjalikum ülevaade.

Imeilus kollane ja türkiis rannas stiilis vannituba

Sinine ja valge valamu kollaselt

Laskeava vann varastab show selles meretemaatilisi vannituba

Julgem Blend

Oleme juba esitletakse vannituba, kus peen kasutamise sinine ja kollane muudab muljetavaldav avaldusega. Aga võibolla see on lihtsalt ei ole oma stiili, ja te võite eelistavad toretsev vannituba eklektiline sära või Bohemian ilu. Sügavam tooni sinine ja kollane koos läikivam viimistlus võib omakorda näiliselt tavalise vannituba viiakse dramaatiline ja glamuurne ruumi, mis pimestada teid oma unikaalsust ja energiat. Mida tumedam on kaks värvi, seda tugevam visuaalne kontrast pakkuda. Muidugi, see ei ole välimus, mis töötab hästi vaoshoitud, kaasaegne vannituba, kuid mitte igaüks kardab minna julge!

Fabulous eklektiline vannituba tumesinine ja reibas kollane dušinurga

Bravuurne pulber tuba ere sinine ja kriips kulla

Kollane ja sinine luua värvikas ja kaasaegse lapsed vannituba

Peen Textural Flair

Ah, Allure Vahemere vannituba! Styles nagu Toscana ja Maroko on suur vannituba draped kollane ja sinine, ja saate tõstetakse nii värvi ja mustriga neid meeleolukas seaded. Mustriga plaatide sinine, Veneetsia seinad kollane ja vihje kulla ümber vannituba edevus ja peegel luua külluslik ja eksootilisi põgeneda, et naudid aastaid. Just nendes vannituba, et kollane ja sinine toimivad seos kaasaegse ja klassikalise kui nad viitavad Vahemere taustaks kaasaegse liitmikud pakkuda parimat mõlemast maailmast.

Värvikad vannituba koos hubase maalähedase kaebuse

Vahemere stiilis vannituba ehitud disain ja splah sinine

Modern Vahemere vannituba koormate värvi ja mustri

Tekstuuriga seinad kollane tuua soojust Vahemere stiilis vannituba

 

You may also like