Skip to main content

Trendy Twist do kolorystyka Timeless: Łazienki w niebieski i żółty

Ponawianie łazienki co chwila nie jest przyjemne zadanie, a większość z nas nie mają pieniędzy ani czasu, aby dostać się do częstych remontów. To właśnie dlatego wybierając kolorystykę w łazience , która serwuje się poza tylko „najnowszego trendu w mieście” jest mądry i praktyczny wybór. Jednak istnieją pewne kolory, które wydają się ponadczasowe i modne i po prostu nie chcą wychodzić z mody. A dziś przyjrzeć się jednej z takich bezpieczny, stylowy i odmładzające kombinacji kolorów, które będą ożywienia łazienki zawsze podczas pobytu istotne – niebieski i żółty.

Oszałamiająca eklektyczna łazienka przemysłowe pogrubioną sześciokątnych płytek i wannę na żółto

Niebieskie i żółte łazienki są o wiele więcej zabawy niż w bardziej konserwatywnych tylko niebieski i biały. Jest to paleta kolorów zapożyczone z natury (wyobrazić sobie świt w jasny letni dzień, być może, jak wziąć w pięknym widokiem na morze!), A obecność żółty dodaje jasności i świeżość nawet najbardziej skromne łazience. Stwierdzenie, że idealną równowagę między zrelaksowany i porywająca, te łazienki w różnych odcieniach niebieskiego i żółtego zainspiruje cię do przyjęcia tego skoczny duet.

Przeglądaj Shades i stylów

Istnieje wiele stylów, które można ogarnąć jak dasz łazience niebieski i żółty makijaż. Na początek, jest wciąż popularny styl plaża z wielu dziwactw przybrzeżnych i morskich szczegółów. Zamiast po prostu zejście z utartych czerwony, biały i niebieski ścieżkę wymienić jaskrawe czerwienie z przyjemnym żółty do mody unikalną i elegancką łazienkę. Dla tych, którzy poszukują kojący nowoczesną łazienkę z spa w stylu atmosfera, jasne odcienie aqua i turkus w połączeniu z nutą Mellow Yellow może otrzymać pracę. Nie ogranicza się tylko do jednego „błękitny” i „ciepły żółty” i zbadać wiele odcieni tych dwóch dynamicznych kolorach.

Niebieskawy szary zastępuje tradycyjne odcienie niebieski w tej współczesnej łazience

Aqua i żółty dodać subtelny kolor do łazienki stylowe

Rustic łazienka z wanną clawfoot w kolorze żółtym i próżności w kolorze niebieskim

Ściany wyłożone kafelkami przynieść w różnych odcieniach żółtym i niebieskim do łazienki

Nieodstępnego Akcenty!

Nadal martwi się o dodanie żółtego do istniejącej łazienki w niebiesko-białe? Dlaczego nie zacząć kroki dziecka poprzez wprowadzenie prostych, ale skutecznych żółtymi akcentami używając ręczniki, stolik obok wanny, prysznica ławce lub nawet tylko dzieło sztuki na ścianie? Osób poszukujących bardziej kolor może również zwrócić się do wanny lub zlewu na żółto, aby zapewnić Ci lepszą równowagę między tymi dwoma dominującymi odcieniami. Zawsze powtórzyć kolor (czy to żółty lub niebieski) w całej łazience, aby ukształtować bardziej wyrafinowany wygląd.

Wspaniały żółty i turkusowy styl plaża łazienka

Niebieski i biały łazienka z umywalką w kolorze żółtym

Iluminator kąpiel kradnie show w tej tematyce żeglarskiej łazience

Śmielszy Mieszanka

Mamy już prezentowane łazienki, w której subtelne wykorzystanie niebieski i żółty sprawia imponujące oświadczenie. Ale może to nie jest po prostu swój styl, a może wolisz bardziej ekstrawagancki łazienkę z eklektycznego błyskotliwością lub Bohemian urody. Głębsze odcienie niebieskiego i żółtego z bardziej błyszczące wykończenie można włączyć pozornie zwyczajne łazienkę w dramatycznych i ekscytujących przestrzeni, która oczaruje Cię swoją wyjątkowość i energii. Im ciemniejszy dwa kolory, tym silniejszy kontrast wizualny w ofercie. Oczywiście, nie jest to wygląd, który działa dobrze w zaniżone, współczesnej łazienki, ale nie każdy boi się iść śmiały!

Wspaniałe eklektyczny łazienka z ciemny niebieski i żywy żółty dla obszaru prysznicowego

Ozdobny pokój proszek w jasny niebieski i odrobiną złota

Żółty i niebieski tworzyć kolorowe i nowoczesne łazienki dla dzieci

Exquisite Tekturowych Flair

Ach, urok łazienek Morza Śródziemnego! Style takie jak toskańskiej i Maroka są świetne dla łazienki nanoszone w kolorze żółtym i niebieskim, a można stonować się zarówno kolor i wzór w tych porywający ustawień. Wzorzyste płytki w kolorze niebieskim, weneckich murów w kolorze żółtym i odrobiną złota wokół próżności łazienka i lustro stworzyć bogaty i egzotyczne ucieczkę, że będziesz cieszyć się przez długie lata. To właśnie w tych łazienkach że żółty i niebieski działać jako łącznik między nowoczesnym i klasycznym, ponieważ odwołuje się śródziemnomorską tło z nowoczesnym wyposażeniem, aby zapewnić najlepsze z obu światów.

Kolorowa łazienka z przytulnym odwołania rustykalnym

Łazienka w stylu śródziemnomorskim z ozdobnym wzorem i splah niebieskiego

Nowoczesna łazienka śródziemnomorski z dużą ilością koloru i wzoru

Teksturowane ściany w kolorze żółtym doprowadzić ciepło do łazienki w stylu śródziemnomorskim

 

You may also like