Skip to main content

Trendy Twist zapojené do programu Timeless Colour: kúpeľne v modrej a žltej

Prerobenie kúpeľne každú chvíľu nie je príjemný úloha, a väčšina z nás nemajú peniaze ani čas sa dostať do častých rekonštrukciou. To je presne dôvod, prečo výberu farebnej schémy kúpeľňa , ktoré vám slúžia viac než len o, Najnovším trendom v meste ‘je šikovný a praktickou voľbou. Zatiaľ tam sú niektoré farby, ktoré sa zdajú byť nadčasové a módne a proste odmietajú vyjsť z módy. A dnes sa pozrieme na jeden taký bezpečný, štýlové a omladzujúce farebné kombinácie, ktoré oživí vašu kúpeľňu, vždy zostať relevantné – modrej a žltej.

Ohromujúca eklektický priemyselné kúpeľňa s tučným šestiúhelníkových tašiek a vaňa žlto

Modrej a žltej kúpeľne sú oveľa zábavnejšie než tie viac konzervatívny len modrej a bielej. Je to farebná paleta vypožičané od prírody (predstavte si východ slnka na jasného letného dňa, možno, ako si vziať v nádherný výhľad na oceán!), A prítomnosť žltej dodáva jas a sviežosť aj tie skromné kúpeľni. Zistenie, že perfektnú rovnováhu medzi uvoľnene a strhujúce, budú tieto kúpeľne v rôznych odtieňoch modrej a žltej inšpirovať k prijatiu tejto temperamentný duo.

Preskúmať odtiene a štýly

Existuje veľa štýlov, ktoré môžete objatie, ako si dať v kúpeľni modrej a žltej človeka. Pre začiatok, tam je stále populárny pláž štýle s mnohými pobrežných vtipy a námorné detaily. Namiesto toho, aby jednoducho ísť dole vychodených červenú, bielu a modrú cestu nahradiť krikľavé červené s príjemným žltej vyrábať jedinečnú a elegantný kúpeľňu. Pre tých, ktorí hľadajú upokojujúce modernú kúpeľňu s spa-štýl prostredia, svetlé odtiene aqua a tyrkysovej spolu s nádychom mäkký žltý môžete získať prácu. Neobmedzujte sa len na jednu, sky blue ‘a, teplé žlté’, a preskúmať veľa odtieňov týchto dvoch dynamických farieb.

Modrošedé nahrádza tradičné odtiene modrej modrej v tomto modernom sociálnym zariadením

Aqua a žlté pridať subtílne farbu na štýlová kúpeľňa

Rustikálne kúpeľňa s vaňou clawfoot vo farbe žltej a márnosti v modrej farbe

Obkladov prinášajú v rôznych odtieňoch žltej a modrej do kúpeľne

Všadeprítomný Akcenty!

Stále obávajú o pridanie žlté k vašej existujúcej kúpeľne v modrej a bielej? Prečo nezačať s baby kroky začlenením jednoduché, ale účinné žlté akcenty pomocou uteráky, bočné stolík vedľa vane, sprchové lavičke, alebo dokonca len kus múru umenie? Tých, ktorí hľadajú viac farba môže tiež obrátiť na vaňu alebo umývadlo v žltom, aby zabezpečili, že ste lepší rovnováhu medzi oboma dominantnými farbami. Vždy opakovať farebný odtieň (či už je to žltá alebo modrá) v celej kúpeľni vyrábať jemnejší vzhľad.

Nádherná žltá a tyrkysová pláž štýl kúpeľne

Modré a biele umývadlo v žltý

Svetlík kúpeľ kradne prehliadku v tejto námornej zábavnom kúpeľňou

odvážnejší Blend

Už sme sa predstavila kúpeľne, v ktorých subtílne používanie modrej a žltej robí pôsobivú výpoveď. Ale možno, že jednoducho nie je váš štýl, a ktoré by vás mohli prednosť okázalý kúpeľňu s eklektickým brilanciou alebo Českého krásy. Hlbšie odtiene modrej a žltej s lesklejšie povrch môžete obrátiť zdanlivo obyčajnú kúpeľňu na dramatické a očarujúce miesto, ktoré vás oslní svojou jedinečnosťou a energie. Čím tmavšie dve farby, tým silnejšia je vizuálny kontrast v ponuke. Iste, nie je to vzhľad, ktorý dobre funguje v decentnej súčasných kúpeľní, ale nie každý sa bojí ísť tučne!

Fabulous eklektický kúpeľňa s tmavo modrou a temperamentný žltá pre sprchový priestor

Uteká prášok izbu v žiarivo modrej a trocha zlata

Žltej a modrej vytvoriť farebné a moderné kúpeľňu deti

Vybrané textural Flair

Ach, pôvab Stredomoria kúpeľní! Štýly ako toskánskej a marockej sú skvelé pre kúpeľne zahalené do žltej a modrej, a môžete tón aj farbu a vzor v týchto rázna nastavení. Vzorovaná dlažba v modrej, benátskych múrov v žltej a nádychom zlata okolo kúpeľňa márnosť a zrkadlá vytvoriť opulentné a exotické útek, že sa vám bude páčiť pre nadchádzajúce roky. Práve v týchto kúpeľniach, že žltá a modrá pôsobí ako spojovací článok medzi moderné a klasické, pretože odkazujú stredomorskou zázemie s moderným vybavením, aby to najlepšie z oboch svetov.

Farebné kúpeľňa s útulným rustikálny odvolania

Stredomorskom štýle kúpeľňa s ozdobným dizajnom a splah modré

Modern Mediterranean kúpeľňa s množstvom farieb a vzorov

Štruktúrované steny v žltej farbe prináša teplo do Stredozemného štýlu kúpeľne

 

You may also like