Skip to main content

Trendy Twist zapojeny do programu Timeless Colour: koupelny v modré a žluté

Předělání koupelny každou chvíli není příjemný úkol, a většina z nás nemají peníze ani čas se dostat do častých rekonstrukcí. To je přesně důvod, proč výběru barevného schématu koupelna , které vám slouží více než jen o ‚Nejnovějším trendem ve městě‘ je chytrý a praktickou volbou. Zatím tam jsou některé barvy, které se zdají být nadčasové a módní a prostě odmítají vyjít z módy. A dnes se podíváme na jeden takový bezpečný, stylové a omlazující barevné kombinace, které oživí vaši koupelnu, vždy zůstat relevantní – modré a žluté.

Ohromující eklektický průmyslové koupelna s tučným šestiúhelníkových tašek a vana žlutě

Modré a žluté koupelny jsou mnohem zábavnější než ty více konzervativní jen modré a bílé. Je to barevná paleta vypůjčené od přírody (představte si východ slunce na jasného letního dne, možná, jak si vzít v nádherný výhled na oceán!), A přítomnost žluté dodává jas a svěžest i ty skromné koupelně. Zjištění, že perfektní rovnováhu mezi uvolněně a strhující, budou tyto koupelny v různých odstínech modré a žluté inspirovat k přijetí této temperamentní duo.

Prozkoumat odstíny a styly

Existuje spousta stylů, které můžete objetí, jak si dát v koupelně modré a žluté člověka. Pro začátek, tam je stále populární pláž stylu s mnoha pobřežních vtípky a námořní detaily. Místo toho, aby prostě jít dolů vyšlapané červenou, bílou a modrou cestu nahradit křiklavé červené s příjemným žluté vyrábět jedinečnou a elegantní koupelnu. Pro ty, kteří hledají uklidňující moderní koupelnu s spa-styl prostředí, světlé odstíny aqua a tyrkysové spolu s nádechem měkký žlutý můžete získat práci. Neomezujte se jen na jednu ‚sky blue‘ a ‚teplé žluté‘, a prozkoumat mnoho odstínů těchto dvou dynamických barev.

Modrošedé nahrazuje tradiční odstíny modré modré v tomto moderním sociálním zařízením

Aqua a žluté přidat subtilní barvu na stylová koupelna

Rustikální koupelna s vanou clawfoot v barvě žluté a marnosti v modré barvě

Obkladů přinášejí v různých odstínech žluté a modré do koupelny

Všudypřítomný Akcenty!

Stále obávají o přidání žluté k vaší stávající koupelny v modré a bílé? Proč nezačít s baby kroky začleněním jednoduché, ale účinné žluté akcenty pomocí ručníky, boční stolek vedle vany, sprchové lavičce, nebo dokonce jen kus zdi umění? Ty, kteří hledají více barva může také obrátit na vanu nebo umyvadlo ve žlutém, aby zajistily, že jste lepší rovnováhu mezi oběma dominantními barvami. Vždy opakovat barevný odstín (ať už je to žlutá nebo modrá) v celé koupelně vyrábět jemnější vzhled.

Nádherná žlutá a tyrkysová pláž styl koupelny

Modré a bílé umyvadlo v žlutý

Světlík koupel krade přehlídku v této námořní tématickém koupelnou

Odvážnější Blend

Již jsme se představila koupelny, ve kterých subtilní používání modré a žluté dělá působivou výpověď. Ale možná, že prostě není váš styl, a které by vás mohly přednost okázalý koupelnu s eklektickým brilancí nebo Českého krásy. Hlubší odstíny modré a žluté s lesklejší povrch můžete obrátit zdánlivě obyčejnou koupelnu na dramatické a okouzlující místo, které vás oslní svou jedinečností a energie. Čím tmavší dvě barvy, tím silnější je vizuální kontrast v nabídce. Jistě, není to vzhled, který dobře funguje v decentní současných koupelen, ale ne každý se bojí jít tučně!

Fabulous eklektický koupelna s tmavě modrou a temperamentní žlutá pro sprchový prostor

Utíká prášek pokoj v zářivě modré a trocha zlata

Žluté a modré vytvořit barevné a moderní koupelnu děti

Vybrané Textural Flair

Ach, půvab Středomoří koupelen! Styly jako toskánské a marocké jsou skvělé pro koupelny zahalené do žluté a modré, a můžete tón i barvu a vzor v těchto rázná nastavení. Vzorovaná dlažba v modré, benátských zdí ve žluté a nádechem zlata kolem koupelna marnost a zrcadla vytvořit opulentní a exotické útěk, že se vám bude líbit pro nadcházející roky. Právě v těchto koupelnách, že žlutá a modrá působí jako spojovací článek mezi moderní a klasické, protože odkazují středomořskou zázemí s moderním vybavením, aby to nejlepší z obou světů.

Barevné koupelna s útulným rustikální odvolání

Středomořském stylu koupelna s ozdobným designem a splah modré

Modern Mediterranean koupelna se spoustou barev a vzorů

Strukturované stěny ve žluté barvě přináší teplo do Středozemního stylu koupelny

 

You may also like