Skip to main content

Tworzenie Perfect Home Office w 8 krokach

Twój dom jest twój zamek, ale może to być również centralny punkt dowodzenia dla Twojej firmy lub wtórny pracy jeśli często przynoszą pracę do domu. Jeśli to drugie, to może nie ma dużego wkładu dotyczące wyglądu biura pracy (lub kabina). Jednak, jak król lub królowa swojego zamku, można zaprojektować i ozdobić swoje biuro w domu do dokładnej specyfikacji. Oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać, jak stworzyć idealne biuro w domu.

Wybieraj ostrożnie

Przy wyborze lokalizacji biura do domu, należy rozważyć hałasu i ruchu czynników. Na przykład, jeżeli urząd znajduje się w pobliżu ulicy, można usłyszeć ludzi chodzących i / lub jazdy przez. Należy także rozważyć ruch w domu. Jeśli masz zamiar pracować w biurze, podczas gdy reszta rodziny jest w domu, umieszczając go w pobliżu kuchni, łazience lub pokoju rodzinnym znaczy można mieć dużo gości lub może być łatwo rozproszony przez okolicznych dźwięków.

Z drugiej strony, jeśli masz małe dzieci, to może być najlepiej umieścić biuro stosunkowo blisko swoich zabaw, dzięki czemu można monitorować ich aktywność.

Rozważmy minimalistyczne podejście

Justin Klosky, CEO i współzałożyciel Experience OCD (Organizuj & Tworzenie Dyscypliny), mówi: „Trendy przychodzą i odchodzą – ale bez względu na Pantone Color of the Year, mój ulubiony trend jest zawsze minimalny estetyczne. Utrzymanie miejsca na biurku czystą mało, non-rozpraszających akcentami osobowości tu czy tam robi różnicę w wydajności i pomaga utrzymać głowę jasne.”

W rzeczywistości, Mariko Baerg, Realtor w Bridgewell Real Estate Group w Vancouver, mówi, że widząc trend w tym podejściu. „Tam jest przejście do minimalistycznej przestrzeni z małego bałaganu i skupić się tylko na podstawowe. Laptopów, drukarek bezprzewodowych / skanery, biurka i szafy”

Przeciąć sznury (lub przynajmniej je ukryć)

Drukarki i skanery bezprzewodowe są jednym ze sposobów, aby zachować te brzydkie przewody z widzenia i zmniejszyć ryzyko potknięcia nich. Klosky zaleca również laptopa dwa w jednym, w połączeniu z bezprzewodowym macie ładującej, bezprzewodową klawiaturę i doków piorun, jeśli potrzebujesz dwóch ekranów. Jednakże, jeśli nie masz sprzętu bezprzewodowego, Klosky mówi można ukryć 99 procent swoich przewodów z widzianym. „Można to zrobić za pomocą podstępny combo rur PVC, rzep i zamek więzi zamontować źródła zasilania pod biurkami i poza zasięgiem wzroku.”

Uniknąć bałaganu papieru

Czy naprawdę trzeba zachować wszystkie te dokumenty? Klosky doradza czytelnikom przejść elektronicznego. „Żegnaj rolodex i planner – poprzez digitalizację książkę adresową i prowadzenie kalendarza w trybie online, w sieci jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, czy w podróży lub podczas pracy z domu,” mówi. „Digitalizacja pozwala również na skanowanie i niszczyć dokumenty dotyczące recyklingu, co uniemożliwia dalsze korzystanie z papieru i ratowaniu planety.”

Zzielenieć

Praca w domu jest lepsze niż bycie w dusznym budynku biurowego, ale wciąż jesteś w pomieszczeniu. Jednak zieleni może pomóc przynieść z zewnątrz do środka. „Rośliny, na przykład, przynosi low-key źródło życia i koloru do każdego pomieszczenia,” Klosky mówi.

Baerg zgadza się, że jest to tendencja ona widząc w biurach domowych. „Rośliny i zielonymi akcentami ścienne są coraz bardziej popularne, ponieważ są zazwyczaj patrząc na ekranach naszych komputerów lub telefonów komórkowych, posiadające że zielona aspektem jest łatwy w oczy i pomaga nam czuć się bardziej związany z naturą”, mówi.

Niech światło w

Badania pokazują, że ludzie, którzy pracują w naturalnym świetle są bardziej produktywne, absorbować więcej witaminy D, lepiej spać w nocy i mają mniej problemów ze wzrokiem. Światło może również poprawić swój nastrój. A jeśli potrzebujesz inny powód, aby umieścić swoją siedzibę w miejscu, które pozwala na wykorzystanie naturalnego światła, rozważ to: Korzystanie z naturalnego światła można obniżyć rachunek za energię elektryczną.

mieszają się

Jeśli biuro jest widoczny od innych pomieszczeń w domu, zastanów się, jak będzie komponować się z obszarów przyległych. Wybór styl i kolory powinny być komplementarne, nie ścierają się. Na zdjęciu powyżej, biuro w domu zawiera detali architektonicznych znaleźć w całym house.However, jeśli można zamknąć drzwi do biura, nie ma więcej swobody w projektowaniu i dekoracji wyborów.

Dodaj inspiracji

Choć Klosky zaleca minimalistyczne podejście, on mówi, że nie powinno być miejsce na rzeczy osobiste. Czasami, wyświetlając swoje ulubione rzeczy może dostarczyć inspiracji i prowadzić do najlepszej pracy. Na przykład, jeśli jesteś artystą, wyświetlanie niektórych kompozycji. Jeśli jesteś księgowym, ale kochasz podróże do egzotycznych lokalizacjach, zachować pamiątki blisko. Mogą inspirować do ciężko pracować, dzięki czemu można zachować swój obecny styl życia.

You may also like