Skip to main content

Úžasné Mid-století Moderní osvětlovací Ideas

Iconic Lighting nikdy nevyjde z módy

Zdobení trendy přicházejí a odcházejí, ale abych byl upřímný, v polovině století moderní dekor, konkrétně lighting inspirován tímto ikonické éry, je tady k pobytu, navždy. To je důvod, proč jsme stále svědky styly od doby, který pravděpodobně sahá až do roku 1947, které jsou stále silné, i po 70 letech nebo tak. Pokud hledáte, aby vaše aktuální rozložení nějaký nadčasový odvolání, budou tyto krásné prostory inspirovat oživit věci do pořádku s moderním osvětlením v polovině století.

Klasické Sputnik lustr

Vedle stolku kultovní tvaru ledviny, žádný jiný objekt shrnuje polovině století moderní styl, jako je Sputnik lustru. Existuje mnoho různých verzí klasického svítidla. Ale všechny byly inspirovány a pojmenoval první vesmírné družice obíhat zeměkouli na podzim roku 1957. Bylo to zhruba o velikosti nafukovací míč, a to mělo několik antén trčí z poloviny. Tento názor na lustru Sputnik v jídelně u Kelly Martin Interiors, s křišťálovými akcenty, zeměkoule žárovky a elegantní mosazným povrchem. Jeho zlatý tón objeví nejen proti náladový modrou tapetu, ale také ladí s dřevěným a koženým nábytkem.

Retro Průmyslové osvětlení v zářivých barvách

Upscale Výstavba transformovala tento jednou nemilovaný podkroví do radostné hře prostoru. Světlíky, aby co nejvíce přirozeného světla během dne. V noci dva retro průmyslová svítidla oživit věci do pořádku. Bezpečnostní žluté příslušenství přidat pop světlé barvy pulzující místnosti.

Sochařská Mid-Century Modern Lighting

Tento malý obývací pokoj podle Homepolish konstrukčního týmu je napálil ven s ceněný ročník najde. Světla jsou naše oblíbené. V tabulce lampa poloviny století na levé straně má krásnou keramickou základnu představovat nepředvídatelný mřížkový vzor. Na pravé straně je multi-světlo stojací lampa se zlatým povrchem. Oba mají sochařský prvek, který přispívá k one-z-druhu vzhledu místnosti.

Modernista lustr Závěsné Přívěsky

Tyto zlaté Plaza lustry jsou přetékající Mad Men-inspirovaný stylem. Černý strop v této jídelně u návrhář interiérů Zoë Feldman dělá svítidla standout. Všimněte si další zdroje dekorativní osvětlení. Všechny mají trochu zlata, které pomáhá sjednotit barevné schéma v místnosti.

Mid-Century Modern přesýpacích svítidla

Dalším široce uznáván v polovině století, moderní tvar pro osvětlení je přesýpací hodiny. Punctuating Elegantní jídelna interiérů návrhář Leslie Cotter, je retro přesýpací hodiny lustr s bílým práškovým povlakem úpravou. Spolu s tapetou, přidá bizarní nádech tohoto přechodného jídelním prostorem.

Moderní Take na Classic Mid-století Moderní osvětlení

Sputnik lustr, modernista classic, které jsme již zmínili, inspiroval mosaz, Kloubové svítidlo s trubkovými Edison žárovky. Kus krásně doplňuje vintage nábytkem v této retro příchutí obývacího pokoje interiéru firma Scheer and Company.

Gold-Potkávací Globe přívěšek Osvětlení

Gorgeous zeměkoule přívěsek osvětlení je dekor sponek. Zde je verze zlatem ponořil osvětluje malou jídelnu v penzionu u designér interiérů Kimberlee Marie. Čisté linie a křivky jsou oba charakteristickými znaky polovině století ve stylu-vše v tomto jídelna splňuje.

Školní inspirované Mid-Century zapuštěnými

Flush mount osvětlení může být stejně velkolepé jako přívěšek osvětlení, v závislosti na interiéru firmy Studio McGee. A to vaření prostor jsou navrženy tak dokazuje svůj bod. Školní budovy Svítidlo s námořnické modři pruhy dodává pop rozmarně tohoto bílého statku inspirované kuchyně.

Polovině století Moderní Křišťálový lustr

Zde elegantní, křišťálově polovině století moderní lustr nastavuje okouzlující tón pro tuto Hollywood inspirovaný jídelně u Nolen Homes. gold tón základna svítidla je spojuje s jinými kovovými prvky v místě, včetně Sputnik inspirovaných zrcadlo a mosazných rámů obrazů.

Grown Up osvětlení pro školky

Nástěnná svítidla vždy cítit výrazně v polovině století moderní, jak je uvedeno v této retro školce od designér interiérů Haley Weidenbaum. Klenuté mosazné armatury necítí dětinský, a to je dobrá věc. Nákup nábytku nebo dekor, že dítě nemůže přerůst je chytrá investice.

Zastřešující stojací lampa

Havenly designérka Molly B. vzala v polovině století moderní inspiroval domů na další úroveň s zastřešující stojací lampa z mosazi. V noci funkce přidá dostatečné osvětlení pro čtení při vyplňování zbytek prostoru s okolním světlem.

Rozveselit Brown poloviny století moderním nábytkem

Zatímco v polovině století, moderní dekor může být barevné, většina klasické kousky jsou hnědá (myslím: dřevo nebo kůže) s černými nebo zlatými akcenty. Aj, obývací pokoj vybavený na Havenly. Odpovídající bílé stolní lampy pomocnou mod dotek, která změkčuje vzhled tmavým nábytkem.

Mid-Century Moderní stolní lampa

Vaše ložnice by měla pocit, útulné a neodolatelnou ustoupit. To je důvod, proč má světlo pravý úkol pro čtení je zásadní. Všimněte si mosazné stolní lampu v tomto příjemném útočišti Studio McGee. Jedná se o polovině století moderní funkce, která funguje jako stylový noční světlo.

Wow faktor Svítidlo

Efektní svítidla nejsou jen pro hlavní obytné prostory. Tento pohodlný, skandinávský inspirované ložnice Martha O’Hara interiérů je k dispozici lustr Sputnik v obou mosazi a niklu. Dodává trochu elán do klidné spaní.

Čerstvý Vezmi na Sputnik Lustr

Milujeme nápady, které přivedou nové trendy klasických věcí, jako je tato, čerstvé twist na Sputnik lustru. Beth z interiérového designu firmy Lucky and Company, vybral zarážející svícnu pro její nově zrekonstruovaná hlavní lázni. Důraz vytvoří vizuálně zajímavý rovnováhu mezi těmito dvěma zrcadly. Milujeme prostory, které mix kovů. Všimněte si, jak marnost má vibrující poniklované kliky a zrcátka a šikovnost mají luxusní kartáčovaný mosazný povrch.

Matchy-Matchy Dekor Přidá symetrie a vyvážení

Matchy-matchy zdobení může být těžké pohled na hřebík dolů, pokud hovoříme o klasických poloviny století, jako je tento keramický set stolní lampy. Přinášejí symetrii a rovnováhu na tomto elegantním, kancelářské viněta podle designér interiérů Angela pásu.

Space Age-inspirovaný Lighting

Tyto modré přívěsky světla jsou dalším příkladem modernistické, prostor věku inspiroval dekor. V této kuchyni ze strany Homepolish designéra, že přípravky punč nahoru bílý pokoj s POPs modré.

You may also like