Skip to main content

Úžasné Mid-storočia Moderné osvetľovacie Ideas

Iconic Lighting nikdy nevyjde z módy

Zdobenie trendy prichádzajú a odchádzajú, ale aby som bol úprimný, v polovici storočia moderný dekor, konkrétne lighting inšpirovaný týmto ikonické éry, je tu k pobytu, navždy. To je dôvod, prečo sme stále svedkami štýly od doby, ktorý pravdepodobne siaha až do roku 1947, ktoré sú stále silné, aj po 70 rokoch alebo tak. Ak hľadáte, aby vaše aktuálne rozloženie nejaký nadčasový odvolanie, budú tieto krásne priestory inšpirovať oživiť veci do poriadku s moderným osvetlením v polovici storočia.

Klasické Sputnik luster

Vedľa stolíku kultový tvare obličky, žiadny iný objekt zhŕňa polovici storočia moderný štýl, ako je Sputnik lustra. Existuje mnoho rôznych verzií klasického svietidlá. Ale všetky boli inšpirované a pomenoval prvej vesmírnej družice obiehať zemeguľu na jeseň roku 1957. Bolo to zhruba o veľkosti nafukovacia lopta, a to malo niekoľko antén trčí z polovice. Tento názor na lustre Sputnik v jedálni u Kelly Martin Interiors, s krištáľovými akcenty, zemegule žiarovky a elegantné mosadzným povrchom. Jeho zlatý tón objavia nielen proti náladový modrú tapetu, ale aj ladí s dreveným a koženým nábytkom.

Retro Priemyselné osvetlenie v žiarivých farbách

Upscale Výstavba transformovala tento raz nemilovaný podkrovia do radostnej hre priestore. Svetlíky, aby čo najviac prirodzeného svetla počas dňa. V noci dva retro priemyselné svietidlá oživiť veci do poriadku. Bezpečnostné žltej príslušenstvo pridať pop svetlej farby pulzujúca miestnosti.

Sochárska Mid-Century Modern Lighting

Tento malý obývacia izba podľa Homepolish konštrukčného tímu je napálil von s cenený ročník nájde. Svetlá sú naše obľúbené. V tabuľke lampa polovice storočia na ľavej strane má krásnu keramickú základňu predstavovať nepredvídateľný mriežkový vzor. Na pravej strane je multi-svetlo stojaca lampa so zlatým povrchom. Obaja majú sochársky prvok, ktorý prispieva k one-z-druhu vzhľadu miestnosti.

Modernista luster Závesné Prívesky

Tieto zlaté Plaza lustre sú pretekajúca Mad Men-inšpirovaný štýlom. Čierny strop v tejto jedálni u návrhár interiérov Zoë Feldman robí svietidlá standout. Všimnite si ďalšie zdroje dekoratívne osvetlenie. Všetky majú trochu zlata, ktoré pomáha zjednotiť farebnú schému v miestnosti.

Mid-Century Modern presýpacích svietidlá

Ďalším široko uznávaný v polovici storočia, moderný tvar pre osvetlenie je presýpacie hodiny. Punctuating Elegantné jedáleň interiérov návrhár Leslie Cotter, je retro presýpacie hodiny luster s bielym práškovým povlakom úpravou. Spolu s tapetou, pridá bizarné nádych tohto prechodného jedálenským priestorom.

Moderné Take na Classic Mid-storočia Moderné osvetlenie

Sputnik luster, modernista classic, ktoré sme už spomenuli, inšpiroval mosadz, Kĺbové svietidlo s rúrkovými Edison žiarovky. Kus krásne dopĺňa vintage nábytkom v tejto retro príchuťou obývačky interiéru firma Scheer and Company.

Gold-Stretávacie Globe prívesok Osvetlenie

Gorgeous zemegule prívesok osvetlenie je dekor sponiek. Tu je verzia zlatom ponoril osvetľuje malú jedáleň v penzióne u dizajnér interiérov Kimberley Márie. Čisté línie a krivky sú obaja charakteristickými znakmi polovici storočia v štýle-všetko v tomto jedáleň spĺňa.

Školský inšpirované Mid-Century zapustenými

Flush mount osvetlenie môže byť rovnako veľkolepé ako prívesok osvetlenie, v závislosti na interiéri firmy Studio McGee. A to varenie priestor sú navrhnuté tak dokazuje svoj bod. Školskej budovy Svietidlo s námorníckej modrej pruhmi dodáva pop rozmarne tohto bieleho statku inšpirované kuchyne.

Polovici storočia Moderné Krištáľový luster

Tu elegantné, krištáľovo polovici storočia moderný luster nastavuje očarujúce tón pre túto Hollywood inšpirovaný jedálni u Nolen Homes. gold tón základňa svietidla je spája s inými kovovými prvkami v mieste, vrátane Sputnik inšpirovaných zrkadlo a mosadzných rámov obrazov.

Grown Up osvetlenie pre škôlky

Nástenné svietidlá vždy cítiť výrazne v polovici storočia modernej, ako je uvedené v tejto retro škôlke od dizajnér interiérov Haley Weidenbaum. Klenuté mosadzné armatúry necíti detinský, a to je dobrá vec. Nákup nábytku alebo dekor, že dieťa nemôže prerásť je múdra investícia.

Zastrešujúca stojaca lampa

Havenly dizajnérka Molly B. vzala v polovici storočia modernej inšpiroval domov na ďalšiu úroveň s zastrešujúca stojaca lampa z mosadze. V noci funkcie pridá dostatočné osvetlenie pre čítanie pri vyplňovaní zvyšok priestoru s okolitým svetlom.

Rozveseliť Brown polovice storočia moderným nábytkom

Kým v polovici storočia, moderný dekor môže byť farebné, väčšina klasické kúsky sú hnedá (myslím: drevo alebo koža) s čiernymi alebo zlatými akcenty. Hľa, obývacia izba vybavený na Havenly. Zodpovedajúce biele stolové lampy pomocnú mod dotyk, ktorá zmäkčuje vzhľad tmavým nábytkom.

Mid-Century Moderná stolná lampa

Vaša spálňa by mala pocit, útulné a neodolateľnú ustúpiť. To je dôvod, prečo má svetlo pravý úloha pre čítanie je zásadný. Všimnite si mosadzné stolnú lampu v tomto príjemnom útočisku Studio McGee. Jedná sa o polovici storočia moderné funkcie, ktorá funguje ako štýlový nočné svetlo.

Wow faktor Svietidlo

Efektné svietidlá nie sú len pre hlavné obytné priestory. Tento pohodlný, škandinávsky inšpirované spálňa Martha O’Hara interiérov je k dispozícii luster Sputnik v oboch mosadze a niklu. Dodáva trochu elán do pokojnej spanie.

Čerstvý Vezmi na Sputnik Luster

Milujeme nápady, ktoré privedú nové trendy klasických vecí, ako je táto, čerstvé twist na Sputnik lustra. Beth z interiérového dizajnu firmy Lucky and Company, vybral zarážajúce svietnika pre jej novo zrekonštruovaná hlavná kúpeli. Dôraz vytvorí vizuálne zaujímavý rovnováhu medzi týmito dvoma zrkadlami. Milujeme priestory, ktoré mix kovov. Všimnite si, ako márnosť má vibrujúce poniklovanej kľučky a zrkadlá a šikovnosť majú luxusné kartáčovaný mosadzný povrch.

Match-match Dekor Pridá symetria a vyváženie

Match-match zdobenie môže byť ťažké pohľad na klinec dole, ak hovoríme o klasických polovice storočia, ako je tento keramický set stolové lampy. Prinášajú symetriu a rovnováhu na tomto elegantnom, kancelárske vineta podľa dizajnér interiérov Angela pásu.

Space Age-inšpirovaný Lighting

Tieto modré prívesky svetla sú ďalším príkladom modernistické, priestor veku inšpiroval dekor. V tejto kuchyni zo strany Homepolish dizajnéra, že prípravky punč hore biely izba s POPs modrej.

You may also like