Skip to main content

Úžasné Sunroom Decor Myšlenky rozjasní váš prostor

Je tu jen něco o zářivé a příjemné zimní zahrady, který dělá chcete sloupnout šaty, hodí na sebe župan a stočit do těch úžasně oteplování záření. Pokud hledáte inspiraci sunroom, jste na správném místě. Čtěte dál vidět obrazy promítány-in verandy, které vám dá velkou sluneční závist.

Nechť světlo v

Stejně jako tento džungli inspirovaný zimní zahrady z arteferro dekor je perfektní tři sezóny prostor umožňuje v maximální množství světla ze všech úhlů. Ať už jej používáte jako formální jídelna takhle designer udělal, nebo si vytvořit druhý obývací pokoj, velký sunroom může snadno stát nejvíce dobře-miloval místnosti ve vaší domácnosti.

Aby co nejvíce z útulného prostoru

Ačkoli toto sunroom z Curbly je malý, každý palec je využívána efektivně, vytváří ideální koutek pro večerní koktejly s přáteli. Bambus nábytek a doplňky poskytovat moderní, dosud vintage pocit a loveseat hodí tak akorát. Pokud jste ještě nemáte sunroom do svého domova, tento kuriózní-but-rozkošný pokoj dokazuje nepotřebujete mnoho prostoru pro přidání velký malý přírůstek.

Přístřešek, který se stal Sunroom

Chcete zářící sunroom, ale nemají peníze na vytvoření drahý doplněk? Tento elegantní sunroom z The White Buffalo Styling Co. byl jednou nepoužité, zašlé přístřešek, ale to dostal nový život. Nahrazením vlečky s obrazovkou panelů a přidáním vrstvu čerstvého nátěru, protentokrát nevzhledná bouda byla přeměněna na místo, kam bych rád, aby vyvěsíme po celý den. Přidejte některé řetězce světel a několik čerstvých rostlin, a to se stává dokonalým dvorek oáza.

Černý a bílý

Tento úžasný sunroom vidět na krásný nepořádek dokazuje, že dvě základní barvy mohou opravdu balení punč. Tato tři sezóny pokoj připomíná elegantní New York kavárny a zároveň poskytuje uklidňující, vzdušné místo k odpočinku. Nejen, že pokojové rostliny vypadají skvěle, ale často se daří v sunrooms tím, že ideální množství světla.

Jít s proudem


Pokud je vaše sunroom působí spíše jako prodloužení vašeho domu je obývací pokoj, což vytváří plynulý tok, jak je vidět v tomto pokoji od Lavin Label, může skutečně rozšířit prostor a vytvořit svůj domov cítit ještě větší. Široké klenuté dveře umožňují prostor cítit vzdušné a visí bambus houpačka poskytuje dokonalou vtipné (přesto moderní) nádech.

Zkuste venkovního krbu

Chcete způsob, jak získat ještě pár měsíců ze svého sunroom? Tato zábavná space od Nellie Bellie má Jeden vynikající vlastnost: krb, který může udržet vaše sunroom žije přes zimní měsíce. Přidání sunroom krb může otočit tři sezóny pokoj na čtyři sezóny jednou, pokud vám nevadí, že zavděčit se plášť a dvojici chlupatých pantoflích.

Move Your Office “venku”

Vy jste to štěstí, že mají práci, kde můžete pracovat z domova? Vytvoření kancelářské sunroom, jako je tento elegantní prostor od The Pink Pagoda může dělat ty dlouhé pracovní dny, že mnohem příjemnější. Pohodlná židle stůl a spolehlivý Wi-Fi je vše, co potřebujete pro vytvoření domácí kancelář, která zajistí, nikdy nebudete chtít dojíždět znovu pracovat.

Střídač Sunny Play Place

Bojíte se o své děti tráví příliš mnoho času uvnitř? Tato herna z chodníku Mezi Homes je stylový a funkční, což vytváří ideální slunečné prostor pro vaše děti hrát po celý rok.

Přidání Hamak

Nejlepší sunrooms přivést oba to nejlepší z interiéru i venku dohromady, a není lepší způsob, jak míchat než s houpací sítě, jak je vidět na tomto místě od The Little Corner na Tumblr. Nemůžete si pomoct, ale pocit, že jste na dovolené ve chvíli položit v houpací síti, tak proč ne dopřát v krytém jedné a dostat dávku tohoto pohodou po celou dobu?

Bílá Palette

Chcete-li, aby vaše sunroom cítit jako rozšíření vašeho domova, to all-bílé barevné schéma z homebunch má elegantní, obývací pokoj podobný pocit. Styling monochromatické bílé místnosti může pomoci prostor cítí otevřený a svěží a nabízí vysokou míru univerzálnosti, které by vyhovovaly téměř každý sunroom.

Přístřešky Work, Příliš

Ačkoli sunroom má typicky okna nebo obrazovky, to útulné veranda od The každá dívka dokazuje, že s elegantním designem, a to i přední verandu mohou cítit jako další místnost. Pečlivě zdobené konferenční stolek a loveseat s polštářky dávají tomuto veranda obývací pokoj podobný pocit. Pokud hledáte ještě více verandu nápadů vás, tam jsou nekonečné způsoby, jak vytvořit další životní prostor venku.

Go rostlin bláznivý

Nejlepší sunrooms mít jen správné množství zeleně. Tento pohled ze SF dívka je plná jedinečných a poutavých pokojové rostliny a nabízí džungle-jako pocit. Velkou sunroom vám dává pocit, že jsou venku, zatímco ti stále chrání před nepřízní počasí, a tato rostlina naplněný sunroom je perfektní bez stresu oáza.

Přidání Mini knihovnu

Sunroom, který umožňuje dokonalé množství odpoledního světla má v nejvyšší čtecí koutek-potenciál, a to pokoj od Bolig zahrnuje malou vestavěnou knihovnu. Pokud hledáte ideální prostor pro vytvoření domácí knihovnu, vaše sunroom nabízí osvěžující alternativu k tmavé, zaprášené pracovny.

Vytvořit Dalším hostem prostor

Pokud máte málo hodnocení prostoru, to sunroom z Savvy Home je skvělý způsob, jak pomoci umístit své přátele a rodinu. Má vestavěný sedadlo u okna, který transformuje do hodnocení postele, kdykoli budete potřebovat. A co host by nechtěl strávit letní noci pod širým nebem? Jen ujistěte se, že poskytovat zatemňovací závěsy, a máte MultiUse prostor, který vaši hosté budou dožaduje toho, aby zůstali v.

skleníkových Sunroom

Zimní zahrady by Sommarbacka připomíná skleníku ve všech nejlepších způsobů. Máte-li nedokončený sunroom, transformovat ji do domova pro všechny vaše oblíbené rostliny, přidejte houpací síť nebo křeslo, a voila-you’ve dostal rustikální tři sezóny pokoj, který je málo úsilí a velkém stylu.

Přidejte Vintage Rug

Některé z nejlepších Sunroom vzhledu patří ohromující koberec, který skutečně dokončí prostor. Tento úřad ze Studia McGee má turecký koberec, který dává prostor pocit hotové a dobře definované. Tam jsou nekonečné možnosti, pokud jde o přidávání koberec do svého sunroom a to může pomoci zajistit pohodlné přistávací plochu na těchto chladných ránech.

You may also like