Skip to main content

Úžasné Sunroom Decor Myšlienky rozjasní váš priestor

Je tu len niečo o žiarivé a príjemné zimné záhrady, ktorý robí chcete zlúpnuť šaty, hodí na seba župan a stočiť do tých úžasne otepľovanie žiarenia. Ak hľadáte inšpiráciu sunroom, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej vidieť obrazy premietané-in verandy, ktoré vám dá veľkú slnečnú závisť.

Nech svetlo v

Rovnako ako tento džungli inšpirovaný zimné záhrady z arteferro dekor je perfektný tri sezóny priestor umožňuje v maximálne množstvo svetla zo všetkých uhlov. Či už ho používate ako formálne jedáleň takhle designer urobil, alebo si vytvoriť druhý obývacia izba, veľký sunroom môže ľahko stať najviac dobre-miloval miestnosti vo vašej domácnosti.

Aby čo najviac z útulného priestoru

Hoci toto sunroom z Curbly je malý, každý palec je využívaná efektívne, vytvára ideálne kútik pre večerné koktaily s priateľmi. Bambus nábytok a doplnky poskytovať moderné, doteraz vintage pocit a loveseat hodí tak akurát. Ak ste ešte nemáte sunroom do svojho domova, tento kuriózne-but-rozkošný izba dokazuje nepotrebujete veľa priestoru pre pridanie veľký malý prírastok.

Prístrešok, ktorý sa stal Sunroom

Chcete žiariace sunroom, ale nemajú peniaze na vytvorenie drahý doplnok? Tento elegantný sunroom z The White Buffalo Styling Co. bol raz nepoužitý, zašlé prístrešok, ale to dostal nový život. Nahradením vlečky s obrazovkou panelov a pridaním vrstvu čerstvého náteru, tentokrát nevzhľadná búda bola premenená na miesto, kam by som rád, aby vyvěsíme po celý deň. Pridajte niektoré reťazce svetiel a niekoľko čerstvých rastlín, a to sa stáva dokonalým dvorček oáza.

Čierna a biela

Tento úžasný sunroom vidieť na krásny neporiadok dokazuje, že dve základné farby môžu naozaj balenia punč. Táto tri sezóny izbu pripomína elegantný New York kaviarne a zároveň poskytuje upokojujúce, vzdušné miesto k odpočinku. Nielen, že izbové rastliny vyzerajú skvele, ale často sa darí v sunrooms tým, že ideálne množstvo svetla.

Ísť s prúdom


Ak je vaša sunroom pôsobí skôr ako predĺženie vášho domu je obývačka, čo vytvára plynulý tok, ako je vidieť v tejto izbe od Lavin Label, môže skutočne rozšíriť priestor a vytvoriť svoj domov cítiť ešte väčšie. Široké klenuté dvere umožňujú priestor cítiť vzdušné a visí bambus hojdačka poskytuje dokonalú vtipné (napriek tomu moderná) nádych.

Skúste vonkajšieho krbu

Chcete spôsob, ako získať ešte pár mesiacov zo svojho sunroom? Táto zábavná space od Nellie Bellie má Jeden vynikajúcu vlastnosť: krb, ktorý môže udržať vaše sunroom žije cez zimné mesiace. Pridanie sunroom krb môže otočiť tri sezóny izbu na štyri sezóny raz, ak vám nevadí, že zavďačiť sa plášť a dvojicu chlpatých papučiach.

Move Your Office “vonku”

Vy ste to šťastie, že majú prácu, kde môžete pracovať z domova? Vytvorenie kancelárske sunroom, ako je tento elegantný priestor od The Pink Pagoda môže robiť tie dlhé pracovné dni, že oveľa príjemnejšie. Pohodlná stolička stôl a spoľahlivý Wi-Fi je všetko, čo potrebujete pre vytvorenie domácej kanceláriu, ktorá zaistí, nikdy nebudete chcieť dochádzať znovu pracovať.

Striedač Sunny Play Place

Bojíte sa o svoje deti trávia príliš veľa času vo vnútri? Táto herňa z chodníka Medzi Homes je štýlový a funkčný, čo vytvára ideálne slnečné priestor pre vaše deti hrať po celý rok.

pridanie Hamak

Najlepšie sunrooms priviesť obaja to najlepšie z interiéru aj vonku dohromady, a nie je lepší spôsob, ako miešať než s hojdacie siete, ako je vidieť na tomto mieste od The Little Corner na Tumblr. Nemôžete si pomôcť, ale pocit, že ste na dovolenke vo chvíli položiť v hojdacej sieti, tak prečo nie dopriať v krytom jednej a dostať dávku tohto pohodou po celú dobu?

biela Palette

Ak chcete, aby vaše sunroom cítiť ako rozšírenie vášho domova, to all-biele farebnú schému z homebunch má elegantný, obývacia izba podobný pocit. Styling monochromatické bielej miestnosti môže pomôcť priestor cíti otvorený a svieži a ponúka vysokú mieru univerzálnosti, ktoré by vyhovovali takmer každý sunroom.

Prístrešky Work, Príliš

Hoci sunroom má typicky okna alebo obrazovky, to útulné veranda od The každá dievčina dokazuje, že s elegantným dizajnom, a to aj predné verandu môžu cítiť ako ďalšiu miestnosť. Starostlivo zdobené konferenčný stolík a loveseat s vankúšikmi dávajú tomuto veranda obývacia izba podobný pocit. Ak hľadáte ešte viac verandu nápadov vás, tam sú nekonečné spôsoby, ako vytvoriť ďalší životný priestor vonku.

Go rastlín bláznivý

Najlepšie sunrooms mať len správne množstvo zelene. Tento pohľad zo SF dievča je plná jedinečných a pútavých izbové rastliny a ponúka džungle-ako pocit. Veľkú sunroom vám dáva pocit, že sú vonku, zatiaľ čo tí stále chráni pred nepriazňou počasia, a táto rastlina naplnený sunroom je perfektný bez stresu oáza.

Pridanie Mini knižnicu

Sunroom, ktorý umožňuje dokonalé množstvo popoludňajšieho svetla má v najvyššej čítacie kútik-potenciál, a to pokoj od Bolig zahŕňa malú vstavanú knižnicu. Ak hľadáte ideálny priestor pre vytvorenie domácej knižnicu, vaše sunroom ponúka osviežujúci alternatívu k tmavej, zaprášené pracovne.

Vytvoriť Ďalším hosťom priestor

Pokiaľ máte málo hodnotení priestoru, to sunroom z Savvy Home je skvelý spôsob, ako pomôcť umiestniť svojich priateľov a rodinu. Má vstavaný sedadlo pri okne, ktorý transformuje do hodnotenia postele, kedykoľvek budete potrebovať. A čo hosť by nechcel stráviť letné noci pod holým nebom? Len uistite sa, že poskytovať zatemňovacia závesy, a máte MultiUse priestor, ktorý vašu hostia budú dožaduje toho, aby zostali v.

skleníkových Sunroom

Zimné záhrady by Sommarbacka pripomína skleníka vo všetkých najlepších spôsobov. Ak máte nedokončený sunroom, transformovať ju do domova pre všetky vaše obľúbené rastliny, pridajte hojdacia sieť alebo kreslo, a voila-You’v dostal rustikálna tri sezóny izba, ktorá je málo úsilia a veľkom štýle.

Pridajte Vintage Rug

Niektoré z najlepších Sunroom vzhľadu patrí ohromujúci koberec, ktorý skutočne dokončí priestor. Tento úrad zo Studia McGee má turecký koberec, ktorý dáva priestor pocit hotové a dobre definované. Tam sú nekonečné možnosti, pokiaľ ide o pridávaní koberec do svojho sunroom a to môže pomôcť zabezpečiť pohodlné pristávaciu plochu na týchto chladných ránach.

You may also like