Skip to main content

Valge kriips Industrial Charm: CLOUD Ühiskontor Barcelona

Kaasaegse kontorid on kaugel need igavad korpused on 90, mis tunduvad nii piiravaks ja isikupäratu. Tänane kontorid end palju elavat, individuaalne ja kutsuv. Nad on hoolikalt segu vaikne, töökohtadel, et parandada töö tootlikkust ja avatud, sotsiaalne tsoonid, mis soodustavad ideede ja kogemuste. Üksikud on sama oluline kui meeskond ja vastupidi. Asja täpselt seda filosoofiat CLOUD Ühiskontor Office in Barcelona on fantastiline disain MESURA mis transpordib sind särav maailm valge!

Kaasaegse CLOUD Ühiskontor bürooruumide Barcelona

750-sqaure meetri asukoht Barcelona kuulub kümme kabinettides, 70 üksikute tööjaamad ja kaks avarat koosolekuruumi koos lõõgastav ühisruumi, et tuua töötajatele koos. Valge on värv valik taustaks ja üleujutuste loomulikku valgust lisab sellele “avar” visuaalse. Toataimed ja hüppab kollane nüansseerivad neutraalne ruum kusjuures konkreetseid sammast ja klaaskuubikud Usher tekstuuri kontrasti. On teatud omane tööstus vibe kogu kontor ja see peeks läbi kureeritud kaasaegset viimistlus vähegi võimalik.

Katmata betoonist sambad ja klaasseinad kujundada kabinet ruumides

Light täis ja valge kontor ühendab era- ja sotsiaalse tsoonid

Toataimed tuua rohelus kaasaegse kontori

Lattvalgustus valge segud neutraalsesse taustaks

Puit ja betooni sisse juhatada tekstuuri ilu

Tumedad on klaasi raam seinad ankrud valguses, tuuline interjööri pikk koridorid ja sisseehitatud puidust pingid pakkudes eksprompt valdkonnad kiire chat. Paindlikkus paigutus tööpiirkondades ja armas lugu valgustus panna lõplik puudutab stiilne ja rahulik asukoht, mis on kindlasti seotud autosõidu kaugusel oma esmaspäeva hommikul blues.

Vaipade ja toolid nüansseerivad neutraalne bürookeskkond

Slim puidust pink pakub mugavat istungi ruumi sees kontor

Ühine puhkenurk kaasaegse kontori Barcelona

Klaas korpused pakkuda lõõgastav ja vaikne tööruum

Kümme kabinettides ja seitsekümmend tööruumid nestled sees CLOUD Ühiskontor

 

You may also like