Skip to main content

Všetko, čo potrebujete vedieť o priemyselných kuchýň

Priemyselné kuchyne sú elegantné a štýlové, aj keď nemusí byť pre každého. Niektorí ľudia dávajú prednosť statok alebo prechodné kuchyne, a debata zúri ďalej, pokiaľ ide o kuchynské pracovné trojuholník a či by ste mali používať drevené podlahy v kuchyni. Avšak, všetci môžeme súhlasiť, že priemyselný štýl je ideálna pre majiteľov domov, ktorí chcú variť ako profesionáli. Je to tiež skvelé pre ľudí, ktorí chcú napodobniť utilitarizmu komerčného kuchyni – najmä v prostredí podkroví.

“Priemyselné kuchyne v domácnostiach najprv prišiel v 80. a 90. rokoch, keď sa stala módna mať profesionálne vyzerajúce kuchyne u vás doma,” vysvetľuje Michael Schienke, riaditeľ a Chartered architekt VORBILD architektúry v Londýne. “Ak si variť veľa, tieto kuchyne sú skvelé. Tie sú postavené na kuchyne, kde profesionálni kuchári variť chutných jedál po celý deň. “

Rysy priemyselné kuchyne

Schienke hovorí profesionálnej kuchyni je moderná, s povrchmi, ktoré sa ľahko čistia. “Väčšina pracovných dosiek by z nerezovej ocele, čo im dáva, že,profesionální’vzhled,” vysvetľuje. Horné ťah digestory sú tiež spoločný príslušenstvom.

Takže to znamená, že ste nemohli mať priemyselnú kuchýň v tradičnej doma? “V tradičných vlastností, kde by ste vytvárajú ultra-moderným zariadením [štýl] – premýšľať o starých klenutých stropov a nie celkom plne maľované a obnovená vlastností s hladkými talianskom štýle pohovky a minimalistické interiéry,” hovorí Schienke. “V týchto prípadoch, vytvoriť ostrý kontrast, všetko z nerezovej oceli,kuchaři’kuchyně bude vyzerať skvele.”

Sandra L. Steiner-Houck, President a Senior Designer na Steiner-Houck & Associates v Mount Joy, PA, súhlasí. “Priemyselné kuchyne môže byť účinne začlenená do akéhokoľvek štýlu doma,” hovorí. “Veľmi rád odporúčam pracovať s profesionálnym CKD (certifikované kuchyni dizajnér). Tým je zaistené, že sa integruje riadne do interiéru domu. “Ale ona sa domnieva, že je možné dosiahnuť priemyselnú atmosféru v kuchyni, ktorá je súdržná s a rešpektuje domova dizajn.

Marc Hottenroth v Cafe Appliances, GE spotrebiče značky, priemyselné kuchyne je založená na dvoch faktoroch. “Považujem to vyzerá a ako to hrá,” hovorí Hottenroth. “Typicky profesionálne estetické definuje priemyselné kuchyne. Ktorý obsahuje robustný gombíky, ťažké kľučky a nerezovej ocele. “

Heavy-Duty zariadení

Okrem nerezovej ocele, Steiner-Houck hovorí priemyselné kuchyne by tiež vybavené profesionálne alebo stupňa spotrebičov. “Sú navrhnuté tak, aby vykonávať na vyššej úrovni, byť veľmi funkčné a obsahujú veľmi trvanlivé povrchy a povrchy, rovnako ako komerčné kuchyne,” hovorí Steiner-Houck.

V skutočnosti, pre ťažkú ​​prevádzku spotrebiča sú kľúčovým prvkom priemyselných kuchyniach. “Jedná sa o typy spotrebičov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyniknúť v kuchyni a získať všimol, rovnako ako 48-palcový a 36-palcové rad,” hovorí Hottenroth. “Tieto rozsahy nemôže byť skutočne profesionálnej triedy, pretože bytových bezpečnostných predpisov, ale mali by mať vyšší výkon.” Radí hľadá pre horáky, ktoré môžu priniesť celé spektrum nastavenia tepla, z ultra-low 140 stupňov F varu intenzívnemu 18,000 BTU výkon. “Zvážte duálny modely palivo s konvektomaty a ťažkých regály plné vysunutie rúry.”

Ostatné spotrebiče úvahy

Vstavané chladničky a umývačky riadu sú tiež k dispozícii z priemyselnej kuchyne. “Zoberme si viac spotrebičov ako dve umývačky, po jednom na každej strane drezu alebo viac podpultové chladničiek po celej kuchyne pre ľahký prístup k špecifickým potrebám jedlo prep,” radí Hottenroth.

Hovorí, že indukčná varná technológie získava na popularite. “Pozrite sa na indukčné varné dosky s sous vide. Jedná sa o typ precízne varení, v ktorom je jedlo varené v hermeticky uzavretých vreckách v teplotne riadenej vodnom kúpeli, “hovorí Hottenroth. “Presná regulácia teploty je Monogram indukčné varné dosky ideálny pre sous vide a inými technikami presnosť varenia.”

Ďalšie cool zariadenie, aby zvážila pre priemyselné kuchyne: pizza pecí. “Dokážete si predstaviť, že schopnosti najlepšie reštaurácie pec na pizzu vytvoriť perfektné plátok doma?” S Monogram 30 palcov Flush Hearth rúra, Hottenroth hovorí, že môžete získať pizzerie kvalitný výkon. “To kombinuje výkon opekací tradičné vyrobené z uhlia a spaľovanie dreva pizza pecí s presnosťou a ľahkosťou sofistikovaného bytového spotrebiča,” vysvetľuje.

Kým z nerezovej ocele je nesmierne populárny v priemyselných kuchyniach, Hottenroth hovorí, že je tiež rastúce túžba po zariadení, ktoré môžu mieša viac problémov s domova. “Zoberme Café Matte White s brúseného Bronzové rúčky a gombíky alebo matná čierna s leštenej ušľachtilej ocele rukoväte a gombíky,” hovorí. Zbierka kaviarne zahŕňa aj zákazkové farebné kľučky a gombík zostavy s ďalšími farebnými možnosťami z brúsenej medi a prešiel Black. “Teraz môžete mať farbu a povrchovú úpravu, ktorá vyzerá skvele u vás doma a má priemyselný štýl, ktorý robí vyhlásenie.”

Drezy a kohútiky

Statok drezy sú veľmi trendy, a Dan Najhoršie na Elka odporúča Crosstown z nerezovej ocele Farmhouse drezu. “To vám dáva priestor a voľby štýlu začleniť túto priemyselnú atmosféru do každej kuchyne,” Najhoršie hovorí. “Veľkosť drezu je dostatočne veľká na riešenie priemyselnej veľké zmätky a zároveň zachovať štýlový vzhľad”. Navyše, on hovorí, že tesné rohy poskytujú svieži, geometrické a priemyselný dizajn. “Tiež rovné bočné steny a ploché dno poskytujú moderný vzhľad a viac využiteľného priestoru.”

Wallmount hrniec plnivo batérie

Ďalšou užitočnou funkciou v priemyselnom kuchyni je pot výplň. “The Avada kuchynská batéria kolekcie Elka kombinuje čisté moderné línie s komerčných a priemyselných vzorov, ktoré vyzerajú tak veľký, ako fungujú,” Najhoršie vysvetľuje. Montáži na stenu, batérie s pružnou hadicou v inom skvelý doplnok. “Táto batéria sa teší rastúcej obľube daná rovnováha medzi semi-industriálnej štýl a zároveň sa môže pochváliť elegantným a moderným povrchom, ktorý sa hodí do krásne s dnešnými trendy bývania.”

podlaha

Stained betón je obľúbenou voľbou pre priemyselné kuchyne. Tam je nevyriešená debata týkajúce sa používania tvrdých podláh v kuchyniach (a / alebo kúpelniach), ale mnohí návrhári použiť tvrdé drevo alebo umelo vybudované z dreva alebo keramické / porcelánové kamenné dlaždice v tomto type kuchynského dizajnu.

farby

Na záver sme sa opýtali Jody Finglas, prezident Finglas maliarstva  v Croton-on-Hudson, NY, o radu pri výbere farieb. “Priemyselné alebo obchodné kuchyne majú tendenciu vyzerať trochu klinický, pretože veľká časť kuchyne je naplnená z nerezovej ocele,” hovorí Finglas. “Tiež sme zistili, že, pretože väčšina územia je dlažba pre jednoduché čistenie a údržbu, môže byť ťažké zaviesť farbu. Ale existujú možnosti, ako zarobiť priestor viac vzrušujúce. “

Ten odporúča zaviesť farebné dlaždice ako červená a žltá na stenách. “Tieto farby sú veľmi populárne. Pomáhajú rozdeliť priestor a umožňujú kuchyňa vyzerať menej priemyselný, “hovorí.

Finglas konštatuje, že natreté povrchy ako dvere sú tiež veľké plochy, aby zaviedli farbu. “Krásne červené dvere v kuchyni je klasický a atraktívny. Vzhľadom k tomu, že je to pútavého farba, chcete Preto si dobre rozmyslite, kde si maľovať červené v kuchyni, takže nepreháňajte to, “hovorí.

You may also like