Skip to main content

Vynájdené Nápady, že priestor pod schodmi

V malom dome, každé jednotlivé štvorcový palec počíta, od deminutivních spální zúžiť chodby do malých kúpeľní. To tiež znamená, že budete musieť dostať veľmi kreatívne s možnosťou ukladania.

Ale neboj, Si šťastie. Pokiaľ nie je k dispozícii pod svojím schodoch nejaký priestor, to nemusí len sedieť nedotknutý. Existuje veľa vecí, ktoré môžete robiť s týmto priestorom, ako je zmierniť svoje skladovacie strasti alebo vytvoriť ďalšie miesta na sedenie. Alebo, ak máte pocit, naozaj odvážny, dokonca môžete nainštalovať vínna pivnica.

Nedopustite, aby priestor pod svojimi schodmi sadni zanedbané už nie. Buď môžete nastaviť niečo hore sám, alebo najať dizajnéra k vytvoreniu vlastného vstavby. Týchto 10 dizajnéri a majitelia domov, aby svoje myslenie čiapky ďalej a dostal vynaliezavý s týmito náhodnými škvrnami pod schodmi, pripravte sa cítiť inšpiroval, aby tento priestor pre prácu vo svojom vlastnom dome.

vytvorenie záhrady

Ak máte niekoľko nízke osvetlenie izbových rastlín, môžete vytvoriť útulný malý kútik pre ne priamo pod schodmi, rovnako ako rastlina milujúci Kate z kmeňa a nás sa tu urobil. Počnúc s vstavaným-in regály, ona plietla vo svojich závodoch medzi dekoratívnych predmetov, ako sú košíky a kníh, sústruženie, že náhodné miesto na mini zeleného raja.

zostaviť knižnicu

Ide o ďalší prípad, kedy vstavané police príde vhod pri týchto priestorov pod schodmi. Tím Regan Baker dizajnu nastaviť impozantný knižnice pod schody, ktoré susedí s jedálňou a oh-so-štýlových malých, ozdobné predmety zmiešané. Ak máte poklad kníh, ktoré sedia v krabici, tento je to fantastický spôsob, ako dať im pozornosť.

Inštalovať mokrý bar

Keď sa baviť, to môže byť užitočné mať mokrý bar na strane k remeslu lektvary alebo crack otvoril fľašu vína. Tento mokrý bar, navrhnutý Cortney Bishop dizajnu, má výhodnú polohu hneď vedľa obývacej izby a stojí v pohotovosti na koktail hodín a večerné párty s priateľmi.

Get Organized

Že miesto pod schodmi je domov-run voľba, pokiaľ ide o šikovné skladovaní. Je to tak jednoduché, ako nainštalovať nejaký jednoduchý skriniek či zásuviek, transformovať to miesto do dômyselného spôsob uloženia náležitosti. John Bynum Vlastné súkromie používa tento priestor pod schodmi ako úložisko pre domáce zviera nesmie chýbať.

Nastaviť Workspace

Melissa z @thislittlehouseofours pozrel na tomto priestore pod ňou po schodoch a videl príležitosť vytvoriť štýlovú priestoru. Nechaj si to minimálne s písacím stolom, ktorý sa ľahko zmestí do priestoru, a ak sa vám páči, môžete si ju vziať ešte o krok ďalej a tiež postaviť čítacie kútik ako Melissa tu urobil.

Zobrazovať dekoračné predmety

Pokiaľ by ste radi miesto, kde môžete predviesť ozdobné predmety, ktoré sú blízke a drahé pre vás, ale máte málo priestoru, nehľadajte nič iné ako tento priestor pod schodmi. Construct nejaké police a predviesť svoje milované dekor. V tomto prípade biely dekor juxtaposes krásne proti čiernemu políc v priestore zachytenej fotografom Madeline Tolle.

vinotéka

Ako je to o trochu luxus? Ak ste fanúšik vína, určite nechať inšpirovať týmto pod-schody vína jaskyne vytvorené na zákazku Development Inc. Inštalácia skla, takže môžete vidieť svoju zbierku vína v očiach, čo je istý, že je rozhovor starter medzi svojimi hosťami.

Zožeň Shut-Eye

Keď žijete v naozaj malej domov, a to aj malá domáce snáď každé sústo priestor je vzácny. To je dôvod, prečo tento konkrétne riešenie priestoru z valného zhromaždenia je tak geniálny: keď oblasť nie je používaný ako pracovnej plochy, skriňa otvára a poskytuje rozkladacie lôžko. To je neuveriteľne pohodlné, najmä ak potrebujete chytiť niekoľko ZZZ je v rozmedzí pracovných projektov.

Zostaviť detský kútik


To môže byť náročné nájsť dostatok priestoru pre zásobu hračiek deti a ďalšie nevyhnutnosti, čo je dôvod, prečo táto myšlienka od Lorna z @ for.the.love.of.greige je tak brilantné. Naplnila svoj priestor pod schodmi s herňa potrieb svojej dcéry, rovnako ako kníh, vypchatých zvierat a ďalších predmetov úhľadne odložil do koša.

Postaviť pranie priestor

Namiesto toho, aby venovali celú miestnosť pre pranie bielizne, prečo nie len dať ju pod schodmi? Použitím zvyk-staval sloty remeselne podľa Brickhouse kuchýň a kúpele je práčka a sušička sa perfektne hodí do tohto priestoru, čo znamená, že majitelia domov môžu využiť premeniť túto práčovňu do pracovne alebo kancelárie. Teraz, keď je to elegantný dizajn.

You may also like