Skip to main content

Vynalezené Nápady, že prostor pod schody

V malém domě, každé jednotlivé čtvereční palec počítá, od deminutivních ložnic zúžit chodby do malých koupelen. To také znamená, že budete muset dostat velmi kreativní s možností ukládání.

Ale neboj, Jsi štěstí. Pokud není k dispozici pod svým schodech nějaký prostor, to nemusí jen sedět nedotčený. Existuje spousta věcí, které můžete dělat s tímto prostorem, jako je zmírnit své skladovací strasti nebo vytvořit další místa k sezení. Nebo, pokud máte pocit, opravdu odvážný, dokonce můžete nainstalovat vinný sklep.

Nedopusťte, aby prostor pod svými schody sedni zanedbané už ne. Buď můžete nastavit něco nahoru sám, nebo najmout designéra k vytvoření vlastního vestavby. Těchto 10 designéři a majitelé domů, aby své myšlení čepice dál a dostal vynalézavý s těmito náhodnými skvrnami pod schody, připravte se cítit inspiroval, aby tento prostor pro práci ve svém vlastním domě.

Vytvoření zahrady

Pokud máte několik nízké osvětlení pokojových rostlin, můžete vytvořit útulný malý koutek pro ně přímo pod schody, stejně jako rostlina milující Kate z kmene a nás se tady udělal. Počínaje s vestavěným-in regály, ona pletla ve svých závodech mezi dekorativních předmětů, jako jsou košíky a knih, soustružení, že náhodné místo na mini zeleného ráje.

Sestavit knihovnu

Jedná se o další případ, kdy vestavěné police přijde vhod při těchto prostor pod schody. Tým Regan Baker designu nastavit impozantní knihovny pod schody, které sousedí s jídelnou a oh-so-stylových malých, ozdobné předměty smíšené. Pokud máte nějaký poklad knih, které sedí v krabici, tento je to fantastický způsob, jak dát jim pozornost.

Instalovat mokrý bar

Když se bavit, to může být užitečné mít mokrý bar na straně k řemeslu lektvary nebo crack otevřel láhev vína. Tento mokrý bar, navržený Cortney Bishop designu, má výhodnou polohu hned vedle obývacího pokoje a stojí v pohotovosti na koktail hodin a večerní párty s přáteli.

Get Organized

Že místo pod schody je domov-run volba, pokud jde o chytré skladování. Je to tak jednoduché, jak nainstalovat nějaký jednoduchý skříněk či zásuvek, transformovat to místo do důmyslného způsob uložení náležitosti. John Bynum Vlastní soukromí používá tento prostor pod schody jako úložiště pro domácí zvíře nesmí chybět.

Nastavit Workspace

Melissa z @thislittlehouseofours podíval na tomto prostoru pod ní po schodech a viděl příležitost vytvořit stylovou prostoru. Nech si to minimálně s psacím stolem, který se snadno vejde do prostoru, a pokud se vám líbí, můžete si ji vzít ještě o krok dále a také postavit čtecí koutek jako Melissa tady udělal.

Zobrazovat dekorační předměty

Pokud byste rádi místo, kde můžete předvést ozdobné předměty, které jsou blízké a drahé pro vás, ale máte málo prostoru, nehledejte nic jiného než tento prostor pod schody. Construct nějaké police a předvést své milované dekor. V tomto případě bílý dekor juxtaposes krásně proti černému polic v prostoru zachycené fotografem Madeline Tolle.

vinotéka

Jak je to o trochu luxus? Pokud jste fanoušek vína, určitě nechat inspirovat tímto pod-schody vína jeskyně vytvořené na zakázku Development Inc. Instalace skla, takže můžete vidět svou sbírku vína v očích, což je jistý, že je rozhovor starter mezi svými hosty.

Sežeň Shut-Eye

Když žijete v opravdu malé domů, a to i malá domácí snad každé sousto prostor je vzácný. To je důvod, proč tento konkrétní řešení prostoru z valné hromady je tak geniální: když oblast není používán jako pracovní plochy, skříň otevírá a poskytuje rozkládací lůžko. To je neuvěřitelně pohodlné, zvláště pokud potřebujete chytit několik ZZZ je v rozmezí pracovních projektů.

Sestavit dětský koutek


To může být náročné najít dostatek prostoru pro zásobu hraček děti a další nezbytnosti, což je důvod, proč tato myšlenka od Lorna z @ for.the.love.of.greige je tak brilantní. Naplnila svůj prostor pod schody s herna potřeb své dcery, stejně jako knih, vycpaných zvířat a dalších předmětů úhledně odložil do koše.

Postavit praní prostor

Místo toho, aby věnovali celou místnost pro praní prádla, proč ne jen dát ji pod schody? Použitím zvyk-stavěl sloty řemeslně podle Brickhouse kuchyní a lázně je pračka a sušička se perfektně hodí do tohoto prostoru, což znamená, že majitelé domů mohou využít přeměnit tuto prádelnu do pracovny nebo kanceláře. Teď, když je to elegantní design.

You may also like