Skip to main content

Vytvořit perfektní domácí kanceláře v 8 krocích

Váš domov je vaše hrad, ale také to může být ústřední velitelské stanoviště pro vaše podnikání, nebo sekundární pracoviště, pokud často přinese práci domů. V druhém případě nemusí mít moc vstup, pokud jde o vzhled vašeho pracoviště úřadu (nebo skříně). Nicméně, jako král nebo královna vašeho hradu, můžete navrhnout a vyzdobit váš domácí kancelář přesně podle vašich požadavků. Jedná se o několik tipů, mějte na paměti, jak si vytvořit perfektní domácí kancelář.

Vybírejte pečlivě

Při volbě umístění vaší domácí kanceláře, za hluk a dopravní faktory. Například v případě, že kancelář je v blízkosti ulice, můžete slyšet lidé při chůzi a / nebo jízdu tím. Zvažte také provoz ve vaší domácnosti. Pokud máte v plánu pracovat v kanceláři, když zbytek rodiny je doma, umisťovat ji uzavřít do kuchyně, koupelny nebo rodinný pokoj znamená, že byste mohli mít hodně návštěvníků, nebo byste mohli být snadno rozptýlit okolních zvuků.

Na druhou stranu, pokud máte malé děti, může to být nejlepší umístit kancelář relativně blízko jejich herna, takže můžete sledovat jejich aktivitu.

Vezměme si minimalistický přístup

Justin Klosky, CEO a spoluzakladatel s OCD Experience (Uspořádat a vytvořit disciplína), říká: „Trendy přicházejí a odcházejí – ale bez ohledu na to Pantone Color of the Year, můj věčně oblíbený trend je minimální estetické. Udržet si místo na stole čistý s malými, non-rozptylující prvky osobnosti tu a tam je rozdíl v produktivitě a pomáhá držet hlavu jasné.“

Ve skutečnosti, Mariko Baerg, realitní kanceláře v Bridgewell Real Estate Group ve Vancouveru, říká, že vidí trend v tomto přístupu. „Je to krok k minimalistický prostor s trochou nepořádku a soustředit se pouze na to podstatné:. Notebooky, bezdrátové tiskárny / skenery, psací stůl a skříně“

Řezat kabely (nebo alespoň schovat)

Bezdrátových tiskáren a skenerů je jeden způsob, jak udržet ty ošklivé dráty z pohledu a snížit pravděpodobnost zakopnutí nad nimi. Klosky také doporučuje laptop dva v jednom spárované s bezdrátovou nabíjecí podložku, bezdrátovou klávesnici a Thunderbolt doků, pokud budete potřebovat dvou displejů. Nicméně, pokud nemáte bezdrátové zařízení, Klosky říká, že můžete skrýt 99 procent svých drátů z být viděn. „Můžete to udělat s lstivým combo PVC potrubí, na suchý zip a vazeb pro montáž zdroje energie pod stolem a zmizel z dohledu.“

Vyhnout papíru nepořádek

Myslíte si opravdu potřebujete, aby všechny tyto dokumenty? Klosky radí čtenářům jít bezpapírové. „Sbohem Rolodex a plánovač – digitalizací svůj adresář a udržení svého kalendáře on-line, vaše síť je doslova na dosah ruky ať už na cestách nebo zatímco vy pracujete z domova,“ říká. „Digitalizace také umožňuje skenovat a skartovat dokumenty pro recyklaci, které zabrání dalšímu používání papíru a záchraně planety.“

přejít zelená

Práce doma je lepší než být v dusném kancelářské budovy, ale pořád jsi doma. Nicméně, zeleň vám pomůže přivést venku dovnitř. „Rostlina, například, přináší low-key zdroj života a barev do každé místnosti,“ říká Klosky.

Baerg souhlasí s tím, že se jedná o trend ona vidí v domácích kancelářích. „Rostliny nebo zelená stěna akcenty jsou stále populární, protože jsme většinou při pohledu na monitory počítačů nebo naše mobilní telefony, které mají, že zelený aspekt je snadné na oči a pomáhá nám cítit více spojen s přírodou,“ říká.

Nechť světlo

Studie ukazují, že lidé, kteří pracují v přirozeném světle, jsou produktivnější, absorbovat více vitamínu D, lépe spát v noci a mají méně problémy s očima. Světlo může také zlepšit náladu. A pokud budete potřebovat další důvod, proč dát své kanceláře v místě, které vám umožní využít přírodního světla, za to: Použití přirozeného světla může snížit svůj účet za elektřinu.

Splynout

Pokud je vidět z jiných místností v domě vaší kanceláře, zvažte, jak to bude ladit s přilehlými oblastmi. Volba stylu a barvy by se měly doplňovat, ne srážet. Na fotografii nahoře, home office obsahuje architektonické detaily nalezené v celém house.However, pokud můžete zavřít dveře do své kanceláře, je tu větší svobodu ve svých rozhodnutích designu a zdobení.

Přidat inspiraci

Zatímco Klosky doporučuje minimalistický přístup, říká, že by měla být místem pro osobní věci. Někdy zobrazování vašich oblíbených věcí může poskytnout inspiraci a vést ke své nejlepší práce. Například, pokud jste umělec, zobrazí některé své kresby. Pokud jste účetní, ale máte rádi cestování do exotických místech, držet suvenýrů blízko. Mohou vás inspirovat, aby tvrdě pracovat, takže můžete udržovat aktuální životní styl.

You may also like