Skip to main content

Wszystko, co musisz wiedzieć o kuchniach przemysłowych

kuchnie przemysłowe są eleganckie i stylowe, choć może nie być dla każdego. Niektórzy ludzie wolą dom wiejski lub przejściowe kuchnie, a debata toczy się na czasowo trójkąt roboczy w kuchni i czy należy użyć drewnianej podłogi w kuchni. Jednak wszyscy możemy się zgodzić, że styl przemysłowy jest idealny dla właścicieli domów, którzy chcą gotować jak profesjonaliści. Jest to również dobre dla ludzi, którzy chcą naśladować utylitaryzmu z kuchni handlowych – zwłaszcza w loft ustawienie.

„Kuchnie przemysłowe w domach po raz pierwszy przybył w latach 80. i 90., kiedy stało się modne mieć profesjonalnie wyglądające kuchnię w swoim domu”, wyjaśnia Michael Schienke, dyrektor i Chartered Architect w Vorbild Architektury w Londynie. „Jeśli dużo gotować, te kuchnie są świetne. Są one wzorowane na profesjonalnych kuchniach, gdzie kucharze gotować pyszne posiłki przez cały dzień.”

Cechy kuchnią przemysłowej

Schienke mówi profesjonalnym kuchnia jest nowoczesny, z powierzchniami, które są łatwe do czyszczenia. „Większość blaty byłoby ze stali nierdzewnej, co daje im, że«profesjonalny»wygląd”, wyjaśnia. Prąd wstępujący kaptury klasy są również wspólny uchwyt.

Tak, to znaczy, że nie można mieć kuchnię przemysłowej w bardziej tradycyjnym domu? „W tradycyjnych właściwości gdzie można utworzyć ultra-nowoczesny wystrój [STYLE] – myśleć o starych sklepionym sufitem i nie do końca w pełni pomalowane i odrestaurowane nieruchomości o gładkich sofy w stylu włoskim i minimalistycznych wnętrzach,” Schienke mówi. „W takich przypadkach, aby utworzyć ostry kontrast, wszystko ze stali nierdzewnej«szef kuchni»kuchnia będzie wyglądać świetnie.”

Sandra L. Steiner-Houck, prezes i Senior Designer w Steiner-Houck & Associates w Mount Joy, PA, zgadza się. „Kuchnie przemysłowe mogą być włączone do każdego domu w stylu skutecznie,” mówi. „Gorąco polecam współpracę z profesjonalną CKD (certyfikat projektanta kuchni). Gwarantuje to, że integruje się właściwie do wystroju domu.”Ale ona uważa, że ​​to możliwe, aby osiągnąć atmosferę przemysłową w kuchni, która jest spójna z poszanowaniem i projektowania domu jest.

Marc Hottenroth w Cafe Appliances, GE AGD marki, kuchnię w przemysłowej na podstawie dwóch czynników. „Uważam, jak to wygląda i jak to działa” Hottenroth mówi. „Zazwyczaj profesjonalnym estetyczny definiuje kuchnię przemysłowej. Że zawiera solidne uchwyty gałki, ciężkich cła i wykończenie ze stali nierdzewnej.”

Urządzenia ciężkich

Oprócz stali nierdzewnej, Steiner-Houck mówi kuchnie przemysłowe będą również wyposażone w urządzenia klasy gospodarczą lub zawodową. „Są przeznaczone do wykonywania na wyższym poziomie, jest bardzo funkcjonalna i zawierają bardzo trwałe i wykończenia powierzchni, podobnie jak w kuchni handlowych” Steiner-Houck wyjaśnia.

W rzeczywistości, urządzeń ciężkich są kluczową cechą kuchniach przemysłowych. „Są to typy urządzeń, które są zaprojektowane, aby wyróżniać się w kuchni i uzyskać zauważyliście, jak 48-calowy lub 36-calowy zakresie” Hottenroth mówi. „Zakresy te nie mogą być prawdziwie profesjonalnym ze względu na przepisy bezpieczeństwa mieszkalnych, ale powinny mieć zwiększoną wydajność.” Doradza szuka palników, które mogą zapewnić pełne spektrum ustawień ciepła, z ultra-niskim 140 stopni F na wolnym ogniu do intensywnych 18.000 BTU wynik. „Należy także rozważyć podwójne modele paliwowe z pieców konwekcyjnych i ciężkich stelaży pełne rozszerzenie”.

Inne względy appliance

Wbudowane w lodówki i zmywarki są również wyposażony z kuchnią przemysłowej. „Zastanów się wielu urządzeń jak dwie zmywarki, jeden po obu stronach zlewu lub wielu umywalkach podblatowych lodówek całej kuchni na łatwy dostęp do specyficznych potrzeb prep posiłek” Hottenroth radzi.

Mówi, że technologia indukcyjna zyskuje popularność. „Spójrz na kuchenek indukcyjnych z sous vide. Jest to rodzaj precyzyjnego gotowania, w których jedzenie jest gotowane w szczelnych workach w kontrolowanej temperaturze łaźni wodnej”Hottenroth mówi. „Dokładna regulacja temperatury pozwala Monogram kuchenek indukcyjnych idealne do sous vide i innych precyzyjnych technikach gotowania”.

Kolejny fajne urządzenie do rozważenia dla kuchni przemysłowych: piec do pizzy. „Czy można sobie wyobrazić możliwości najlepszego piekarnika restauracji Pizza stworzyć idealny kawałek w domu?” Z monogramem 30-calowy Flush Hearth piekarnik, Hottenroth mówi można uzyskać wydajność pizzeria jakości. „Łączy wydajność crisping tradycyjnych elektrowni węglowych oraz opalanych drewnem piecach pizzy z precyzją i łatwością wyrafinowanym urządzeniem mieszkalnej,” wyjaśnia.

Podczas gdy stal nierdzewna jest niezmiernie popularne w kuchniach przemysłowych, Hottenroth mówi, że jest również rosnąca chęć do urządzeń, które mogą bardziej płynnie mieszają się z wnętrza domu. „Zastanów Kawiarnia matowy biały z uchwytami szczotkowanego brązu i pokręteł lub czarny matowy ze szczotkowanej stali nierdzewnej uchwyty i gałki,” mówi. kolekcja kawiarni obejmuje również zwyczaj kolorowe sztuki uchwytu zestawy z dodatkowymi dobór kolorów szczotkowanej miedzi i szczotkowane Black. „Teraz możesz mieć kolor i wykończenie, które wygląda świetnie w swoim domu i styl przemysłowej sprawia, że ​​oświadczenie.”

Zlewozmywaki i baterie

Zlewozmywaki Farmhouse są bardzo modne, a Dan Największy na Elkay zaleca Crosstown Stainless Steel Farmhouse zlewu. „To daje przestrzeń i opcje stylu włączyć to uczucie przemysłowej w każdej kuchni” Najgorszy mówi. „Wielkość zlewie jest wystarczająco duża, aby rozwiązania mes przemysłowych rozmiarach zachowując jednocześnie stylowy wygląd.” Ponadto, mówi, że ciasne zakręty dostarczenie świeżego, geometryczne wzornictwo i przemysłowej. „Ponadto, proste ściany boczne i płaskie dno zapewniają nowoczesny wygląd i bardziej użyteczną przestrzeń.”

WALLMOUNT wypełniacz puli kran

Inną użyteczną funkcją w kuchni przemysłowej jest wypełniacz puli. „The Avado zmyw przez Elkay kolekcja łączy w sobie czyste nowoczesne linie z wzorów użytkowych i przemysłowych, które wyglądają tak wielka, jak one funkcjonują,” Najgorszy wyjaśnia. Ściana zamontować kran z elastycznym wężem w innym wielkim dodatkowo. „Ten kielich jest coraz większą popularność ze względu na równowagę pomiędzy stylem przemysłowe jednocześnie szczyci się eleganckim i nowoczesnym wykończeniem, który pasuje w pięknie z dzisiejszych trendów mieszkaniowych.”

Posadzka

beton barwiony jest popularnym wyborem dla kuchniach przemysłowych. Jest nierozwiązanym debata dotycząca korzystania z drewnianą podłogą w kuchni (i / lub łazienkach), ale wielu projektantów użyć twardego lub inżynieryjny drewno lub ceramika / porcelana płytki kamienne w tego typu projektowaniu kuchni.

Zabarwienie

Wreszcie, poprosiliśmy Jody Finglas, prezes Finglas Malarstwa  w Croton-on-Hudson, NY, o poradę w wyborze kolorów. „Kuchnie przemysłowe lub handlowe mają tendencję do wyglądać nieco kliniczne, ponieważ wiele z kuchni jest wypełniona stali nierdzewnej” Finglas mówi. „Mamy również, że ponieważ większość obszaru jest płytki, aby umożliwić łatwe czyszczenie i konserwację, to może być trudne do wprowadzenia kolor. Ale istnieją możliwości sprawiają, że przestrzeń bardziej ekscytujące.”

On zaleca wprowadzenie kolorowych płytek jak czerwony i żółty na ścianach. „Te kolory są bardzo popularne. Pomagają zerwać przestrzeń i pozwalają kuchnia wyglądać mniej przemysłowy,”mówi.

Finglas zauważa, że ​​pomalowane powierzchnie takie jak drzwi są również wielkie obszary do wprowadzenia kolor. „Piękne czerwone drzwi w kuchni jest klasyczny i atrakcyjne. Ponieważ jest to kolor przyciągające uwagę, chcesz być przemyślany o którym malujesz czerwony w kuchni, więc nie przesadzaj,”mówi.

You may also like