Skip to main content

Zdobení LED pásek světla: kuchyně s Energy-Efficient Radiance!

Předělávání své staré kuchyně nebo plánování za nový je především o zjištění, že perfektní rovnováha mezi estetikou, ergonomie a exkluzivitu. Bez ohledu na styl, zaměření a velikosti vaší kuchyně, osvětlení je nepochybně to, co dělá nebo přerušení jeho odvolání. A v srdci každého osvětlené moderní kuchyně jsou LED pásek světla , které kombinují komfort s energeticky úspornými pověření a pulsujícího brilanci. Univerzální a neuvěřitelně ‚trendu‘, LED pásek osvětlení je určitě jedním z musíte mít, z 2018 kuchyně a my jsme tady, aby vám ukázat, jak na to!

 

Pod skříní LED strip světla používaných k osvětlení kuchyňské desce

LED osvětlení existuje již nějakou dobu, ale Světelný pás rozhodně mají tyto energeticky úsporných svítidel vzít na zcela novou úroveň. Svítící i ty trapné rohů tyto adaptabilní světla lze snadno začlenit do návrhu stávající kuchyně s malou námahou. Od krásné polic a skříněk inteligentních funkčních desky a výrazných kuchyňské ostrůvky, LED pásek světla lze použít kdekoliv a kdykoliv.

Pod kabinetu LED Strip Lighting

skladování Kuchyňské linky jsou jedny z prvních věcí, které jsme se usazují na při plánování pro novou kuchyň. Nástěnné kuchyňské linky s modulární lehkostí může proměnit vaši kuchyň v jediném okamžiku. Ale brát to na další úroveň je pod-skříň LED světelného pásu, který vám umožní snadno umístit tyto skříně na míru těsně nad kuchyňské desce v malé kuchyni. Pro ty, krátký na vertikální prostor, nebo dokonce hledají způsoby, ve kterém oni mohou přinést lepší osvětlení pracovní plochy na kuchyňské lince, LED strip světla nabízejí pohodlné a cenově efekt možnost.

LED pás světla pod deskou kuchyňské police rozzáří kuchyňské linky a zobrazí níže

Stylový moderní kuchyňská linka z Rempp s dřevěnými boxy a pod kabinet LED pás osvětlení

Osvětlují police nebo desku pod skříní rovnoměrněji než zapuštěná světla a rozhodně porazit svícnu a to jak z hlediska praktičnosti a dokonalým osvětlením. A nejlepší na tom všem je, že tito geniální světla také přinést do kuchyně backsplash naživu, aniž by kdy v cestě!

Pod skříň LED pruh světla jsou populární trend v contemporarry kuchyních

Nádherné moderní kuchyně v mramoru a dřeva z Decker

Kuchyňský ostrůvek s otevřeným shelfe a krásné osvětlení LED

LED osvětlení pro Kuchyňské police

Příští nejpopulárnější volbou, pokud jde o použití LED pásek světla v kuchyni jsou plovoucí police a otevřené skříně. Plovoucí skleněné police s LED pásek světla mají určitou neskutečný odvolání, které je přemění okamžitou ohniska. Světelný pás také umožní osvětlit každou jednotlivou plovoucí police, a dokonce i nejmenší z nich je dokonale osvětlen, což eliminuje jakékoliv vyhlídky ošklivé stíny. Ať už zobrazujete vymyšleného porcelánu nebo jen nastolil nádhernou kulisu, LED pruh světla a otevřenou kuchyní police je zápas v designu útočiště!

LED světelný pás nápady na otevřené police v kuchyni i mimo

LED pásek světla vytvářejí velké bodové osvětlení pro zvýraznění kuchyňské police

Ohromující moderní kuchyně v bílé a šedé s plovoucí policemi a LED osvětlením pásu

Apple zelené a LED pásek světla přinést jas současné kuchyně

Dokonce i ty nejmenší kuchyní a nejtemnějších koutů může být oživena s LED pásek světla

Propojení kuchyně s obývacím prostorem

Uvažovat o způsobech, ve kterém se může rozšířit i do obývacího pokoje estetiku do kuchyně, aniž by se skutečně mění příliš mnoho? LED pásek osvětlení je zábavné a elegantní možnost, která dělá přesně to, aniž by se snaží příliš tvrdý. Stačí použít odpovídající světla na pultech obývací pokoj, zábava jednotka, jídelní prostor pozadí, kuchyňských skříněk a ostrovních, k vytvoření homogenní schéma osvětlení. Nejde tolik o použití spoustu LED osvětlení, neboť se o elegantně zdůraznit správné architektonické prvky a zavádí vizuální spojení.

LED pásek světla mohou působit jako vizuálně jednotící prvek mezi kuchyní a otevřeným obývacím prostoru

Police svítí pomocí LED pásek světla vytvořit společný designový prvek thoughout živých otevřený plán

Smart pod kabinet LED pás osvětlení v kuchyni je funkční volba

Utíká celá bílá moderní kuchyně s prostorným barem

Osvětlení Inteligentní kuchyně

Neomezujte se zbavit světla sám při nákupu kuchyňské svítidel. Na rozdíl od obvyklé dávky přívěsků, které zabírají nejlepší pozici nad kuchyňskou linku, zvažte LED zapuštěné osvětlení vytvořit utíká a energeticky úsporné moderní kuchyň. Všechny LED svítidla jsou ze své podstaty více planet-friendly než tradiční CFL a jsme si jisti snížit zpět na své domovské spotřeby energie výrazně. Tak proč se dočkat, až se na LED rozjetého vlaku?

Zkombinovat LED zapuštěné osvětlení s pásovými ligjts vytvořit perfektní kuchyňské linky

Definovat kuchyňské police a desky s pestrými LED strip světla

Zvýraznit nejkrásnější architektonické prvky z vaší kuchyně s LED pásek světla

LED pásek osvětlení je nejen pohodlné a elegantní při použití hned

Accent osvětlení dosáhne novou úroveň s rozkošnými LED pásek světla v tomto klasickém kuchyni naplněné dřevem

 

You may also like