Skip to main content

Zdobení Tipy pro romantické ložnici

Zdobení Tipy pro romantické ložnici nápady

Přidání romantickou atmosféru do vaší ložnice nemusí znamenat nadbytek volánky nebo růžové (pokud to je vaše ideální místo pro romantický vzhled), ale to nemá znamenat, měkké textury, ozdobený doteky a celkový luxusní atmosféru.

Zde je devět ložnic demonstrující, jak se dostat romantickou stylu právo.

Ozdobná stropní svítidlo

Jeden způsob, jak přidat okamžité romantiku do vaší ložnice je s nádhernou zdobenou stropní svítidla, jako je například zlatými lustru zde zobrazené. Používající přívěsek světla, bubnové tvaru odstíny a krásné noční lampy jsou i jiné způsoby, jak přidat romantické světlo do vaší ložnice. Má-li stropní světlo vypínače, to je ještě lepší, po tom všem, romantický styl je především o sdílení romantické chvíle se svým partnerem.

Růžové nebo červené Akcenty

Přestože příliš mnoho červené barvy změní ložnici křiklavý a příliš růžové může být sacharin sladký, dotek červené, růžové nebo obojí dodává romantiku na jinak neutrální barevné schéma. Podívejte se na několik akcenty v růžové nebo červené rtěnky růžovo-polštáře, deky hodit, drobné vybavení, květiny, nebo stínidla jsou všechny možnosti.

Barva je Romantic

I když není jasně definována romantický barevnost, budete většinou chtít zůstat s jemnými barvami a poměrně omezené paletě. Krémově bílá, ruměnec růžová, šeptavý šedé a pastel broskev se běžně používají v romantických pokojích, i když jsou vždy zdarma nahradit nebo doplnit své oblíbené barvy. Přesto se velmi světlé nebo tmavé odstíny nejsou nejlepší zápas pro romantickém stylu, takže pokud to jsou barvy, které volají na vás, používat je jako akcenty, ne jako hlavní palety vaše ložnice je.

romantický Lůžkoviny

Romantický pokoj je měkký ložnice, a nikde je, že více zřejmé, než se na postel. Volánky postel sukně, silné utěšitel nebo přikrývka, měkké listy a spousta Shams, polštáře a polštáře obrátit vaši postel na romantický ráj pro dva. Pro důkaz, stačí se podívat na krásné posteli zde zobrazené. Měkké, příjemné a jen trochu přehnaná: dokonale romantické.

Gorgeous Headboard

Chcete-li přidat jen jeden nádech romantiky do ložnice, aby to ozdobený čelo. Plyšové čalounění, bohaté design, barvu standout, a okázalý styl, aby čelo zde zobrazené vítěze, ale tam jsou téměř nekonečné možnosti k dispozici. Jen nezapomeňte, že vaše romantické čelo, by měly učinit prohlášení; jednoduchá dřevěná čelo pracuje pro mnoho dalších stylů zdobení, ale ne tohle.

postel s nebesy

Jen málo věcí říci romantiku jako postel s nebesy. Ať už dáváte přednost plné stříšku, která obklopuje celou postel, nebo jen náznak vrchlíku tak jeden ukázaný tady, je tu něco nepopiratelně smyslnou o hedvábné tkaniny, pověšený kolem své spaní. Dokonce si můžete vytvořit svůj vlastní jednoduchý padák-jen pozastavit velký vyšívací obruč pod stropem nad hlavou postele, pak připojit průsvitné tkaniny, který na přepážku s sponkami nebo svorkami. Uspořádat tkaninu v půvabné závěsy kolem pelest svého lůžka, a voila, máte krásný vzhled ukázaný tady.

Starožitnosti

Nemusíte vyzdobit celý pokoj starožitností na romantickém stylu, a vy ani nemusíte používat originální starožitnosti, ale budete chtít alespoň kus nebo dva s nepopiratelně starém stylu, ozdobený kouzlo. Jít s nádherně vyřezávané posteli jako jeden ukázaný tady, nebo si vybrat starožitný odkládací stolek nebo komoda dát vaší ložnici romantickou atmosféru.

string Lights

String světla jsou nejen na prázdniny. Ty by nechtěl zabalit vaše ložnice v jasných barvách nebo blikajících žárovek, ale jediný řetězec bílého světla je docela romantické. Zabalit světla kolem stupátko nebo čelo postele nebo tkát je přes záclonové tyče, zárubeň, nebo dokonce po stropě nad vaší posteli. Dostanete měkkou záři podobnou svíčkách, aniž by třeba se obávat ohně nebo kouře. Velmi pěkná.

ovčí kůže Throw

Podívejte se na posteli zde zobrazené vidět, jak smyslné a příjemné na dotek ovčí kůže, skutečné nebo umělé, může být. Tlustý a oh-so-soft na své kůži; když ležel ovčí přes své posteli nebo na podlaze, není pochyb o tom, že vaše ložnice je místo romantiky.

You may also like