Skip to main content

Zdobenie LED pásik svetla: kuchyne s Energy-Efficient Radiance!

Prerábanie svoje staré kuchyne alebo plánovanie za nový je predovšetkým o zistenie, že perfektná rovnováha medzi estetikou, ergonómia a exkluzivitu. Bez ohľadu na štýl, zameranie a veľkosti vašej kuchyne, osvetlenie je nepochybne to, čo robí alebo prerušenia jeho odvolanie. A v srdci každého osvetlené modernej kuchyne sú LED pásik svetla , ktoré kombinujú komfort s energeticky úspornými poverenia a pulzujúceho brilanciu. Univerzálny a neuveriteľne, trendu ‘, LED pásik osvetlenie je určite jedným z musíte mať, z 2018 kuchyne a my sme tu, aby vám ukázať, ako na to!

 

Pod skríň LED strip svetlá používaných k osvetleniu kuchynskej doske

LED osvetlenie existuje už nejakú dobu, ale Svetelný pás rozhodne majú tieto energeticky úsporných svietidiel vziať na úplne novú úroveň. Svietiace aj tie trápne rohov tieto adaptabilné svetla možno ľahko začleniť do návrhu existujúcej kuchyne s malou námahou. Od krásne políc a skriniek inteligentných funkčných dosky a výrazných kuchynské ostrovčeky, LED pásik svetla možno použiť kdekoľvek a kedykoľvek.

Pod kabinetu LED Strip Lighting

skladovanie Kuchynské linky sú jedny z prvých vecí, ktoré sme sa usadzujú na pri plánovaní pre novú kuchyňu. Nástenné kuchynskej linky s modulárnou ľahkosťou môže premeniť vašu kuchyňu v jedinom okamihu. Ale brať to na ďalšiu úroveň je pod-skriňu LED svetelného pásu, ktorý vám umožní ľahko umiestniť tieto skrine na mieru tesne nad kuchynskej doske v malej kuchyni. Pre tých, krátky na vertikálne priestor, alebo dokonca hľadajú spôsoby, v ktorom oni môžu priniesť lepšie osvetlenie pracovnej plochy na kuchynskej linke, LED strip svetlá ponúkajú pohodlné a cenovo efekt možnosť.

LED pás svetla pod doskou kuchynskej police rozžiari kuchynskej linky a zobrazí nižšie

Štýlový moderné kuchynská linka z Rempp s drevenými boxy a pod kabinet LED pás osvetlenie

Osvetľujú police alebo dosku pod skriňou rovnomernejšie ako zapustená svetla a rozhodne poraziť svietnika a to ako z hľadiska praktickosti a dokonalým osvetlením. A najlepšie na tom všetkom je, že títo geniálny svetla tiež priniesť do kuchyne backsplash nažive, bez kedy v ceste!

Pod skriňa LED pruh svetlá sú populárne trend v contemporarry kuchyniach

Nádherné modernej kuchyne v mramoru a dreva z Decker

Kuchynský ostrovček s otvoreným Shelf a krásne osvetlenie LED

LED osvetlenie pre Kuchynské police

Budúci najpopulárnejšou voľbou, pokiaľ ide o použitie LED pásik svetla v kuchyni sú plávajúce police a otvorené skrine. Plávajúce sklenené police s LED pásik svetla majú určitú neskutočný odvolanie, ktoré je premení okamžitú ohniska. Svetelný pás tiež umožní osvetliť každú jednotlivú plávajúce police, a dokonca aj najmenší z nich je dokonale osvetlený, čo eliminuje akékoľvek vyhliadky škaredé tiene. Či už zobrazujete vymysleného porcelánu alebo len nastolil nádhernú kulisu, LED pruh svetla a otvorenou kuchyňou police je zápas v dizajne útočisko!

LED svetelný pás nápady na otvorené police v kuchyni aj mimo

LED pásik svetla vytvárajú veľké bodové osvetlenie pre zvýraznenie kuchynské police

Ohromujúca modernej kuchyne v bielej a šedej s plávajúcou policami a LED osvetlením pásu

Apple zelenej a LED pásik svetla priniesť jas súčasnej kuchyne

Dokonca aj tie najmenšie kuchýň a najtemnejších kútov môže byť oživená s LED pásik svetla

Prepojenie kuchyne s obývacím priestorom

Uvažovať o spôsoboch, v ktorom sa môže rozšíriť aj do obývacej izby estetiku do kuchyne, bez toho, aby sa skutočne mení príliš veľa? LED pásik osvetlenie je zábavné a elegantný možnosť, ktorá robí presne to, bez toho aby sa snažia príliš tvrdý. Stačí použiť zodpovedajúci svetla na pultoch obývačka, zábava jednotka, jedálenský priestor pozadia, kuchynských skriniek a ostrovných, k vytvoreniu homogénnej schéma osvetlenia. Nejde toľko o použití veľa LED osvetlenie, pretože sa o elegantne zdôrazniť správnej architektonické prvky a zavádza vizuálne spojenie.

LED pásik svetla môžu pôsobiť ako vizuálne jednotiaci prvok medzi kuchyňou a otvoreným obývacou priestoru

Police svieti pomocou LED pásik svetla vytvoriť spoločný dizajnový prvok thoughout živých otvorený plán

Smart pod kabinet LED pás osvetlenie v kuchyni je funkčná voľba

Uteká celá biela modernej kuchyne s priestranným barom

Osvetlenie Inteligentné kuchyne

Neobmedzujte sa zbaviť svetla sám pri nákupe kuchynskej svietidiel. Na rozdiel od obvyklej dávky príveskov, ktoré zaberajú najlepšej pozícii nad kuchynskú linku, zvážte LED zapustené osvetlenie vytvoriť uteká a energeticky úsporné modernú kuchyňu. Všetky LED svietidlá sú zo svojej podstaty viac planét-friendly ako tradičné CFL a sme si istí znížiť späť na svojej domovskej spotreby energie výrazne. Tak prečo sa dočkať, až sa na LED rozbehnutého vlaku?

Skombinovať LED zapustené osvetlenie s pásovými ligjts vytvoriť perfektné kuchynskej linky

Definovať kuchynské police a dosky s pestrými LED strip svetlá

Zvýrazniť najkrajšie architektonické prvky z vašej kuchyne s LED pásik svetla

LED pásik osvetlenie je nielen pohodlné a elegantné pri použití hneď

Accent osvetlenie dosiahne novú úroveň s rozkošnými LED pásik svetla v tomto klasickom kuchyni naplnené drevom

 

You may also like