Skip to main content

Zdobienia z taśmy LED Lights: kuchnie z energooszczędnych Radiance!

Przebudowa starej kuchni lub planowania na nowy jest o stwierdzenia, że idealny balans pomiędzy estetyki, ergonomii i wyłączności. Niezależnie od stylu, tematu i wielkości kuchni, oświetlenie jest niewątpliwie to, co sprawia, że albo łamie jego odwołania. A w sercu każdej nowoczesnej kuchni są podświetlane LED światła taśmy , które łączą wygodę z poświadczeniami energooszczędnych i pulsującym blaskiem. Wszechstronny i niezwykle „trendu”, oświetlenie LED taśmy jest zdecydowanie jednym z must-Wymagania z 2018 r kuchni, a my tutaj, aby pokazać w jaki sposób!

 

Szafki pod światłami LED taśmy służące do oświetlania blatu kuchennego

Oświetlenie LED jest już od jakiegoś czasu, ale na pewno światła taśmy miały te oprawy oświetleniowe energooszczędne na zupełnie nowy poziom. Oświetlając nawet najbardziej niewygodne zakrętów, światła do dostosowania te mogą być łatwo włączone do projektu istniejącej kuchni z niewielkim wysiłku. Od pięknych i inteligentnych półkach szafek do blatów funkcjonalne i efektowne wysp kuchennych, światła taśmy LED mogą być używane zawsze i wszędzie.

Under-gabinetu Oświetlenie LED Strip

Urządzenia pamięci kuchnia to tylko niektóre z pierwszych rzeczy, które osadzają się na podczas planowania nowej kuchni. Naścienne szafki kuchenne z modułowym łatwością może przekształcić swoją kuchnię w jednej chwili. Ale biorąc to do następnego poziomu jest pod-szafy oświetlenie LED taśmy, która pozwala na łatwe umieszczenie tych szaf niestandardowych tuż nad blatem kuchennym w małej kuchni. Dla tych mało przestrzeni pionowej lub nawet szuka sposobów, w których mogą one przynieść lepsze oświetlenie zadania na kuchennym blacie, światła taśmy LED oferują wygodny i ekonomiczny efekt opcję.

Światła LED Strip pod górę półek kuchennych zapalić kuchennym blacie i wyświetlenie poniżej

Stylowa nowoczesna kuchnia z Rempp z szafy i drewniane pod szafki oświetlenia LED taśmy

Oni oświetlają półki lub poniżej blatu szafek bardziej równomiernie niż oprawa i zdecydowanie pokonał Kinkiety zarówno pod względem praktyczności i doskonałego oświetlenia. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że te pomysłowe oświetlenie również przynieść backsplash kuchnia żyje bez kiedykolwiek uzyskiwanie w drodze!

Szafka pod taśmy LED światła są popularnym trendem w contemporarry kuchniach

Exquisite współczesna kuchnia z marmuru i drewna przed Decker

wyspa kuchnia z otwartym shelfe i piękne oświetlenie LED

Oświetlenie LED Półki kuchenne

Następnym najpopularniejszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o użyciu światła taśmy LED w kuchni są przestawne półki i szafki otwarte. Przestawne szklane półki z oświetleniem taśma LED mają pewien surrealistyczny apelację, która przemienia ich do natychmiastowego punktu ogniskowego. Światła paskowe pozwalają także do oświetlania każdej Ruchome półki, a nawet najniższy z nich wszystkich jest doskonale oświetlone, eliminując jakąkolwiek perspektywę brzydkie cienie. Czy wyświetlanie fantazyjne Chin czy tylko kształtowaniu piękne tło, światła LED taśmy i otwarte półki kuchenne to mecz się w projektowaniu raj!

taśma LED oświetlenie pomysły na otwartej półki w kuchni i poza

Światła taśma LED powodują wielkie oświetlenia akcentującego podkreślenia półek kuchennych

Oszałamiająca współczesna kuchnia w kolorze białym i szarym z pływających półki i oświetlenie LED taśmy

Zielone jabłko i światła taśmy LED przynieść jasność do współczesnej kuchni

Nawet najmniejsze kuchniach i najciemniejszych kątach może być ożywione ze światłami taśmy LED

Łączenie kuchni z przestrzeni życiowej

Myśląc o sposób, w jaki można przedłużyć estetykę pomieszczenia dziennego do kuchni bez faktycznie zmienia się zbyt dużo? Oświetlenie LED taśmy jest opcja zabawy i szyk, który robi dokładnie to, nie próbując zbyt trudne. Wystarczy użyć pasujących światła na półkach salonie, jednostkowych rozrywki, jadalnia przestrzeń tło, szafki kuchenne i wyspiarskich, aby stworzyć jednorodny system oświetlenia. To nie jest tak dużo na temat korzystania mnóstwo oświetlenia LED, ponieważ jest o efektownie podkreślając odpowiednie elementy architektoniczne i ustanowienie połączenia wideo.

Światła taśma LED może działać jako elementu jednoczącego wizualnie pomiędzy kuchnią i otwartą częścią dzienną

Półki zapalił się przy użyciu światła taśmy LED stworzyć wspólny element projektu thoughout otwartą życia

Inteligentne pod szafy taśmy LED oświetlenie w kuchni jest wybór funkcjonalnych

Ozdobny cały biały współczesną kuchnię z dużym barem śniadaniowym

Oświetlenie Smart Kitchen

Nie ograniczaj się rozebrać światła samotnie przy zakupie opraw oświetleniowych kuchnia. Oprócz zwykłej dawce wisiorki, które zajmują doskonałą pozycję wyżej kuchennym blacie, należy rozważyć LED oprawa stworzyć ozdobny i energooszczędnych nowoczesną kuchnię. Wszystkie oprawy oświetleniowe LED są z natury bardziej przyjazny niż planeta tradycyjnych świetlówek i na pewno cofać się na zużyciu energii Twojego domu znacząco. Więc na co czekać, aby dostać za modą LED?

Łączenie oprawa LED z ligjts paskowych, aby stworzyć idealne kuchennym blacie

Definiowanie i blaty kuchenne półki z jasnymi światłami LED taśmy

Wyróżnij najbardziej niesamowite cechy architektoniczne kuchni ze światłami taśmy LED

Oświetlenie LED taśmy jest wygodna i elegancka, gdy stosowane prawo

Oświetlenie akcentujące osiągnie nowy poziom z zachwycających diod LED Strip w tym eleganckim kuchni wypełnione drewnem

 

You may also like