Skip to main content

Zeki Koridor Dekor Fikirler – Nasıl Koridor Stil kadar amper

salon geleneksel anlamda bir “oda” değil diye, göz ardı edilmemesi gerektiği anlamına gelmez. Sizin koridor geldiklerinde misafirler ilk gördükleri şey, bu yüzden evinizin geri kalanı için sesi ayarlar. Sen işlevsel ve hoş olurken, tasarım duyarlılığın konuşur bir boşluk oluşturmak istiyorum. Uzun boylu bir sipariş gibi geliyor, ama biraz marifet, sen kişilik bol güzel bir yolu oluşturabilir.

Organize alın

her inç kare kullanın. Bir ön salon dolaba eksikliği ya da credenza için yer yok diye, gördüğünüz ilk yüzeyinde eşyalarını atmak zorunda anlamına gelmez. duvara monte organizasyon ile bir Ayrıntılar Blogu’ndan işaret ve “mümkün olduğunca paketi kadar işlevselliği” atın. bunun gerçekleşmesini tuhaf bir işaret ya da sanat irade cazibesi herkes sevdiği parça.

Bir Galeri Duvar oluştur

Bazı boş koridoru görebilirsiniz, ancak biz bir galeri sadece gerçekleşmesini bekleyen görüyoruz. aile portreleri, fotoğraf Asma ve kapağı alma yolu kişisel bir dokunuş vermek için basit bir çözümdür. Biz Evde Stil gelen bu uzun koridor gördüğümüz gibi, tek bir renkte koordine kareleri seçme, tutarlı bir görünüm yaratır.

Çizgili Duvar Kağıdı ile Bold git

anında canlandırmak için bir tedbirli yol mu arıyorsunuz? Güverte çizgili da salonlar. Siyah ve beyaz klasik. Ya ilave bir pop eğlenceli renk kombinasyonu ile oynarlar. ev sahipleri ve kararsız türleri için? Çıkarılabilir duvar kağıdı var! (Bilmen gereken PS İşte 10 kabuğu ve sopa markalar).

Bir resim Ledge ekle

Çıplak duvarlar pizzaz için yalvarıyorlar. Bir resim çıkıntı mükemmel! Sadece fotoğraf ötesinde, biblolar ve anlamlı momentos görüntüleyebilir. Daha fazla istemek? çerçeveli baskılar etkisini geliştirin.

Modern Yönü Take It

Modern estetiğin Fan? Tamamlayıcı nötr renkleri, ince döşeme, geometrik desenler ve seçilmiş vurgu parçaları serin, çağdaş akışı üretir. şeyler saklamak için bir yer gerekiyor? Bir depolama bankın Swap.

Accoutrements Özlü olun

bu Paris esintili koridorda “bonjour” deyin. Beyaz duvarlar ve hafif ahşap zeminler temiz bir liste. Bir damalı koşucu, çiçeklenme dolu vazo ve çerçeveli sanat eserleri ile Fransız cazibesi aşılayın. Très şık!

Mirrors ile Space Expand

Yuvarlak ayna ve dar konsol bir apartman sakini en iyi arkadaşıdır. Fakat bizim sözümüze yok. Nicole Watts tarafından tasarlanan bu bekâr, davetkar entryway yadsınamaz kanıtıdır.

Botanik Duvar Kaplamaları ile Things Up canlandırın

ev sahibi bunları düzgün atama için çabalarken Garip düzenleri genellikle kargaşa içine düşerler. Meydan okuma kabul edildi! cesur bir botanik duvar kaplamaları ile sıkıcı salonu giydirin. Düşünün: Verdant üzüm, hurma ağaçları, muz yaprakları ve flört florals.

Bir Alan Kilim Lay Down

Uzun, dar koridor? bir bölgesel halı yatırın, ya da daha doğru bir kanal tanımlamak ve sıcaklık ekleyin. Senin boşluğunu dünyevi boya sıçrama verin sonra sanat ve kolye ışıkları içinde katman. Son olarak, birkaç bitkilerle sonraki seviyeye götürün.

Asın Ahşap Kancalar

Fonksiyon formunu karşılar  ve  Over The Okyanusu ile bu giriş moda. Tuck dolaba mont ve dairesel ahşap kancalar üzerine totes ve şapka gibi öğeleri asın. Bu güzellikleri Muuto gelmektedir. Ayrıca CB2 ve Etsy şık setleri skor olabilir.

You may also like