Skip to main content

Ziepakmens Countertops INSPIRE Jūsu virtuves dizains

 14 ziepakmens Countertops INSPIRE Jūsu virtuves dizains

Ja jūs meklējat zemas uzturēšanas darba virsmas, kas ir 100 procenti heatproof Jūsu virtuvē apsvērt ziepakmens countertop.

Kas padara ziepakmens zemas uzturēšanas materiāls? Atšķirībā no citu veidu akmens virsmām, piemēram, granīta vai marmora, ziepakmens nav nepieciešams sealer, jo tas ir Neporains, kas padara to traipu izturīgs, nemaz nerunājot dabiski mikrobu. Vai jums patīk virsmu, kas attīsta jauki patina ar vecumu? Tad ziepakmens nebūs pievilt. Laika gaitā tās kokogles pelēks virsma oksidējas padarot to tumšāku. Kaut ziepakmens nav mikroshēma vai kreka viegli, tas var attīstīt smalks iespiedumi un skrambas hardworking virtuvēs, ko var buffed prom vai pa kreisi, lai veicinātu savu dabisko skaistumu.

Lai palīdzētu jums noteikt, vai akmens materiāls ir piemērots tieši jūsu virtuvē, apskatiet šos ziepakmens countertop idejas.

Apvienot Marmors un ziepjakmens Countertops

Apvienot Marmors un ziepjakmens Countertops

Ja nevarat izlemt starp marmora vai ziepakmens countertops, šī virtuve piedāvā gudru risinājumu. Brooke Wagner Dizains no Corona Del Mar, Kalifornija apvieno abus akmens veidus šajā mūsdienu gatavošanas telpu. Ziepakmens counter ap plīts ir paredzēta pārtikas PREP kamēr marmora countertop galvenokārt izmanto gaismas virtuves uzdevumus, piemēram, mazgājot dārzeņus vai kalpo maltītes.

Dramatiski ziepakmens Countertops

Dramatiski ziepakmens Countertops

Kaut arī daudzi ziepakmens countertops uznes uz Pinterest par Instagram, šķiet, ir viens vienkrāsainu, materiāls var atrast arī ar vēnām vai streikojošajiem svītras zaļa, melna, dzeltena, zila, brūna, vai balts kā parādīts šajā virtuvē ar Ben Herzog arhitekts, no Brooklyn, New York.

Pat priekšauts priekšā izlietne ar drainboard ir izturīgs ziepjakmens. Pievienojot uz cepšanas telpu, vintage-iedvesmoja šarmu, ir skapji krāsotas retro toni piparmētru zaļš.

Farmhouse Virtuves Ar ziepakmens Countertops

Farmhouse Virtuves Ar ziepakmens Countertops

Ziepakmens countertops aizdot kontrastu šim izteiksmīgu balto virtuvi kādā Indiana lauku restaurētā ar Leo modeļi, interjera dizaina firma atrodas Čikāgā, Ilinoisas štatā. Veicinot cepšanas telpu ir Americana sajūtas ir vintage-iedvesmoja ķermeņi tostarp griestu apgaismojumu.

Oak Skapji Pārī ar ziepakmens Countertops

 Oak Skapji Pārī ar ziepakmens Countertops

Tradicionālā virtuve saķīlēt pilna ar ozolkoka skapjiem, ziepakmens countertops pievienot zemniecisks touch, kas jūtas daudz attīstītāka nekā classic. Whitten Arhitekti no Portland, Maine, paņēmu akmens virsmu koordinēt ar nerūsējošā tērauda ierīcēm.

Ziepjakmens Galda greznā Kitchen

 Ziepjakmens Galda greznā Kitchen

Dzīslains ziepakmens countertop ir krāšņs kontrapunkts šajā krāšņi, tradicionālo virtuvi ar interjera dizainera Meg Lonergan balstīta Hjūstonā, Teksasā. Pievienojot uz cepšanas telpu greznajā sajūtas ir zelta kabineta pogām un tirkīza diapazonā.

Virtuves sala ar ziepjakmens Countertop

 Virtuves sala ar ziepjakmens Countertop

Ja jums ir nepieciešams, lai izveidotu papildu darba virsma savā virtuvē apsveriet virtuves sala ar ziepakmens countertop. Lūk, Alice Lane Interjera dizains no Salt Lake City, Utah dara tikai to, ka ar brīvi stāvošu variantu, kas dubultspēlē kā ēdamgaldu.

Alvas Grey ziepjakmens Galda

 Alvas Grey ziepjakmens Galda

Jūs atradīsiet ziepjakmens plātnes ar plašu pelēkos toņos, piemēram, šo atdzist alvas piemērā atrast mājās Frank Shirley Arhitektu balstīta Cambridge, Massachusetts. Virpuļus tumši pelēka un balta pievienot masveida devu vizuālo interesē akmens virsmas.

Black and White Virtuves pārpilns ar lauku stilā

 Black and White Virtuves pārpilns ar lauku stilā

Fani mūsdienu lauku māju stilā būs mīlēt šo melnbalto virtuve ar WHITTEN Arhitektu atrodas Portland, Maine. Par countertops gar sienām ir izturīgas ziepjakmens, kas, kā mēs jau izskaidrots piecelties pret karstumu un traipi padarot to par ideālu darba virsma aizņemts virtuves telpām. Par pop kontrastu, virtuves sala piedāvā iekrāso koka cilindrs.

Bright Yellow Virtuves Ar ziepakmens un Butcher Block Countertops

 Bright Yellow Virtuves Ar ziepakmens un Butcher Block Countertops

Gandrīz melnās ziepakmens countertops ar atbilstošiem backsplashes pievienot pārsteidzošu kontrastu uz šo sunshiny virtuvi ar Heide Hendricks Interior Design, kas atrodas East Hartford, Connecticut. Pievienojot vēl praktisko funkciju, lai šo spilgti dzeltens gatavošanas telpa ir virtuve sala papildināta off ar kļavu miesnieks bloka virsmas.

Kokogles Gray un Blue ziepjakmens Galda aizdod Rustic Charm

 Kokogles Gray un Blue ziepjakmens Galda aizdod Rustic Charm

Ziepakmens countertop var smidzināt daži zemniecisks raksturs mūsdienu gatavošanas telpu. Te ir viens no mūsu iecienītākajiem piemēriem rada JAS Design-Build, interjera dizaina firma atrodas Sietlā, Vašingtonā. Skaists kokogles pelēks un zils ziepakmens counter aizdod vecs timey lauku stilā ar šo mūsdienu lauku māju virtuves.

Tas Blogger Loves ziepjakmens Countertops

Par objektīvu atzinumu par ziepakmens countertops, mēs vērsāmies pie Joan, labiekārtošanas Blogger aiz vietne par nama Mīlestības. Viņa mīl akmens, kas viņai uzstādīta savu gatavošanas telpu. Viņa piebilst, kamēr tas ir zemas uzturēšanas materiāls joprojām prasa mazliet konkursa mīlošs aprūpi, lai saglabātu meklējat savu labāko. Piemēram, viņas countertop ir vairāki mazi robu ap malām trauku un izlietne izraisa banging objektus. Viņa saka, ka, lai novērstu tās jūsu mājās būt nedaudz uzmanīgiem, kad ir pienācis laiks, lai nomazgātu katlus un pannas.

Kā Fake izskatu ziepakmens

 Kā Fake izskatu ziepakmens

Ja reāls ziepakmens countertop ir ārpus jūsu cenu diapazonā, jūs joprojām varat saņemt izskatu ar Formika laminātu. Lūk, Colleen, dekora blogger aiz Lemon Thistle gāja modeli sauc ziepjakmens Sequoia. Viņa saka, ka viņas jaunās lamināta skaitītāji izskatīties tikpat skaista kā reālā lieta. Colleen piedāvā šo padomu: Labākais veids izlietne apvienot ar laminātu ir drop-in, kā parādīts attēlā. Atšķirībā no Undermount izlietne, tas aizsargā investīcijas veicāt lamināts ar stūriem, kas piedāvā aizsardzību no ūdens.

Apvienot Cool ziepjakmens Countertops Ar siltu koka akcentiem

 Apvienot Cool ziepjakmens Countertops Ar siltu koka akcentiem

Šajā mājīgajā virtuvē ar Rauser Design atrodas Ostinā, Teksasā, ziepakmens skaitītāji ir apvienoti ar miesnieks bloka kapāšanas stacijas. Mēs mīlam to, kā tas gatavošanas telpa apvieno iezīmes atdzist krāsas, piemēram, countertops un zilo skapji ar siltām koka akcentiem, ieskaitot virtuves galda un cietkoksnes grīdām.

Midcentury Iedvesmojoties virtuve ar ziepjakmens Countertop

 Midcentury Iedvesmojoties virtuve ar ziepjakmens Countertop

Midcentury moderna māja restaurēta Annie Hall Interiors no Cambridge, Massachusetts iegūst pēriens jaunu cepšanas telpu, kas ir saskaņota ar mājas vēsturiskajā stilā. Tirkīza Skapju un silts koka sienas ir klasisks midcentury Combo. Bumeranga stila virtuves sala ar ziepakmens countertop ir nod ar tradicionālo nieru formas kafijas galdiņš, kas ir ikona midcentury interjeru.

You may also like