Skip to main content

10 Krásne spôsobov, ako organizovať svoje domáce kanceláriu

Sme všetci oboznámení s výrazom “Tidy kancelárii, úhľadné mysle”, a to v skutočnosti má tendenciu byť pravdivý. Ako ste sa rozhodol riešiť projekty, termíny a položky na svoj to-do zoznamu doma vo svojej kancelárii, čisté, vyleštené pracovného priestoru môže len zvýšiť vašu produktivitu. Ako sa zbaviť neporiadku môže zmierniť úzkostné pocity, taky, takže sa môžete sústrediť na svoju prácu namiesto čistenia.

Aby sa zabránilo neporiadok z budovania a udržať všetko na svojom mieste, môže pomôcť, že niektoré organizačné systémy ešte predtým, než si sadnúť na vašom pracovnom stole. Či už je to kartotéka, košíky alebo neuveriteľne skvelý spôsob, ako usporiadať, že ste nikdy nenapadlo, budú tieto myšlienky inšpirovať vás usporiadať svoje domáce kancelárie raz a navždy. Bude sa budete cítiť oveľa pokojnejšie a pripravení riešiť akýkoľvek projekt, ktorý príde do cesty.

Zásobili doplnky stola

Keď vyrazil usporiadať svoje kancelárie, je tu jedno miesto, kde by ste mali začať, váš stôl. Je to miesto, ktoré je na dohľad, ako budete pracovať, a budete sa cítiť oveľa lepšie, keď to hľadá organizovaný. Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, je zakúpiť rôzne doplnky stola, ktoré sú nielen vizuálne potešujúce, ale tiež slúžiť praktický účel. V tejto kancelárii patriaci do Kristin fantázie vecí, stôl je vybavený pohár pre písacie potreby, nabíjacej stanice a krabicu s lístkami s poznámkami.

Prineste vo veľkom množstve políc

Police sú rýchle a jednoduché, aby do svojej kancelárie, ktoré poskytujú toľko potrebné body skrýša veci, ak nemáte skriňu alebo zásuvkami. V  tejto kancelárii  , ktorého bolo dizajnér Joanna Whittaker z  Whittaker Interiors , biele police vyzerajú elegantné a ponúkajú miesta pre ukladanie časopisov, kníh a dokonca aj izbová rastlina alebo dva .

Plánovať vopred

Iste, my všetci pravdepodobne kalendára na našich počítačoch kompletný s pop-up pripomenutie, ale je tu niečo, čo treba povedať tiež sledovať svoj plán na skutočných, živých kalendárov, ktoré visí vo vašej kancelárii. Vo svojej kancelárii, Melissa George z  leštenej Habitat  vyvinula  trojmesačné kalendárny systém suchého mazania  , ktorý je rovnako dekoratívny a praktický. To sedí vedľa policu, ktorá drží veľa úrad musí mať, rovnako.

Usporiadať položky v kójí

Jessi Russell  je senior stylista pre Stella & Dot, takže sa prirodzene potrebuje dostatok priestoru pre ukladanie svoje zásoby a ďalšie náležitosti vo svojej domácej kancelárii. Tým, že v  klasickej police predstavovať rad kójí , dokáže usporiadať a zobraziť svoj tovar  a  to štýlovo. Ak máte dostatok miesta vo vašej kancelárii, opt pre police s kójí skutočne dosiahnuť svoje ciele organizácie.

Zahŕňajú veľa priehradok

Elsie z  Krásne Mess  je profík, pokiaľ ide o vytvorenie  domácej kancelárie  , ktorý je nielen on-trend, ale je tiež bezchybne organizovanej. Tu sa jej nite a remeselné zásoby slúži ako farebnú výzdobou, keď sú zobrazené von v otvorený, zatiaľ čo jej ďalšie kancelárske náležitosti možno úhľadne zastrčený v tonách bielych zásobníkov. S koša môžete priniesť túto rovnakú úroveň organizácie do svojho úradu, a bonusové body, ak si tiež označiť koša.

súbor preč

Aj keď to môže cítiť trochu zo starej školy, súbor pre váš stôl je ne-jasné spôsob, ako skryť všetky tie papiere, ktoré sú doznievajúcej okolo vášho pracovného priestoru. V tomto  elegantnom minimalistickým kancelárii  patriaci do Teri z  The Lovely zásobníka , biely stôl súboru zodpovedá dokonale s bielym stolom a geometrické kresbe a slúži ako úkryt pre všetky tie papiere.

Mix Dekor a organizácie

Áno, môžete úplne zhromaždiť organizáciu a výzdobu. Neexistuje nič, čo hovorí, že nie je možné, aby organizácia vyzerať pekne, ktorý je osvedčený v  kancelárii Dianin  z  204 parku . Na polici v rohu, jej knihy sú nasvietená po boku dekoratívnych predmetov, ako sú vázy a drahých kameňov , hrať pekne so zvyškom výzdoby v ženskej kancelárii.

Poskytujú miesta pre časopisy a inšpirácie

Vaše časopisy, knihy, výstrižky a náhodné kúsky papiera môžu všetci prídu spoločne pôsobiť ako inšpirácia vo vašej kancelárii, a môžete si dať im kladie žiť rovnako. Dizajnérka  Vanessa Francis  zriadiť svoju  domácu kanceláriu  byť praktické a inšpirujúce, s jeho vstavaný regálov pre knihy a časopisy a inšpirácie doske, ktorá je umiestnená priamo za ňou počítača, pripravený, aby ju inšpirovať bez ohľadu na to, čo ona pracuje na. Plus, že svietidlo je docela úžasné.

nainštalovať skrine

Ak máte priestrannú kanceláriu a rozpočet pre prácu s, zvážiť podanie v banke skriniek výrazne zlepšiť vašu organizáciu. V tomto  hip kancelárii  patriaci do Nikki Mihalik z  Akula Kreative  a navrhol Caroline Cressey z  Rookery designu , biele skrine držať predmety von z výslnia, zatiaľ čo ostatné kancelárske náležitosti sú zobrazené v očiach Hore v jasných košov.

Vytvorenie Command Center

Príkaz centrum v blízkosti vašej predsieni alebo vo vašej kuchyni je neuveriteľne pohodlné a môžete priniesť ten rovnaký komfort do vašej kancelárie rovnako. Vytvoriť “bojovú stanicu”, ktorá obsahuje tlačiareň, corkboard, súbory a kalendár, a to považujem za svoj základ operácií vo vašej kancelárii. Pavan z  vnútra milostný vzťah  vytvorený práve taký priestor vo svojom vlastnom  home office , a robil to vyzerať elegantná a krásna, taky.

 

You may also like