Skip to main content

Najlepšie tipy pre zdobenie domáce kancelárie

Takže máte v domácej kancelárii. Blahoželáme! Veľa ľudí, ktorí túžia po vyhradenom priestore v ich domovoch, kde sa môžu zamerať a vyrovnať sa so-DOS. Ako už bolo povedané, myšlienka na domáce kancelárie a realita má jeden môže byť veľmi odlišné. Mať kanceláriu v dome znamená príjemnú prácu do svätyne vášho obývacieho priestoru. Ako si udržať svoje kancelárie zen? Ak chcete vytvoriť miesto, kde budete skutočne vychutnať prácu, ktorá integruje pohodlne do zvyšku vášho domu či bytu (a život), budete musieť premýšľať o svojich rôznych možností pre zdobenie domáce kancelárie.

Nesmiete myslieť, že vytvára estetický ste si vo svojom úrade musí byť najvyššou prioritou medzi pracovným a súkromným životom. Ale zdobenie domáce kancelárie v ceste, ktorú milujete, je vlastne celkom silný. Keď sa teraz miesto, chcete, aby ju udržali poriadok, a to môže tiež pomôcť si môžete vychutnať svoju prácu. Fuška čísla do kancelárie – aj keď je to, kde žijete – je to oveľa jednoduchšie, keď sa dostanete ísť do priestoru, ktorý je príjemné pre vás.

S tým na mysli, je to stojí za to dávať nejakú prácu na zdobenie domáce kancelárie. Ak chcete pomôcť získať ste začali, sme zaokrúhľuje niektoré z najlepších tipov nižšie.

Udržte si poriadok

Nie je žiadnym tajomstvom. Domáce kancelárie môžu dostať chaotický – rýchlo. Ak chcete zachovať hromady na uzde, je to lákavé, aby zásobili organizačných priehradiek, zásuviek a pod Existuje asi milión skvelých možností na trhu, ktoré vám pomôžu udržať svoju domácu kanceláriu v najlepšej forme. Jediný problém je, že je to všetko až príliš jednoduché priniesť veľa z nich domáci bez toho by v skutočnosti ich vykonávanie.

Než začnete zásobiť zásuviek organizátorov a kartoték, dať nejaká myšlienka na to, ako ste vlastne  organizovať. Čo funguje dobre pre vás vo zvyšku svojho domu? Ak ste už vo zvyku skenovanie svoje príjmy a udržať veci digitálne, prečo si kúpiť kartotéku pre domácu kanceláriu? Ak máte jeden obľúbený pero vždy použiť, prečo si kúpiť pero pohár? Nenechajte sa nasáva do sídla organizácie humbuk. Budete mať možnosť vytvoriť si vlastný pracovný priestor. To spôsobom, ktorý bude pracovať pre vás dlhodobo. Pamätať, zdobenie domáce kancelárie takým spôsobom, že sa necíti príliš sterilná, je oveľa jednoduchšie, keď ste vyvarovať hromadí stohy zásobníkov, zložiek a usporiadateľov.

Pozdvihnúť svoje myslenie

Aj ten najmenší domácu kanceláriu môže byť plne zásobené s veľkou dekorom a organizačných riešení. Trik je vymyslieť. Maximalizovať svoje vertikálne zábery námestia visí máte radi umenie, a dodáva plávajúce police alebo inštaláciou skrine do steny. Výška múru je výhodou pri zdobení domáce kancelárie. Nebojte sa dostať hravý s tým, čo zavesiť. Otvorené skrine môžu byť rovnaké časti praktické a zábavné. Naplniť je užitočné koša vedľa farebných kníh alebo zmysluplné tchotchkes. Nikdy nezabudnite, že vaša domáca kancelária je práve to –  vy . Môžete využiť celú výšku steny ako plátna na čokoľvek vás bude inšpirovať a riadiť vašu produktivitu.

Cut kábel neporiadok

V našom digitálnom veku, jeden z absolútnych najhorších vecí, o kanceláriách so všetkými tech neporiadok, ktorý sa hromadí. Pravdepodobne budete potrebovať počítač a tlačiareň, ale to neznamená, že budete musieť pozerať sa na ich spleti káblov po celý deň. Trvať niekoľko krokov, aby sa vaše domáce kanceláriu bez kábla neporiadku. Vyrezať otvor v zadnej časti atraktívnej krabičke. Váš router a ďalšie nevyhnutné tech môžu žiť tam s kordy kŕmených zadom. Uchytenie napájacieho kábla pod alebo na zadnej strane vášho pracovného stola. Použite káblové zväzky a príkazov háky hádke všetky káble, ktoré sa dostanú zapojený do tohto predlžovacieho kábla a kŕmiť pozdĺž zadnej časti nábytku, kde sú mimo dohľadu. Budete sa diviť nad tým, ako jednoduchým odstránením tŕňom v oku laniek bude vaša kancelária pocit čisté a jasné.

Buď svetlo

Kancelárie sú notoricky známe pre ich ostrom osvetlení – konkrétne žiarivky. Prečo úrady často volia sterilné studené osvetlenie, ktoré vám dáva pocit, že ste pod mikroskopom? Pretože vedia, že jeden základný princíp práce: Dostatočné osvetlenie uľahčuje prácu. Už sme namáhať naše oči hľadia na obrazovkách po väčšinu dňa. Nerobia to horšie, tým, že obmedzí osvetlenie doma vo svojej kancelárii. Používať prirodzené svetlo, rovnako ako je to možné, ale uistite sa, že máte doplniť, kde sa nedosahuje. Dobre osvetlená kancelária je šťastný, produktívny jeden.

Urobte si pohodlie

Vaša kancelária je rozšírenie vášho domu či bytu. Malo by to vyzerať a cítiť sa ako jedna. Ozdobte s rovnakými témami ste používali vo svojom dome a zahrnúť položky, ktoré máte radi. Nič nie je tabu. Ak ste závod milenec, deka svoju domácu kanceláriu v zelenej farbe. Ak hygge je vaše vibrácie, pridajte plyšový koberec a útulné hodiť k vašej kancelárskej stoličke. Neobmedzujte sa len preto, že sa jedná o pracovný priestor. Budete mať viac produktívne v miestnosti, ktorá vám prináša radosť, tak prečo nie dať nejaké zvýšenej opatrnosti na vytvorenie úradu, ktorý sa cíti ako doma?

Začať zdobenie domáce kancelárie

Chcete vedieť, najlepší spôsob, ako vyzdobiť svoje kancelárie? Spustením. Je to naozaj tak jednoduché. Budete intuitívne vedieť náležitosti: stôl, stoličky, lampy. Odtiaľ, teraz proces hľadania kúsky, ktoré máte radi, ktoré inšpirujú svoje najlepšie práce. Zdobenie domácu kanceláriu môže nejakú dobu trvať. Ale máte celý svoj život práci, tak to stojí za tú námahu!

Aké sú niektoré spôsoby, ako ste s integrovanými svoje kancelárie do svojho domova? Máte nejaké ďalšie šikovné triky, ktoré chcete zdieľať?

You may also like