Skip to main content

Moderný a elegantný nápady pre domácu kanceláriu

Každý má inú sadu potrieb pre ich pracovnú plochu, takže veľa dizajnové nápady nie sú v žiadnom prípade one-size-fits-all. Avšak to neznamená, že vytvára ideálne kancelárskych priestorov je nemožné, ani zďaleka nie.

Takže, ak máte pocit, zahltení myšlienkou vytvoriť priestor, ktorý vám umožní pracovať z domova, nemusíte hľadať ďalej. My sme zostavili zoznam návrhov, ktoré vám pomôžu vytvoriť domácu kanceláriu, ktorá je rovnako funkčné ako príjemné.

1. Vytvorte zaostrovacích polí

Ako ste si predstaviť dizajn pre svoje kancelárii, uistite sa, že vziať do úvahy všetky činnosti, budete dokončiť v priestore. Viac než pravdepodobné, budete musieť začleniť stôl na použitie, zatiaľ čo riešenia papierovanie. Ale dokončiť celý rad úloh, samostatných zaostrovacích polí môžu byť užitočné.

Vedľa svoje hlavné pracovnú plochu, premýšľať o tom, obsahuje ďalšie posedenie pre organizovanie diskusií alebo rokovaní s klientmi. Prípadne, ak existuje viac členov rodiny, ktorí potrebujú na zdieľanie priestoru, udržiavať poriadok tým, že každého človeka individuálne miesto na prácu od.

2. Začleniť dostatok úložného

Udržať kancelária organizovaný môže byť boj o veľa. Zvlášť, ak ste niekoho, kto má tendenciu byť pochovaný pod neovládateľný stolom, takže je veľmi dôležité začleniť dostatok úložných riešení do svojho návrhu.

Ak máte priestor, skrine alebo vstavby sú ideálne pre ukladanie väčších predmetov. Otvorené regály je jednoduchý spôsob, ako mix funkčné položky a dekor prvky rovnako.

3. Vyberte Na Neutrálny

Jedným zo základných poznatkov z teórie farby je, že farby, ktoré boli vybrané na dekoráciu priestoru môže mať silný vplyv na našu náladu. Modrá, napríklad, je často interpretovaný ako upokojujúci, zatiaľ čo žltý bolo preukázané, že vyvoláva úzkosť.

Vzhľadom k tomu, kancelárskych priestorov je miesto, ktoré chcete, aby bolo možné sa sústrediť, môže byť užitočné nastaviť veľké údery farieb  a emocionálne reakcie, ktoré prinášajú – stranou. Namiesto toho sa zameriavajú na výber do značnej miery neutrálny farebnú paletu, ktorá vám umožní dať väčšinu svojej pozornosti na úlohe.

4. Accent osobnými vecami

Rovnako ako je dôležité, aby bolo možné zamerať sa v rámci svojej kancelárie, je tiež dôležité vytvoriť priestor, v ktorom budete radi tráviť čas. Nezabudnite začleniť niekoľko výzdobu prvky a kusy múru umenie, ktoré zdôrazní vaše osobné vkus.

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako to dosiahnuť (a zároveň vytvoriť súdržnú konštrukciu) je, aby vaše osobné veci diktovať svoje farby zvýraznenia. Robiť to najlepšie, aby zodpovedali odvážne odtiene v týchto osobných vecí a začleniť ich šetrne v celej miestnosti.

5. Vezmite v prírode

Výskum ukazuje, že prítomnosť prirodzeného svetla v odborných priestoroch má ohromne pozitívny vplyv na produktivitu zamestnancov a morálky. To má zmysel iba, že tieto koncepty by sa ľahko preložiť do domáceho kancelárskeho prostredia, rovnako tak nájsť spôsob, ako začleniť vonku.

Kedykoľvek je to možné, aby okná neoddeliteľnú súčasť svojho návrhu. Premýšľajte o tom, zosúladiť svoj pracovný stôl pod parapet a výberom neintruzívní žalúzie. Navyše, neváhajte, aby zahŕňala ďalšie prírodné prvky do svojho návrhu. Čerstvým zeleň dodá farbu do priestoru a zvýšiť vašu náladu.

You may also like