Skip to main content

Súčasní Iskriaci Home Office Ideas

Súčasní Iskriaci Home Office Ideas

Či už pracujete z domu každý deň alebo bežne nájsť prácu po vás z kancelárie domov, vaša domáca kancelária môže ľahko stať jedným z izieb v dome, ktorý strávite väčšinu času v. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité, aby návrh miestnosti byť pútavý a energizujúci. Týmto spôsobom, bez ohľadu na to, ako sa cítite o prácu, ktorú musíte urobiť, keď ste tam, konštrukcia priestoru pomáha zdvihnúť náladu a poháňať vás k úspechu. K dispozícii je ľubovoľný počet spôsobov, ako vytvoriť priestor, ktorý inšpiruje svoju kreativitu a pohon. Farby , vzory a umenia sú všetky dobré miestom pre začiatok. Alebo ak je to, čo potrebujete, je pokojný priestor zhromaždiť svoje myšlienky a zameranie, váš priestor vám môže pomôcť k tomu, že príliš. Upokojujúce, neutrálne paleta farieba minimalistické zariadenie zvýši vaše zen a optimalizovať workflow. Bez ohľadu na váš štýl práce, je tu miestnosť, ktorá vám pomôže, aby čo najlepšie. A uistite sa, že si to, tu sú niektoré báječné inšpiratívne nápady pre zdobenie domáce kancelárie.

Domáca kancelária zvyčajne nie je najväčšia miestnosť v dome. Ale to neznamená, že nemôžete cítiť, ako by ste mať všetky miestnosti, ktoré potrebujete k natiahnuť. Ak jeden stena je všetko, čo má pre vašu kanceláriu, dajte si miesto na pracovnom stole, ktorý sa klenie nad celú stenu. Týmto spôsobom budete nikdy pocit, ako keby ste obmedzený len na oblasť okolo kresla.

úrad Nook

Nemáte mať k dispozícii dostatok priestoru, aby vaša domáca kancelária celú miestnosť k sebe, budete musieť nájsť spôsob, ako ju začleniť do interiéru z inej miestnosti. Jeden spôsob, ako to urobiť, a pritom dávať kancelárskych priestorov svoje vlastné priestor a osobnosť, je vymedziť priestor s farbou. V tejto miestnosti, celá kancelária je natretá na čierno, zatiaľ čo zvyšok miestnosti je svetlo šedá. To pomáha kanceláriu byť samostatná a pritom poskytuje scény-kradnúť dizajnový prvok do väčšej miestnosti.

Štýlový Storage pre prácu z domova

Snaha o ďalšie skladovanie doma nikdy nie je obmedzená len v kancelárii. Ale to je jedno z miest, kde sa sama otázka darčeky najvážnejšie. Dobrou správou je, že je nielen skladovanie k dispozícii pre svojich kancelárii, ale s trochou kreativity si môžete urobiť ju do funkcie pútavým, ktorý bude držať svoje súbory, pričom so svojou kanceláriu v pohode a štýlový vzhľad.

V tomto priemyselnom vyzerajúceho priestoru, home office dostal cool, moderné atmosféru s geometricky určený regálového usporiadania. Police sú perfektné kontrast k vintage stolom a v polovici storočia kresla. Mix materiálov a ér pomáha pridať do kúzlo malé kancelárie.

Pútavým Feature múr

Nikdy nepodceňujte silu vzorov. Správne vzory, aplikovanej dobre, môže priniesť život do takmer akéhokoľvek priestoru bez ohľadu na to, aký tvar a veľkosť. Takže ak vaša domáca kancelária je trochu na malé strane, ale nechcete sa cítiť ako váš domov má vlastný vstavanú skrini, jazzové veci trochu so silnou dávkou vzoru.

Tu je krátky hraný stena športové tapetu v čiernej a bielej diagonálnymi pruhy je všetko, čo má za to drobné domáce pracovný priestor pre prechod na ďalšiu úroveň. Aj tak tento priestor múdro vyhýba z priameho funkcie stena samostatne. Namiesto toho, menšie POPs vzoru sú votkané do priestoru v danej problematike a úložných boxov. Dodatočné vzorované poznámky pomáhajú udržať záujem bude zároveň dáva kontext k stene.

Office pre celý tím

Domáce kancelárie sú často zdieľané medzery, tak prečo nie vytvoriť priestor pre každého? Dokonca majú iba jedinú stenou s ním pracovať, tento priestor ponúka priestor pre dva kompletné pracovné stanice s očarujúce drevo obilia vzorom stoličkami. Teplé farby stoličiek stojí od zvyšku kancelárie – vykonanej prevažne v odtieňoch šedej – priniesť trochu energie do tohto pokojného pracovného priestoru.

štýlový Symmetry

Tento priestor má za to, zdieľané kancelárske priestory koncepciu ešte o krok ďalej s pracovným kútom navrhnutý s krásnym pocitom symetria. Identické stolička s ich Rose zlaté nohy sú nádherne farebné východiskom do dvojitých pracovných staníc. Kovanie skladovanie, osvetlenie, knihy a dokonca aj umenie do vstavanej konzoly, tento 1-múr kancelárske priestory je svedectvom o sile účinným a efektívnym dizajnom.

Galéria Work-In Art doma

Jedna z najkrajších vecí, o domáce kancelárie je to, že v skutočnosti môže byť čokoľvek chcete, aby bol. A ak máte radi umenie, potom nie je nič, čo vám bráni otáčaniu zo svojej kancelárie do svoje vlastné osobné galérie. Tento priestor je krásny príklad použitia steny otočiť kanceláriu do priestoru inšpirovať kreativitu a povzbudiť myseľ. Pri zachovaní veľmi pokojné a mediative pocit, tento priestor kombinuje niekoľko farebných diela do galérie steny , ktorá pokrýva dve steny. To môže byť tiež skvelé riešenie, ak máte rad umeleckých diel, ktoré ste neboli schopní sa do práce na výzdobe svojich ostatných miestností.

Jasný Pop of Color

Farba je jedným z najviac priamych cestách do nárazu svoju vnútorné prostredie, v cestách, ktoré sú istí, že vás vplyv na oplátku. Kľúčom k úspechu je nájsť správnu rovnováhu medzi farbami, ktoré máte radi, aby sa vytvoril priestor, ktorý potrebujete. Vaša domáca kancelária možno nemusí byť naplnená rovnakými žiarivými farbami ako vaše bývanie alebo rodinné izby, ale môže ešte stále ťažiť z jediného okamihu farby, ktorá bude nastavená na celú plochu off.

Tento priestor je štúdium v home office designu v neutrálnej farebnej palety. Chladné steny a podlahy sú doplnené o teplé tóny dreva na stôl, regály a stoličkami. Čo prináša to všetko dohromady, ale je jasné pop žlté , ktorá pochádza zo skrine. Bez toho premáhať zvyšok priestoru, len na okamih tohto úsmev vyvolávajúci odtieň je dosť povzbudiť celú miestnosť, transformovať inak obyčajný domácu kanceláriu.

Ísť Big s farbami

Na druhú stranu, vždy môžete ísť veľký s farbou, ktoré pokrývajú funkcie stenu, alebo dokonca celú miestnosť vo vašom obľúbenom odtieni. Tento nádherný, chladný odtieň modrej je takmer všetko, izba, že to je potrebné. S ním architektúra stena sa stáva vzorom, a stenu ako celok poskytuje plátno pre umelecké naozaj pop.

Trocha farby Všade

Ďalší spôsob, ako ísť o podanie farieb na vašej domácej kancelárie je šíriť okolo. Namiesto spoliehania sa iba na jednom kuse alebo jeden odtieň, skúste prináša farby zo všetkých kútov, vrstvenie malé praskanie vytvoriť veľký vizuálny dopad. Tento priestor dostane balansovanie tak akurát, s farbami šíri po celej miestnosti pre eklektický a zaujímavý priestor k práci.

Light-Filled Office

Jeden z najkrajších a najzdravších vecí, ktoré môžete urobiť pre seba v domácej kancelárii je dať si priestor s dostatkom denného svetla. Aj v prípade, že nemáte príležitosť na dĺžke steny okien na všetkých stranách, bude vaša kancelárskych priestorov a vaša nálada len ťažiť z prílivu slnečného svetla. Tiež, keď prestávka čas valí okolo, nie je nič lepšie, než priviesť niekoľko minút snívať, zatiaľ čo pohľad z okna.

Priestor pre seba

Ak potrebujete priestor pre seba, keď budete pracovať, ale nemajú priestor pre uloženie samostatnú domácu kanceláriu, môžete vždy premýšľať o tom oddelenie sami. Tento domov kancelárskych priestorov vyníma priestoru všetkými jeho vlastný s wraparound presklenými stenami kompletný s dverami. Je to inovatívne riešenie problematiky priestoru, ktorý mnohí domáce kancelárie naraziť.

 

You may also like