Skip to main content

9 Home Office nápady pre váš najproduktívnejší Space Napriek tomu

S vzdialených miest, na voľnej nohe kariéry, a flexibilita zamestnávateľov, viac a viac ľudí, ktorí sa rozhodnú z deviatich do piatich v kabíne. Miesto toho, oni zostávať doma.

Vyrezávanie na pracovisku rozptýlenie, preplnené kancelárie, a čo je najdôležitejšie, časy dochádzanie, tí, ktorí môžu získať on-line a získať prácu, bez opustil dom, sú všeobecne šťastnejší a produktívnejší. A tiež je nikto posudzuje za pobyt v pyžamách posledných 10AM alebo čo jedia na obed. Bonus.

Ale dostať sa do produktívnych pracovných hodín vyžaduje priestor, ktorý to umožňuje.

Ak nemáte radi priestor budete pracovať v, úplne úprimne, budete mať pevný čas ísť dovnútra. A všetci vieme, že je to dosť ťažké dostať prácu na prvom mieste, že jo?

Tu sú naše 9 domácu kanceláriu nápady pre váš najproduktívnejší priestoru ešte:

Nájsť ten správny priestor

Voľba správneho miesta vo vašej domácnosti pre kanceláriu sa môže zdať ako ne-jasné, ale chvíľku, aby zvážila všetky možnosti. To sa môže zdať zrejmé, aby najmenšie a najmenej používané spálne, ale je väčšia, slnečnejšie izba pre hostí je lepší voľbou? Môže miestnosť konať dvojitú povinnosť pri častej hostia zostať s tebou?

Ak máte luxus veľkého domu, to je tiež dôležité vziať do úvahy, ak vy alebo nechcú byť v high-pešia zóna. Pokiaľ máte sústrediť najlepšie a zároveň uprostred hluku a aktivite, miestnosť off obývacej izby je dobrá voľba. Pre pokojné azyl, náhradné spálne chodbou by mala poskytnúť väčší pokoj a samotu.

Mať všetko v pohotovosti

Tie by sa dať svoje striebro vo svojom práčovni, takže sa nepočítajú svojou kanceláriu tak úplná, pokiaľ nebude plne zásobený perá, papier, obálky, a stále dôležitých nabíjačiek. Čím menej krát za deň, budete musieť ísť hľadať niečo, tým lepšie.

Ale pozor, nezabudnite prestávky. Nie je dôvod, aby zabaliť obed, nie?

Objatie prirodzené svetlo

Ľudské bytosti sú naprogramované tak, aby šťastnejší (a snáď vidieť zvýšenie produktivity), pokiaľ sú vystavené prirodzenému svetlu. Vezmite si, čo okno priestor máte, a zdôrazňujú ho s usporiadaním vašej domácej kancelárie. -Li dostatok miesta, rozbiť boxových štandardov a plávať svoj stôl od steny, rovnobežne k oknu. Budete umiestnené tak, aby teraz názor, bez toho aby museli vysporiadať s pohľadom.

a umelo

Všetky okná na svete vám nedáva dostatok svetla, keď je vonku tma, takže to nemožno prehliadať atmosféru a praktickosť zvýrazňujúce osvetlenie. Je to tiež skvelá príležitosť štýl vašej kancelárii s osvetlením interiéru. Prídavok lampy úlohy, stolové lampy a stojaca lampa sa môžu spojiť na vytvorenie širokú škálu nálad. Ideálne pre zimné práce, keď ešte nie tak skoro-vtáčatá sú sa pred slnkom.

Uloženie veci tak, ako budete ukladať veci

Jeden z viacerých slávnych dielach pracuje v domácej kancelárii je, že neexistuje žiadna firma vydaný kovové kartotéke zvalil do svojho pracovného priestoru. Avšak, budete ešte potrebovať miesto pre uloženie dôležitých dokumentov. Pozrite sa na elegantné, ale praktický úložných riešení. Časopis regály sú vhodné pre tých, ktorí chcú, aby ich doklady vertikálne. Ak ste zásobník papiera, ako som ja, je jednoduchý kôš drží kopy pozerá trochu organizovanej a zámerné.

Správať sa nenútene

Pinterest je ideálny pre kancelárske inšpiráciu, ale vziať väčšinu z toho, čo vidíte na zrnko soli. Na konci dňa, funkcie by mali ďaleko prevyšujú formu. Nič sa hovorí to tak jasne ako pri výbere písacieho stola. Nemusíte ísť na objemné čiernej kože, ale mali by ste si byť istí, že vaša voľba poskytuje veľkú oporu chrbta a podporuje správne držanie tela – Chic plastové alebo drevené stoličky sa nebude znižovať to pre túto prácu.

Zachrániť krk (nie, naozaj) udržiavaním hornej časti vášho počítača v úrovni očí. Budete vyzerať mierne nadol na obrazovke, držať vaše viečka čiastočne uzavretá a boja proti únave. Existuje veľa štýlových možností pre monitory a notebooky stánkov, ktoré vám poskytne podporu, ktorú potrebujete.

prejsť zelená

Nie je žiadnym tajomstvom, že rastlina alebo dva môže urobiť veľký rozdiel v každej miestnosti vo vašej domácnosti. Vyberte si niekoľko rastlín low-údržby, ktoré bude dariť v kancelárskom prostredí. Sukulenty sú zvyčajne bezpečná voľba, ako aj klasikov ako had alebo gumové rastlín.

Ste obvyklé kvetina kupujúci? Odtrhnúť niektoré zo stola kyticu jedálne a pridať ich do vázy na alebo v blízkosti vášho stola.

Urobte si pohodlie

Tepláky sú oficiálne oblečenie práce z domu, je to tak? Ale stále pohodlnejšie je viac než len šaty a stôl stoličky. Ak je vaša kancelárskych priestorov je dostatočne veľký, môžete zvážiť pridanie čítaciu kreslo alebo leňošku pre prijímanie hovorov alebo pri prerušení.

Ak plánujete mať návštevníci vo svojej kancelárii, vymenovať nejaký priestor pre nich rovnako. Budete sa rozhodnúť pre viac neformálne nastavenia, ako je popísané vyššie, alebo zostať u jednoduchých stoličky čelí priestor na vašom stole? Či tak alebo onak, nastavovanie úrad vyhovieť aj vy a niekto vás pozýva do svojej kancelárie vyžaduje myslel o tom, ako budete používať priestor.

Nech je to tvoje

Len preto, že ste doma neznamená, že vaša domáca kancelária by mala byť bez osobných dotkne. Fotografie z vašej rodiny, inšpirujúcimi citáciami alebo umelecké diela, a zmysluplné Knick drobnosťami si vytvoriť svoj úrad cíti prístupnejšie aj svoj vlastný.

You may also like