Skip to main content

Creative Office Decor Tipy pre maximálnu produktivitu

Creative Office Decor Tipy pre maximálnu produktivitu

Nie je žiadnym tajomstvom, že prostredie, ste v môžu hrať významnú úlohu v tom, ako sa cítite, ale vedeli ste, že to môže tiež vyššiu produktivitu pri práci?

Ako sa ukázalo, existuje tona neuveriteľne jednoduché a ekonomické dekorov trikov môžete integrovať do vašej kancelárie  , že sa budete cítiť viac napätím, inšpirovaný a motivovaný, aby sa na deň, a to aj počas obávaný popoludňajší prepadu.

A krásu väčšina z týchto tipov je, že môžu byť použité pre takmer každej kancelárie, veľké alebo malé, doma alebo na cestách. Takže, bez ohľadu na vnútorné okolnosti, s ktorým pracujete, sa snažia jeden, dva alebo všetky osem týchto myšlienok vytvoriť šťastnejší, zdravší a produktívnejšie pracovné prostredie.

maximalizovať Lighting

Optimalizácia vašej osvetlenie je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zvýšiť svoju energiu a znižujú únavu očí, ktorá pochádza z pokusu o čítanie s zhoršených svetelných podmienok. Ak ste schopný maximalizovať prirodzené svetlo budete pracovať s čo najviac využitím sedlovitosť naň vzdušné liečby okná, skôr než ťažká a nepriehľadný. Ale aj v prípade, že kontrola nad prirodzeného svetla je obmedzené, sa rozhodli pre jasne biele žiarovky bude mať veľký rozdiel vo vašich denných energetických zásob.

decluttered Minimalizmus

Minimalistický estetické robí viac ako vytvoriť svoj priestor vyzerať všetky druhy elegantné a príjemné; to tiež uľahčuje, aby sa veci pohli. Neporiadok okolo vašej kancelárie riskuje, aby sa cítite zahltení a oveľa viac zdôrazniť, než je nutné. Takže cieľom je zachovať svoje kancelárie jednoduchý a neporiadok-zdarma pre atmosférou výdychového vyvolávajúce každý deň.

inšpirujúca farby

Farba je balená s potenciálom produktivity, takže ju používajte len s opustiť. Vedecké štúdie hojne propagujú priamy vplyv farby na oboch náladu a produktivitu. Namodralý farby stimulujú myseľ, žlté odtiene inšpirovať kreativitu a zelenej navodzuje pocit uvoľnenia, ale samozrejme, to môže líšiť od človeka k človeku. Aké farby, ktoré nájdu osobne podnetné a začleniť ich všade tam, kde je to možné.

povzbudzujúce Voňavka

Kľúčom k pobytu stimulovaný celý žiť dlhý deň je zabezpečiť, aby žiadny z vašich zmyslov sú zanedbávané, a to znamená, že platobná myseľ vône zaváňali prostredníctvom svojho priestoru. Peppermint sa bežne používa na energiu a osviežiť, napomáha koncentrácii, zatiaľ čo citrusy vôňa môže povzniesť a de-stres. A ak ste strach, budete zabudol sfúknuť vonná sviečka, éterické oleje difúzory sú skvelé a ultra-safe-spôsob, ako zabezpečiť vaše vôňa Hra je silná.

Lively zeleň

Ako ľudia sme prírodné bytosti, ktoré môžu vážne trpia, ak nebudeme mať v dnešnej dobe-to-day dostatok prírodu. Našťastie je to jednoduchý problém k boju. Pridanie zeleň do svojho pracovného priestoru prinesie dobrý pocit nálada a zároveň čistí váš vzduch  a  ponúka viac možností prispôsobenia a zlepšenie vášho interiéru s dekoratívnymi a vázy.

motivačný Správy

Keď máte pocit, bla a bez inšpirácie, je to ťažké, aby chrliť najlepšiu prácu. To tiež robí to ľahké zabudnúť na to, prečo ste tak tvrdo pracovať, začať. Pridaním pár kúskov predviesť svoje obľúbené motivačný správy môže mať vážny dopad na váš každodenný výkon. Av týchto dňoch tam je tak veľa rôznych typografických štýlov, tlače a fotografie z čoho vyberať, že ste povinní nájsť perfektné kus (alebo dve), aby sa zmestili vaše fantázie.

Praktická (A Pretty) Storage

Jeden z najväčších vinníkov za chaos produktivitu prepínania, ktorý je neporiadok plnené stôl je jednoducho nemajú správny domov pre všetko na ňom. Začlenenie čistý a uprataný skladovacích boxoch do domu veci, ako písacie potreby, papiere predtým, než sú spracované a rôzne kancelárske potreby budú okamžite vytvoriť svoj priestor vyzerať lepšie organizovať a robiť to oveľa jednoduchšie, aby to tak zostalo.

Inšpirujúca Vision Board

Corkboard predstavovať denné to-DOSu určite pomáha na prednej strane produktivity, ale pridaním ciele do budúcnosti vo forme fotografií a správ zvýši svoj vyrábať energiu desaťnásobne. Skúste svoj nástenke do vízie palube predstavovať, čo by ste najradšej dosiahnuť v blízkej i vzdialenejšej budúcnosti a sledovať, ako zvýšiť svoj denný úrovne motivácie.

 

You may also like