Skip to main content

15 Eclectic Vonios, kurių puikūs Blue Splash

Iš sukurti eklektiškas vonios idėja gali būti tiek įdomus ir nelengvas tuo pačiu metu. Nors daugelis namų savininkai mėgautis vėsioje Mash Up spalvų, tekstūrų ir net epochų kad eklektiškas stilius duoda, traukdami jį su elegancija gali būti sunki užduotis iš tiesų. Pridėti į šį augantį norą namų turėti raminantis vonios kambarys, kad sujungia modernumą ryšį su savo pasirinkta dizaino stilių, o dizainas užduotis tampa dar stulbinantis. Tačiau šiandien, mes turime kolekciją 15 Pasakų eklektiškas Vonios , kad jums suteiks įkvėpimo ir idėjų, kad jūs galite įdėti naudoti. Ir geriausia dalis yra tai, kad jie visi ateis su sveika doze mėlyna!

Penny plytelės mėlyna sukurti patrauklių foną

Kodėl mėlyna Jūs klausiate? Dėl užkandžių, tai yra labiausiai pageidaujamą pirminės spalvos vonios kambarį ir gražiai dera su Calming neutralių ir balta. Pridėti į tai daug egzotiškų atspalvių ji siūlo ir mėlynus eklektiškas vonios yra absoliučiai ideali tiems, kurie nori žaismingas, elegantiškas ir stilingas vonios kambarys, kuris atspindi jų asmenybę.

Pasukite prie sienos

Vienas iš eklektišką stiliaus prekės ženkluose, lengvumas, su kuria jis leidžia jums maišyti įvairias dizaino stilių tempimo įvairiose dešimtmečius ir net epochų. Nors tai suteikia Jums didelę įvairovę kalbant apie priedus, prabangi, veidrodžiai ir apšvietimo, kad jūs galite pasiimti už eklektiškas vonios kambarys, taip pat reikalauja kruopštaus perėjimą tarp kontrastingų elementų. Spalva yra lengviausias būdas įpareigoti šias įvairių stilių kartu, ir mėlyna tai daro su iškalbingu lengvai. Vonios, sienos, kuriems yra šviesiai mėlynos plytelės Įvesti spalvos išlaikant ją madingas.

Prabangus naudojimas mėlynos plytelės vonios kambaryje

Apšvietimo ir sienų plytelės sukurti subtilų ombre efektą vonioje

Jei norite peržengti plytelių, tada manau, tapetų, kuris daro Grand grįžimas 2015 m sienų paveikslai, grindų plytelės ir net lubų gali pridėti mėlynos eklektiškas vonios be perėmimo ir todėl vizualiai didele. Pakartokite šį atspalvį į santechniką, tuštybė ir kitų pasirinkimų jūs darote, ir jūs turite kūrybišką, individualų ir nesenstantis eklektiškas vonios kambarys.

Išskirtinis būdas pridėti mėlyna į tualetą

Spalvingas mažas vonios kambarys idėja

Neperšlampami sienos sieninis prideda spalvą į mažame vonios kambaryje

Cool atspalvių mėlyna spalva

Didelis privalumas skinti spalvą kaip mėlyna yra daug atspalvių, kad ji siūlo ir lengvumas, su kuria vienas Hue perėjimai į kitą. Taigi, kaip tai atlikti savo pranašumą į eklektišką vonioje? Nuo pareikšti kontrastingų tekstūrų ir dizaino elementai yra sunku, galite naudoti šį perėjimą pavėsyje įpareigoti juos kartu pastangų. Jūs nesate apribotas tik viena “sunku rasti” atspalvį, o apsipirkti už vonia, armatūra arba priedais, todėl jūsų užduotis dar lengva. Atspalvių, pavyzdžiui, kryklė ir turkio gali atnešti į žalia užuomina, kuri gali būti naudojama pereiti virš žalių priedai vonioje!

Auksinis atneša Karališkosios privilegijas orą į tualetą

Plytelės duše pareikšti kontrastą ir elementas staigmena nustatymo

Vonios kambarys su teal plytelių ir raudonai vonia

Dirbtiniais plytelių sienos sieninis sukuria linksmą centrą vonioje

Bakstelėkite į daugelio atspalvių mėlyna spalvinga vonios kambarys

Sugerti Blue!

Dizaineriai pataria klijuoti prie pagrindinio balto fone, o formuojant eklektiškas vonios kambarys, taip Jis AIDS sukurti raminančią, nesenstantis erdvę. Mėlyna yra puikus partneris čia, kaip ji veikia puikiai su balta ir neatrodo iš vietos ar įmantrus, net vonios mažytį. Su senovinių vonios ir retro dizainą perėmimo per pastaruosius kelerius metus, manau, spalvinga vonia mėlyna (letena pėdų ar standalone) paįvairinti nustatymą. Jei balta neveikia už jus, jūs netgi galite pasirinkti all-mėlyna fonas monochromatinės išvaizdą.

Vonia atneša mėlyną grožį į šį eklektišką vonios

Gražus naudojimas mėlynojo eklektišką vonios

Briliantas vonios kambarys mėlyna su spalvingas sienos meno

Unikalus lubų dizainas prideda spalvą ir nuojauta, kad vonios kambaryje

You may also like