Skip to main content

7 patarimai ramiam Feng shui vonios Retreat

Myliu savo naują Feng shui vonios Vibe? Atlikti tą patį SPA stiliaus į jūsų miegamasis. Be Feng shui praktiką, spalvos ir elementai yra skirtingos miegamasis, bet jūs vis dar galite pasiekti raminančią atmosferą. Paprasčiausias būdas pridėti komfortą jūsų miegamajame yra per prabangus užvalkalai ir minkštųjų kvapų. Tiesiog pridedant minkštą metimą ir aromatizuoti žvakės gali visiškai pakeisti savo miegamąjį ir sukurti, kad Feng shui rekolekcijų jausmą.

Mes mylime Spa Retreat patirtį, ypač kai mes galime atkurti jį namuose. Kurti atpalaiduojančią atmosferą jūsų vonios yra daugiau nei tik žvakės ir purus skraiste. Jūs taip pat gali apimti raminantis energiją Feng shui su savo mėgstamą Dekoravimas Stilius ir spalvų paletės. Naudojant šiuos paprastus principus yra paprastas ir gražus būdas sukurti raminančią Feng shui vonios trauktis.

1. Pasirinkite tinkamą Feng shui vonios kambarys spalvų schemą

Tai gali jus nustebinti žinoti, kad geriausi Feng shui spalvų Jūsų vonios kambariui yra ne tik bliuzo ir žalumynai. Nors šie cool spalvos gali turėti savo spalvų paletę vietą, Feng shui jie atstovauja vanduo, kuris yra jau gausu jūsų vonios kambarys.   Stiklo, metalo ir vandens, jūsų vonios kambarys atstovauti vandenį, taip pat. Paprasčiausias būdas papuošti savo vonios kambarys su Feng shui principai yra per pusiausvyros, ypač per spalvos. Jūsų tikslas renkantis tinkamus vonios spalvas yra subalansuoti stipria vandens elementus šiltu atspalvių ir medienos akcentais. Mėlyna ir žalia gali būti jūsų gražus spalvų paletę dalis, bet jūs norite maišyti jį su natūralių priedų ir spalvų.

2. Sutvarkykite ir supaprastinti ramiam vonios trauktis

Sunku būti atsipalaidavęs kai mes susiduriame su netvarkos. Už nedidelį kambarį, kaip ir vonios kambarys, netvarką yra net didesnė problema. Feng shui yra visa informacija apie energijos arba Či. Energijos judėjimas gali gauti spąstais kišenėse netvarką, todėl jūsų vonios vieta pabėgti nuo, o ne.

Pradėkite spręsti vonios kovos netvarką. Mūsų skubėti gauti pasirengusi kiekvieną rytą, mes nebematyti netvarką mes palikti už kiekvieną dieną. Naudojant stalčių organizatoriai ir gana saugojimo viršuje skaitiklis, galite paslėpti netvarką, kuri sukuria stresą, kaip jūs pradėsite savo dieną. Įvertinti savo saugojimo poreikius ir padaryti kliringo Counter prioritetas. Taip pat iš naujo įvertinti savo vonios šiukšliadėžės.   Aš f juo atrodo perkrautas greičiau nei galite ištuštinti ją, jums gali tekti atnaujinti. Tai didelis šaltinis trukdžių streso vonioje.

3. Atnaujinkite savo apšvietimą Feng shui vonios

Vonios apšvietimas yra beveik taip pat svarbu feng shui kaip spalvų paletės. Kaip savo spalvas (ir jums) atsiras jūsų vonios kambarys gali atlikti arba nutraukti savo rytą. Galvoti ne tik tipiškas viršutinio žiburio ar šurmulio šviesos. Ieškoti būdų, kaip “sluoksnio” Jūsų apšvietimas atsipalaidavęs atmosferą. Su dėmesio Feng shui energijos, teisė apšvietimas yra labai svarbus jūsų vonios trauktis, nes pernelyg ryškus apšvietimas gali būti pernelyg energingi ramiam erdvėje.

Jei negaunate norimą išvaizdą iš ryto makiažas rutina, naujausias LED apšviesta veidrodžiai gali apšviesti jums ir jūsų tuštybė gražiai. Greičiausias būdas pakeisti jūsų vonios apšvietimas yra per savo lemputes. Įsitikinkite, kad jūsų lemputės yra tinkama jūsų vonios eksperimentuoti su šiltu, dienos šviesos ir minkštųjų lemputės, kol gausite tobulą išvaizdą.

4. Pasirinkite tinkamą vonios užvalkalai

Švelniausiu užvalkalai yra jūsų Feng shui vonios trauktis būtina. Fluffy rankšluosčiai ir chalatai kviečiame Jus svyruos ir atleiskite streso dienos pabaigoje. Balti arba neutrali pilka ir smėlio yra puikus spalvų vonios rankšluosčiai, nes ji skatina jus būti kūrybingi su savo spalvų schemą.

5. Pridėti Kiekvienas Feng shui vonios akcentai

Nepriklausomai vonios kambarys spalvų schemą pasirinkti, galite pagerinti savo raminantis Feng Shui energiją su teisingais priedais. Žinoma, jūs norite, kad jūsų priedai paprasta išlaikyti savo netvarką iki minimumo. Jei jūsų vonios kambarys spalvų paletė yra pripildytas “Akvarele,” Jūsų dekoratyviniai akcentai bus labiausiai subalansuotas, jei jie šilta ir natūrali. Tiko dėžės arba nedidelis suoliukas gali subalansuoti pernelyg daug atvėsti spalvas Jūsų vonios kambariui. Dėl tamsiai vonios kambarys spalvų paletę, priedai, pagaminti iš Driftwood ar whitewashed medienos yra puikus prisiliesti prie pašviesinti dalykų.

6. Nepamirškite pridėti raminančių kvapų Jūsų vonios kambariui

Kaip puikus SPA patirtimi, kvapai jums pasirinkti jūsų vonios kambarys yra svarbi dalis jūsų Feng shui transformacijos. A trauktis vonios elementai turėtų užsiimti visus savo jausmus, ir pasirenkant natūralias kvapus yra autentiškas būdas pritraukti juos visus kartu.

7. Pareikšti savo Feng shui dizainą į master miegamasis

Myliu savo naują Feng shui vonios Vibe? Atlikti tą patį SPA stiliaus į jūsų miegamasis. Be Feng shui praktiką, spalvos ir elementai yra skirtingos miegamasis, bet jūs vis dar galite pasiekti raminančią atmosferą. Paprasčiausias būdas pridėti komfortą jūsų miegamajame yra per prabangus užvalkalai ir minkštųjų kvapų. Tiesiog pridedant minkštą metimą ir aromatizuoti žvakės gali visiškai pakeisti savo miegamąjį ir sukurti, kad Feng shui rekolekcijų jausmą.

You may also like