Skip to main content

15 punktas Kontrolinis sąrašas prieš pradedant savo vonios renovacija

Vonios renovacija yra įdomi užduotis. Bet prieš šokinėja į pasirenkant naujausią plytelių arba vonia dizainą, yra keletas mažiau įdomių dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, kad jūsų projektas Pasirodo, tik taip, kaip svajojate ją. Nes renovuojant vonios kambarys gali būti itin svarūs, laiko ir brangiai kainuoja, mes paruošėme paprastas 15-point kontrolinį sąrašą, įsitikinkite, kad jūsų projektas lieka ant bėgių ir renovacija vyktų sklandžiai.

1. Biudžeto

Jei jūs nežinote, jau turėtumėte dirbti iki žinutę, kiek jūs norite išleisti savo vonios renovacija idėją. biudžetą nustatymas padės jums, kaip jūs priimti sprendimus apie tai, ką įtraukti į Atstatymui. Kai suprato, ką jūs galite praleisti ir substracted skiriama suma darbo, turėsite aiškesnį jausmą, ką jūs galite praleisti ant plytelių, armatūra ir priedai.

2. laikas

Daugelis žmonių mano, kad jei jie rekonstruoti mažą vonios kambarį tai užtruks tik kelias dienas, ar vistiek tai užtruks daug mažiau laiko nei didesnį. Tai nebūtinai tas atvejis. Priklausomai nuo to, kiek daiktų, kuriuos keičiasi vonios jūsų rangovas turės eiti per visus tuos pačius žingsnius, kaip didesnio vonios kambarys. Tačiau, planavimas reiškia ne tik apibrėžiant renovacijos darbų trukmė, bet ir tam tikrų tarpinių žingsnių, pavyzdžiui, užsakymo ir pirkimo plytelės, šviestuvai, pritaikytą tuštybė arba spintos įsitikinkite, kad jie gali būti pristatytas, kai jūsų rangovas turi juos. Planavimo laikas yra taip pat labai svarbus žmonėms, turintiems tik vieną vonios jų namuose, nes jie turės susitarti kur nusiprausti po dušu ir naudotis tualetu, o vonios paimtas atskirai.

 3. darbai seka

Kai jis ateina į vonios renovacija, užpildant darbą tam tikra seka, galite sutaupyti sau iš išvalyti laiko ir daug klaidų. Nesvarbu, ar esate griauti gipso kartono arba tiesiog perdažymo, jūs visada norite pradėti kambario viršuje. Atstatymui jūsų lubų pirma, sienos Antra, grindys trečia, todėl jūs galite išvengti žalos savo naujomis dalimis.

4. Paslėptos problemos

Jei darai didelį atnaujinimą į jūsų vonios kambarys apsvarstyti daro “pilna gut”. Kai daroma profesionalus su patirtimi jums baigti su nuliniu problemos vonios, kad veiks nepriekaištingai ir pridėti didžiulę vertę jūsų namuose jau daugelį metų į priekį. Priklausomai nuo savo namų ir kaip gerai ji buvo pastatyta didžiausia paslėptą problemą galite susidurti vanduo žalą, todėl ieškoti struktūrinių trūkumų grindų kadravimo amžiaus, nėra tinkamai vėdinamas vandentiekio, sena paveikta korozijos vandentiekio, ne vandeniui plytelių dušas / vonia supa, ir tt

5. dizaino stilius ir funkcionalumas

Kai pirmą kartą pradedate pradžią galvoti apie norimą išvaizdą jūsų vonios kambarys. Yra daug veiksnių, kuriuos reikia apsvarstyti, kaip dažų spalvos, plytelių pasirinkimas, tuštybė, dušai, vonios, maišytuvai ir tt Jis gali gauti didžioji labai greitai, todėl pradėti kai kurių tyrimų. Galite pradėti suvesti elementus, kurie jums patinka į tai, kas taps galutinis dizainas vonios arba galite pasirinkti dizaino elementą, kurį norite funkcija vonioje ir tada dirbti iš vonios dizaino aplink jį pailsėti.

Dizainas turi dirbti ranka rankon su funkcionalumu todėl mano, kas bus naudoti vonios ir kaip, apsvarstyti galimą perpardavimą namų, taip pat šiek tiek laiko galvoti, kaip vonios dizainas derės su namo dalimi.

6. Matavimai

Yra 3 pagrindiniai apribojimai, kurie tikrai padaryti dydžio klausimą vonios renovacija: Bendras dydis vonios (paprastai mažiausio kambarys namuose), esamų vandentiekio vamzdžiai ir elektros instaliacijos ir tipiškų standartinių matmenų santechniką vietą. Todėl įsitikinkite, kad turite tinkamą matavimus ir specifikacijas, kai jūs einate į parduotuvę. Daugiau nelinksma kaip bando apsipirkti be matavimų yra baigti pirkimo stuff, kad netelpa.

7. Vykdytojas

Darbo sutartį dėl tikimasi, pasidaryk pats darbo? Na, taip, kad yra protingas, ką reikia padaryti atsižvelgiant į darbo sudėtingumą ir dalyvaujančių sunkius darbus (elektros, plytelių klojimas, santechnikos ir kt.) Todėl nereikia pamiršti nuomos rangovo privalumus ir sutaupyti sau vargo ir laiko apkrovą.

8. Vandentiekio armatūra ir funkcijos

Nėra renovacija yra visiškai be rekonstruoti ar remontuoti armatūra ir funkcijas, kurios gali labai gerai padaryti atskirą Kontroliniai save: dušas, vonia, tualetas, bidė, kriauklė, maišytuvai ir dušo galvutes. Jūs taip pat turėtų atnaujinti arba remontuoti savo veidrodžiai ir dušo duris. Jūs taip pat galite pakeisti jūsų vonios kambarys atrodo labai lengvai keičiasi iš durų rankenos, stalčių išsitraukia ir aparatūros jūsų dušo durys. Jei turite biudžetą naujas rinkinys Dušo durys gali visiškai pakeisti jūsų kambario išvaizdą.

9. Spintos, sandėliavimas ir lentynos

Planavimo spintos, lentynos ir saugojimo sprendimus yra sudėtinga problema daugeliu atvejų. Mažose, netaisyklingos formos kambariai, pavyzdžiui, vonioje, tai dar labiau. Jie turi būti funkcionalūs ir sutalpinti visus savo stuff išlaikant viskas lengvai pasiekiama, jie turi tilpti į turimą erdvę ir padaryti jį labiausiai ir ant viršaus visa tai, jie turi atrodyti stilingas.

10. Sienos ir grindys

Beveik bet kokia medžiaga gali būti naudojama paviršiniuose sienos ir grindys vonioje tol, kol ji yra atsparus vandeniui, natūraliai arba naudojant nepralaidų apdaila. Priklausomai nuo jūsų biudžeto ir stiliaus, keramikos, marmuro, ir granito plytelės padaryti gražų ir labai patvarus grindų ir sienų paviršių vonioms. Grindų papildomas parinktis gali būti cemento (dažyti arba tamsintas), lapas vinilo ar vinilo plytelės, kurios yra nebrangios ir atrodo geriau nei anksčiau. Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, visada proto Kitas svarbus kriterijus renkantis savo vonios grindys: ilgaamžiškumas ir neslidumo.

11. Apšvietimas

Vonios kambarys gali būti suteiktas nepraktiška arba tiesiog pavojinga be tinkamos apšvietimo taip planas dizaino apšvietimas, yra funkcionalus ir taip pat sukuria atmosferą. Planas pirmą maksimaliai natūralios šviesos, o dirbtinio šviesos patartina reikia turėti mažiausiai 4 vatų kaitrinę apšvietimo už kvadratinį metrą.

12. Priedai

Nors, matyt, nereikšmingi bendresnį vaizdą apie bendrą projektą, ne Atstatymui yra visiškai be naujų aksesuarų. Ir pakankamai Nenuostabu, kad mažų dalykų kaip naujas rankšluosčiai, išskalbti drabužius, muilinės, veidrodžiai, rankšluosčių kabyklos, vonios kilimėliai nereikia pridėti iki galutinio sąskaitą. Jei esate dėl biudžeto, naujos rankšluosčiai bus geriau negu nieko.

13. Ventiliacinė

Vėdinimas yra labai svarbus drėgname kambaryje, kaip vonios kambarį. Jis taip pat yra sudėtinga užduotis, kurią reikia gero planavimo: pasirenkant tinkamą ventiliatorių, tinkamą poziciją jo įrengimo ir sprendžiant su elektros instaliacija. Prasta ventiliacija galite palikti savo vonios drėgmės, pelėsių ir netgi gali pakenkti jūsų sveikatai. Gerai vėdinama vonios, tačiau tai ne tik sveikas vonios kambarys. Nuolatinis oro srautas taip pat gali užkirsti kelią tiek bet medinė apdaila arba konstrukcijas ėduonis ir pastato izoliacija sodrumą.

14. Ėjimas žalia

Net jei jūs asmeniškai nerūpi Ėjimas Žalia vieną pusę ar kitą, rinka yra linkusi link tai taip tai ką apsvarstyti. Ir yra daug biudžeto draugiškas galimybės pridėti žalią prisiliesti prie Jūsų vonios kambariui: mažo srauto tualetas, kuris naudoja mažiau vandens ir sutaupys Jums pinigų vandens sąskaitas; mažai LOJ arba Ne-LOJ dažai; praustuvams, pagaminti iš tvariai paruošta medienos; perdirbto stiklo plytelių paviršiaus stalviršiai ir tt

15. Galutinis švarus

Galutinis švarus turėtų apimti išsamų valymas visa spintelės, viduje ir išorėje, Ortakiai, sienos, grindys, langai ir šviestuvai. Nors dažnai nepastebi planavimo etape, o didelės renovacijos atveju galbūt norėsite apsvarstyti perkančiosios valymo paslaugos, o tai reiškia papildomas išlaidas, kad įtakos jūsų biudžetą. Jei manote, kad iki tai daro patys, jums gali tekti pridėti dieną ar dvi pradinio laiko.

You may also like